5) Przepowiednie od Atmatattvy...

Przepowiednie i przewidywania, archeologia, dziwna rzeczywistość
Awatar użytkownika
Jagadisha das
Posty: 107
Rejestracja: 17 lut 2007, 12:18
Lokalizacja: Kraków

5) Przepowiednie od Atmatattvy...

Post autor: Jagadisha das » 26 lut 2007, 22:32

Przepowienie, o których napiszę teraz, s? dla mnie szczególnie ważne. Nie chcę ich porównywać z innymi, ale s? wyjątkowe, gdyż słyszałem je wszystkie przede wszystkim osobiście, a po drugie w czasach, gdy wszystkie miały się dopiero wydarzyć. Gdy pomyślę o nich dzisiaj, przeszywa mnie dreszcz niepokoju: czy naprawdę wszystkie maj? się spełnić?

Na przestrzeni lat 1990 - 1991 byłem 2-krotnie w Mayapur w Indiach, i spędziłem tam łącznie około 9 miesięcy podczas których uczestniczyłem w ponad 200 wykładach, głównie Atmatattvy, dawnego nauczyciela gurukuli. Myślę, że o tej postaci wielu słyszało, zaprawdę to jest kto?, kto ma bardzo rozległ? wiedzę wedyjską. Wielokrotnie widziałem jak różne "autorytety" prosiły go o darshan. Na jednym lub dwóch wykładach ten Wielki Gaduła zapomniał się i w kilku- kilkunastoosobowej grupie powiedział o przepowiedzianych wydarzeniach jakie nastąpi? w przyszłości.

1 - Europa ma mieć wspólną walutę.
Dziś to brzmi normalnie, ale w roku 1990 to była przyszło?ć. Kiedy dziś o tym myślę, to jaki? wątpiący wewnętrzny głos mówi mi, że przygotowania do wprowadzenia Euro na pewno trwały kilka lat i teoretycznie mogło sie o tym już w prasie pisać. Ja jednak tego nie mogłem być ?wiadomy, gdyż brahmacarini nie oglądali telewizji, ani nie słuchali radia, przynajmniej wtedy... ;-)) Jednak, mimo że ja usłyszałem tą przepowiednię w roku 1990, to ona sama była dużo starsza i nie miałem najmniejszej wątpliwości, że wykładowca przekazuje nam najprawdziwszą prawdę. A dziś mamy Euro...

2 - Rozpadnie się Wielki Czerwony kraj.
No, to już jest zupełnie inny kaliber. Je?li kto? jeszcze kojarzy epokę zamordyzmu, to musi przyznać że za jego panowania niewyobrażalnym było to, że którego? dnia ZSRR ma przestać istnieć i odł?cz? się od niego różne republiki. Dzi? przepowiednia jest spełniona w 100%. Czy kto? zna datę upadku ZSRR?

3 - Kraj (kraje?} ze słońcem na fladze podbije cały świat. Lecz nie militarnie, tylko technologicznie.
Gdy słyszeliśmy to w roku 1990, wydawało nam się, że chodzi o Japonię. Wiadomo: Sony, Yamaha, Hitachi itp. itd. Dziś chyba Korea wiedzie prym... Można się spierać, lecz jest jasne że skośnoocy są w tym dobrzy.

4 - Wybuchnie wielka wojna światowa, poprzedzona serią wojen bardziej lokalnych. Wielka światowa religia (lub dwie) przestaną istnieć.
Tu niestety mam lukę w pamięci. O ile dobrze pamiętam, powiedział na pewno że islam ruszy się z posad i mocno zagrozi Zachodowi. Sytuacja będzie tak zła, że USA i ZSRR stan? po jednej stronie. Chińczykom nie wytrzymaj? nerwy i użyj? atomówek. Również w Indiach ma co? wybuchnąć. Jakie? wyspiarskie państwo odpali rakietę. Przepowiednia nawet podaje sylaby nazwiska osoby, która wyda rozkaz odpalenia. Po tych tragicznych wydarzeniach islamu ma już nie być. To, czego nie jestem pewien, to przepowiednia dotycz?ca wcześniejszego ataku islamu na chrześcijan i końca chrześcijaństwa (co współgrałoby z przepowiedniami ?w. Malachiasza, Nostrodamusa i kilkoma innymi). Po zwycięstwie islamistów, sytuacja ma być tak niebezpieczna, że wymusi stanięcie Zachodu i ZSRR po jednej stronie.

5 - Energia elektryczna zostanie ludzko?ci zabrana. Zostaną odkryte nowe, czyste rodzaje energii.
Ten punkt działa na mnie szczególnie mocno i wolałbym wtedy być daleko od skupisk ludzkich... Gdy pomyślę o katastrofach naturalnych, żywiołach które pochłaniaj? egzystencję w sposób bezapelacyjny, to mam wrażenie, że obezwładniaj?cy strach przed taką śmiercią wymusza jednocześnie uczucie respektu dla potęgi natury, lub nawet jej Kontrolera. Natomiast brak prądu może doprowadzić do zdecydowanie nieludzkich emocji. Brak prądu, to nie tylko rezygnacja z komfortu korzystania z komputerów, telewizji, telefonów i pralek automatycznych. Brak prądu oznacza koniec produkcji i dostaw żywności do sklepów, brak ogrzewania i wody w domach, niedziałające windy i niedziałające prawie nic! Brak żywności np. w dużym mieście będzie oznaczał masowe grabieże, najpierw sklepów, a później wszystkiego co się da zjeść. Jak będzie zimno, ludzie będą palić wszystko, żeby tylko się trochę ogrzać. Prawo pięści. Nie chcę sobie tego nawet wyobrażać.

6 - Kiedy to wszystko ma się wydarzyć?
Za dwadzieścia parę lat będzie już dawno po wszystkim... usłyszałem w 1990 roku.

7 - Potem nadejdą dobre czasy...

W świetle dzisiejszej coraz trudniejszej sytuacji na Bliskim Wschodzie, kiedy to wystarczy jaki? pretekst żeby muzułmanie ruszyli na Europę i dali sygnał wielomilionowej społeczności islamskiej mieszkającej w Europie już od dawna (zwłaszcza we Francji), warto by zweryfikować te przepowiednie Atmatattvy. Niewykluczone, że ma on co? więcej do powiedzenia. Mam nadzieję, że uda mi się wybrać do Indii na jesieni i spotkać go. Chyba, że komu? uda się to wcześniej.

Przed laty słyszałem też od jakiego? bhakty, że był w posiadaniu kasety z nagraniem wykładu Atmatattvy dla bhaktów w Moskwie. Podobno mówił tam dużo o wedyjskich przepowiedniach. Czy kto? co? wie na ten temat?
Trust no future, however pleasant...
Ten świat nie jest miejscem dla gentelmana...

Awatar użytkownika
Anantabhakti das
Posty: 74
Rejestracja: 18 gru 2006, 19:25

hari bol

Post autor: Anantabhakti das » 04 mar 2007, 20:08

Ja chyba mam te kasete gdzies w domu.Jak przyjade od domu to poszukam.To byl wywiad Atmattvy Prabhu dla radia Goloka w Rosji.Pamietam kilka rzeczy.
1.Ze jak Europa sie polaczy w jeden kraj to Muzelmanie rusza i dojda az do Alp.
2.Paiez ucieknie z Rzymu.
3.Ameryka przybedzie na pomoc Europie.
4.ktos pusci atomowke ale nikt niebedzie wiedzial kto.
5.Wschod polaczy sie muzulmanami i zacznie sie wileki konflikt cos jak kampania przeciw bialemu czlowiekowi.
6.Armie zostana zaczymane prze kataklizmy ktore je przerosna.
To tyle .Potem ma byc dobrze.A propo staran by przetrwala cywilizacja to malo prawdopodobne ,ze mozna cokolwiek przewidziec.Poza tym chyba Cankya Pandit powiedzial "by ziemskie obowiazki wykonywac jak by mialo sie zyc wiecznie ,a duchowe jak by smierc czymala nas za sikhe".Czytalem tez w Spiritual Warrior III ,ze jest mozliwa ingerecja wyzszych istot i ze beda "zabierac"tych co maja odpowiednia wibracje.No bo jak ma byc jakas lepsza "era" to na co powielac te obecna"cywilizacje".Bylem tez na wykladzie Bhanu Swamiego Y2k o tym jak przetrwac i co ciekawe cytaowal wile zrodel od astrologow po jasnowidzow i w konkluzji wszyscy zobaczyli ,ze rozbieznosc jest zbyt duza aby przyjac ktorego kolwiek za pewien autorytet w temacie.Nie cytowal Bavishya Purany a to na podstawie tego pisma Atamtatva Prabhu mowil.Tkaze traktuje slowa Atamtatvy powaznie.Ciewawy temat Prabhu i widze,ze masz sporo informacji.Hari bol
spiritual sens gratification SB 1.12.6 purport

balarama11
Posty: 337
Rejestracja: 23 lis 2006, 21:23

Post autor: balarama11 » 05 mar 2007, 07:40

Ciekawe jest to co piszesz Jagadisha Prabhu , miejmy nadzieję ,ze dzięki łasce Pana Nitjanandy te wszystkie problemy zostaną ,że tak się wyraże sprowadzone do minimum.
6 - Kiedy to wszystko ma się wydarzyć?
Za dwadzieścia parę lat będzie już dawno po wszystkim... usłyszałem w 1990 roku.
1990 + 25 = 2015

dawno jakieś 4- 10 lat
czyli 2005 -2011 uuups
Faktem jest ,ze te stosunki Islam - Zachód są na ostrzu noża

ps
z jednej strony mam pewien dystans do przepowiedni ale daleki też jestem od negowania ich.

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 5) Przepowiednie od Atmatattvy...

Post autor: Vaisnava-Krpa » 17 maja 2015, 12:39

Przrpowiednie Atmatattvy na Onet.pl, wspomniane imię Bhaktiwedanty Swamiego Prabhupada. http://strefatajemnic.onet.pl/apokalips ... ian/tsx1ts
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

ODPOWIEDZ