Vaisnava Horoskop

Astrologia wedyjska - horoskopy. " Astrologiczne kalkulacje wpływów gwiezdnych na żywe istoty nie są bynajmniej przypuszczeniami, ale są rzeczywiste, jak potwierdza to Śrimad-Bhagavatam. Każda żywa istota jest kontrolowana przez prawa natury w każdej minucie, dokładnie tak jak obywatel jest kontrolowany przez wpływ państwa." - 01.12.12 Zn.
Awatar użytkownika
ziuka
Posty: 84
Rejestracja: 09 lis 2007, 16:41
Lokalizacja: Wronów k. Puław

Post autor: ziuka » 20 gru 2007, 09:48

Układ planet w chwili narodzin może nie być zbyt pomyślny jeżeli chodzi o życie duchowe. Natomiast może być to dzień np: ekadasi, pojawienia się jakiegoś wielkiego wielbiciela, Radharani, Nityanandy, Pana Caytani. Czy pomyślny dzień wpływa neutralizujaco na niepomyślny układ planet?

Awatar użytkownika
RafalJyot
Posty: 976
Rejestracja: 23 lis 2006, 13:55
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: RafalJyot » 20 gru 2007, 10:26

Ekadasi-tithi jest zazwyczaj materialnie pomyślne dla wiekszosci przedsiewzięć. Z drugiej strony osoby urodzone w ekadasi mają sklonnosc do alkoholizmu, wiec jest tez negatywny aspekt. Jeśli chodzi o duchowe festiwale, to muhurta/urodziny w te dni będą pomyslne duchowo, natomiast moga nie byc pomyslne materialnie (np jesli jest to poornima-pelnia). Mozesz poeksperymentowac i np zaczac jakis maly biznes w Janmastami:P
klim krishna klim

[Jyotish] http://rohinaa.com

mantra has changed our lives

Awatar użytkownika
jayamaya
Posty: 62
Rejestracja: 05 gru 2006, 18:44
Lokalizacja: san diego

Post autor: jayamaya » 27 sty 2008, 04:10

Hari
Mam tylko ptanko male, o bhakte Bhaktivinod Prabhu. Czy ktos ma jakis kontak do niego?
Pytam tu, gdyz jest - byl znany z tego tematu.
Mam na mysli astrologie.
Mayapur

Awatar użytkownika
RafalJyot
Posty: 976
Rejestracja: 23 lis 2006, 13:55
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: RafalJyot » 27 sty 2008, 04:39

Mysle, ze Trisamji moglby Ci pomoc.
klim krishna klim

[Jyotish] http://rohinaa.com

mantra has changed our lives

Caturmukha dasa

Post autor: Caturmukha dasa » 27 sty 2008, 09:22

jayamaya pisze:Hari
Mam tylko ptanko male, o bhakte Bhaktivinod Prabhu. Czy ktos ma jakis kontak do niego?
Pytam tu, gdyz jest - byl znany z tego tematu.
Mam na mysli astrologie.
Mayapur
Nie wiem jak bardzo jest Ci ten kontakt potrzebny (?) Mam adres i tel. do jego mamy i do niego, jeśli nadal jest w Łodzi.

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 27 sty 2008, 11:48

Jest w Anglii obecnie. Znam kogoś kto ma z nim kontakt.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

ODPOWIEDZ