11.11.11 godz.11.11

Astrologia wedyjska - horoskopy. " Astrologiczne kalkulacje wpływów gwiezdnych na żywe istoty nie są bynajmniej przypuszczeniami, ale są rzeczywiste, jak potwierdza to Śrimad-Bhagavatam. Każda żywa istota jest kontrolowana przez prawa natury w każdej minucie, dokładnie tak jak obywatel jest kontrolowany przez wpływ państwa." - 01.12.12 Zn.
Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 11.11.11 godz.11.11

Post autor: Vaisnava-Krpa » 10 lut 2012, 11:42

Chyba przetłumaczyłeś to z translatora jakiegoś :) Śrawana jest dobrą nakszatrą, oznacza, że ludzie będą słuchać czyli czytać uważnie w tym przypadku, to co tu się pisze. To, że ma kilka dzieci może oznaczać, że będą jakieś owoce tej pracy. Najmniej rozumiem "zainteresowany tańczącymi dziewczynami, koloru skóry wypalonej słońcem." :)

Jarek zwrócił uwagę na miejsce tworzenia, był to Milanówek, Choszczno i Kraków.



ŚRAWANA
Oznacza słuchanie, ucho, usłyszane, wiedza, płynąć, rzeka. Mottem tej konstelacji jest przyjmowanie i słuchanie. Wisznu, wszechprzenikający, jest opiekunem Śrawany, planetą jest delikatny Księżyc, a żywiołem ziemia.

Dzień ten otwiera bramy niebios. Dobrze posłuchać co inni mają do powiedzenia. Zmysł słuchu i przyjmowania informacji jest szczególnie wrażliwy. Dzień pełen ruchu, dobry do podróży i kontaktów towarzyskich.

Ludzie urodzeni tego dnia są dobrymi słuchaczami. Uczą się szybko i z entuzjazmem, zostając ekspertami w zgłębianych tematach. Są bardzo wrażliwi na wszelkie dysonanse. Są dobrymi administratorami i cenionymi pracownikami. Zdobywają sławę, są kochani przez płeć przeciwną, lubią perfumy i są doskonałymi dżentelmenami. Mają słodką naturę, lubią astrologię i są bogobojni. Panie mają ogólną ogładę i doskonale wiedzą co dzieje się w ich otoczeniu. Są znane ze wspaniałych zalet i dobrych uczynków. Skóra, żołądek i serce to organy mogące przysparzać problemów dzieciom Śrawany.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
trigi
Posty: 2068
Rejestracja: 09 sie 2011, 13:38
Lokalizacja: UK

Re: 11.11.11 godz.11.11

Post autor: trigi » 10 lut 2012, 11:50

Vaisnava-Krpa pisze: To, że ma kilka dzieci może oznaczać, że będą jakieś owoce tej pracy. Najmniej rozumiem "zainteresowany tańczącymi dziewczynami, koloru skóry wypalonej słońcem." :) .
Jako, ze jest to na koncu wskazuje na taniec rasa bedacy przy koncu ŚBhagavatam, którym mozna sie ekscytowac gdy całkowicie oczysci sie serce z materialnych pragnień i osiagnie sie miłosc do lotosookiego Pana Sri Kryszny. Brakuje tylko blasku księzyca.

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 11.11.11 godz.11.11

Post autor: Vaisnava-Krpa » 10 lut 2012, 11:57

Ale to wszystko nieważne, aż sam zobaczyłem w horoskop i nie było wtedy Śrawany, była Mula, Tritiya, czwartek, ascenent w raku:


"MULA
Znaczy korzeń, fundament, kraniec, praprzyczyna, pochodzenie. Mula chce zawsze poznać przyczynę, nie spocznie dopóki nie będzie zadowolona ze swych poszukiwań. Demoniczny Niruti jest archetypem, Ketu planetą, a woda żywiołem.

Zasadniczy i chłodny dzień. Mogą otworzyć się stare rany, łatwo o wypadki. Cokolwiek się zacznie tego dnia, będzie się przedłużać. Lepiej unikać zakupów, pożyczek. Można położyć kamień węgielny, zawrzeć małżeństwo, leczyć choroby, pracować w polu.

Urodzeni tego dnia nie dadzą się zadowolić połowicznie. Są dumni, zdyscyplinowani, inteligentni i stali. Często są dobrymi organizatorami i politykami. Jeśli uznają kogoś za oszusta, będą go bezwzględnie zwalczać. We wszystkich rozprawach pozostają zwycięzcy, dzięki sile swego umysłu. Sobie również nie okazują dużo pobłażliwości. Są dumni, bogaci, posiadają stały umysł, ostry temperament, nie lubią krewnych i kochają dyscyplinę. Kobiety są cierpliwe, wytrzymałe, mają do swej dyspozycji wszelkie luksusy (szczególnie dobrze narodzić się w 4 części tej nakszatry). Choroby na jakie mogą narzekać dzieci Mula to reumatyzm, lumbago, problemy z biodrami."


To, że cokolwiek się zacznie będzie się przedłużać jest dobre do projektów, które maja długo trwać jak np. małżeństwa, budowa domu, Nama-hatta.pl:)


Obrazek
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Niyama
Posty: 49
Rejestracja: 08 lut 2012, 05:09

23.11.2006

Post autor: Niyama » 11 lut 2012, 03:54

Witaj Vaisnava-Krpa
Masz racje w dniu 23.11.2006 roku Księżyc był w Mula. Zrobiłem błąd wpisując datę 26.11.2006 r.
Tak jak dobrze zauważyłeś interpretacja był z translatora. Ale lepiej uczyć się z translatora niż wcale. Jestem już w starszym wieku, w mojej młodości uczono w szkole rosyjskiego a angielskiego można się było uczyć tylko odpłatnie.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia 8) .

Niyama
Posty: 49
Rejestracja: 08 lut 2012, 05:09

23.11.2006

Post autor: Niyama » 11 lut 2012, 03:55

Witaj Vaisnava-Krpa
Masz racje w dniu 23.11.2006 roku Księżyc był w Mula. Zrobiłem błąd wpisując datę 26.11.2006 r.
Tak jak dobrze zauważyłeś interpretacja był z translatora. Ale lepiej uczyć się z translatora niż wcale. Jestem już w starszym wieku, w mojej młodości uczono w szkole rosyjskiego a angielskiego można się było uczyć tylko odpłatnie.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia 8) .

ODPOWIEDZ