Naturalne suplementy na lęki/niepokój

Ayur Weda, medycyna, yoga, naturalne metody leczenia. "Naukowcy mogli zrobić postęp w medycynie, ale czy jest jakieś lekarstwo, które pozwoli nam stwierdzić: "Już nie ma więcej chorób?" Czy jest takie lekarstwo? Nie. Na czym więc polega postęp naukowców? Właściwie ilość chorób jedynie wzrasta. Pojawia się tak wiele nowych." - Śrila Prabhupad - Prawda i Piękno rozdz. 29
Awatar użytkownika
Purnaprajna
Posty: 2267
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:23
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Kontakt:

Re: Naturalne suplementy na lęki/niepokój

Post autor: Purnaprajna » 11 mar 2014, 15:24

Musiały to być naprawdę niewielkie ilości, bo dobrze Ci idzie, Prabhu. :)

Awatar użytkownika
Purnaprajna
Posty: 2267
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:23
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Kontakt:

Re: Naturalne suplementy na lęki/niepokój

Post autor: Purnaprajna » 11 mar 2014, 15:26

Musiały to być naprawdę niewielkie ilości, bo dobrze Ci idzie, Prabhu. :)

Awatar użytkownika
trigi
Posty: 2068
Rejestracja: 09 sie 2011, 13:38
Lokalizacja: UK

Re: Naturalne suplementy na lęki/niepokój

Post autor: trigi » 11 mar 2014, 15:36

Hm..... cenzura, niechaj i tak będzie.
Dzięki za słowa pokrzepienia, nawet jeśli mijają się z prawdą :D

Awatar użytkownika
Ananta
Posty: 167
Rejestracja: 09 lut 2014, 13:53

Re: Naturalne suplementy na lęki/niepokój

Post autor: Ananta » 11 mar 2014, 18:04

Namaste,

dziękuję za odpowiedzi,

przeczytałam swojego poprzedniego posta i widzę, że pisze jak potłuczona :) powtarzam się - krok, kroki, robię błędy ortograficzne (mimo kilku zwycięskich konkursów w tej dziedzinie :]) - uregulowałoby pisze się oczywiście razem, widać bezsenność zbiera swoje żniwo;

droga Mathuro to co piszesz jest fantastyczne, dziękuję Ci serdecznie za poszerzanie horyzontów myślowych bo póki co moje widzenie jest właśnie ograniczone takimi przesądami jakie podałaś w przykładzie - aby zarobić, trzeba się na maksa narobić, o ile nie wyeksploatować się do cna etc., największą pracą jaką muszę wykonać, jak widzę, jest nie ta zarobkowa lecz ta dot. własnych przekonań/przekłamań

co do zmiany - pragnę się zmienić i zrobię co tylko się da, by osiągnąć cel, ponieważ dotychczasowy sposób życia stał się po prostu zbyt bolesny, więc można powiedzieć, że samo życie do tego mnie sprowokowało albo ignorancja za bardzo poraniła :]

dziękuje też za wiadomości nt. yerby, chciałam się nią wspomagać z powodu tego niespania no ale widzę, że nie jest to zalecane,

Hare Krsna

Awatar użytkownika
trigi
Posty: 2068
Rejestracja: 09 sie 2011, 13:38
Lokalizacja: UK

Re: Naturalne suplementy na lęki/niepokój

Post autor: trigi » 11 mar 2014, 19:00

Chyba Pan Mathura się nie obrazi...
Ananta pisze: dziękuje też za wiadomości nt. yerby, chciałam się nią wspomagać z powodu tego niespania no ale widzę, że nie jest to zalecane
Ale to droga w drugą stronę yerba jest pobudzająca, a Ty masz problemy z bezsennością...
Obrazek

Awatar użytkownika
Ananta
Posty: 167
Rejestracja: 09 lut 2014, 13:53

Re: Naturalne suplementy na lęki/niepokój

Post autor: Ananta » 11 mar 2014, 19:34

Namaste drogi Trigi,

no tak, z tym, że przez bezsenność jest się za dnia sennym ale wiem, że takie pobudzacze to żadne rozwiązanie, to jak poganianie batem słaniającego się konia, by wykrzesać z niego resztki energii,

a problem mam taki jak z obrazka, cel pal :] pewnie zresztą jak miliony innych osób,

i kolejna gafa, faux pas goni faux pas, przepraszam drogi Mathuro i bardzo dziękuję za wartościowe rady,

Hare Krsna

Awatar użytkownika
Mathura
Posty: 994
Rejestracja: 15 cze 2007, 12:02
Lokalizacja: Sławno

Re: Naturalne suplementy na lęki/niepokój

Post autor: Mathura » 11 mar 2014, 19:59

Ananta pisze:i kolejna gafa, faux pas goni faux pas, przepraszam drogi Mathuro i bardzo dziękuję za wartościowe rady
No problem.
Ostatecznie jesteśmy duszami, a nie tym ciałem. :?

Jeśli rzeczywiście chcesz popracować nad sobą, to pozwolę sobie polecić Ci książki:
"Magia cudów"
"Autosugestia"
"Wiedza Tajemna w praktyce"
- autor Max Freedom Long.

Zacznij od tej pierwszej. Jest nie do przebicia w tej dziedzinie. Postaraj się dostać ją w całości, kompletną.

Awatar użytkownika
Ananta
Posty: 167
Rejestracja: 09 lut 2014, 13:53

Re: Naturalne suplementy na lęki/niepokój

Post autor: Ananta » 11 mar 2014, 20:14

Dziękuję za wyrozumiałość :]

nie śmiałam marzyć aż o tylu wskazówkach, dziękuje bardzo za prowadzenie, wyruszam więc na poszukiwania "Magii cudów"

Namaste

Awatar użytkownika
trigi
Posty: 2068
Rejestracja: 09 sie 2011, 13:38
Lokalizacja: UK

Re: Naturalne suplementy na lęki/niepokój

Post autor: trigi » 13 mar 2014, 11:21

Nie bierz do siebie to tylko niewinne skojarzenie
Obrazek

Awatar użytkownika
Ananta
Posty: 167
Rejestracja: 09 lut 2014, 13:53

Re: Naturalne suplementy na lęki/niepokój

Post autor: Ananta » 13 mar 2014, 18:09

Hahaha, dobre :)

u mnie jednak problemem jest zbytnia emocjonalność, branie wszystkiego do siebie, odczucie, że wszyscy inni są bardziej inteligentni i ogarnięci niż ja i w związku z tym stawianie się na pozycji bezradnej ofiary, usilna chęć zrozumienia o co chodzi w życiu i jak powinno ono wyglądać,

czy takie podejście/widzenie się leczy w konkretny sposób, kt. moglibyście polecić?
p.s pierwszą rozmowę z psychologiem/psychiatrą mam już za sobą, usłyszałam, ze mam w sobie duży potencjał :o odkrywcze - wszyscy przecież mamy,

Namaste

ODPOWIEDZ