Muhurty

Astrologia wedyjska - horoskopy. " Astrologiczne kalkulacje wpływów gwiezdnych na żywe istoty nie są bynajmniej przypuszczeniami, ale są rzeczywiste, jak potwierdza to Śrimad-Bhagavatam. Każda żywa istota jest kontrolowana przez prawa natury w każdej minucie, dokładnie tak jak obywatel jest kontrolowany przez wpływ państwa." - 01.12.12 Zn.
Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 09 lut 2009, 18:52

Co za czas, ze widzę aż 5 planet w Koziorozcu (Saturn): Mars, Rahu, Merkury, Słonce, Jowisz. Jak on moze wpływać na niektorych?
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Jana-Priya
Posty: 98
Rejestracja: 11 mar 2008, 21:33

Post autor: Jana-Priya » 11 lut 2009, 23:25

Ponieważ w końcu udało mi się sprowadzić Paraśara Hora Śastrę z komentarzem R.Santhanama (no i parę innych autorstwa B.V.Ramana) chcę zacząć studiowanie astro ale nie wiem kiedy powinienem zacząć. Podczas niedawnej ofiary ogniowej poprosiłem Sarasvati devi o błogosławieństwo w tej sprawie. Mam w związku z tym pytanie i prośbę do Was, fachowców: kiedy jest najbliższy pomyślny w tym względzie moment i czy dotyczy on wszystkich w jednakowym stopniu czy też każdy ma swój szczególny moment startu który należy obliczyć?
Z góry dziękuję

Awatar użytkownika
RafalJyot
Posty: 976
Rejestracja: 23 lis 2006, 13:55
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: RafalJyot » 11 lut 2009, 23:29

Prasna Marga 'mowi' w jakim czasie nalezy zaczac studia astrologiczne.

Santhanam jest niedokladny, polecam tylko komentarz Sharmy jesli chodzi o BPHS.
klim krishna klim

[Jyotish] http://rohinaa.com

mantra has changed our lives

Jana-Priya
Posty: 98
Rejestracja: 11 mar 2008, 21:33

Post autor: Jana-Priya » 12 lut 2009, 00:08

RafalJyot pisze:Prasna Marga 'mowi' w jakim czasie nalezy zaczac studia astrologiczne.
OK ale kiedy jest ten moment startu? Kiedy mam zacząć, nie wiem czytać czy czcić (?) BPHS? Ja tego jeszcze nie umiem wyznaczyć.

Awatar użytkownika
RafalJyot
Posty: 976
Rejestracja: 23 lis 2006, 13:55
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: RafalJyot » 12 lut 2009, 00:20

Jana-Priya pisze:
RafalJyot pisze:Prasna Marga 'mowi' w jakim czasie nalezy zaczac studia astrologiczne.
OK ale kiedy jest ten moment startu? Kiedy mam zacząć, nie wiem czytać czy czcić (?) BPHS? Ja tego jeszcze nie umiem wyznaczyć.
Wybierz czwartek, lagna w koziorozcu + ktoras z tych nakshatr:

Krit
Asl
Mag
P Phal
Vis
Mul
P Sha
P Bha
Bhar
klim krishna klim

[Jyotish] http://rohinaa.com

mantra has changed our lives

ODPOWIEDZ