PRZEŁOM EPOK - wydarzenia ze świata

Przepowiednie i przewidywania, archeologia, dziwna rzeczywistość
Awatar użytkownika
Jagadisha das
Posty: 107
Rejestracja: 17 lut 2007, 12:18
Lokalizacja: Kraków

PRZEŁOM EPOK - wydarzenia ze świata

Post autor: Jagadisha das » 27 sty 2009, 19:48

Wiadomości CNN, PH/23.01.2009 19:15

Pierwsza zaskakująca akcja zbrojna sił USA za prezydentury Obamy

10 osób zginęło w zaskakującym ataku rakietowym w pakistańskim Waziristanie. To pierwsza akcja zbrojna amerykańskiego wojska od czasu objęcia stanowiska prezydenta USA przez Baracka Obamę - informuje serwis CNN. Do ataku doszło w północnym Waziristanie, nieopodal miejscowości Mir Ali; informacje o akcji zbrojnej przekazał jeden z tamtejszych urzędników, Nasim Dawar. Północny Waziristan to jeden z siedmiu pakistańskich dystryktów plemiennych, położonych przy granicy z Afganistanem, uchodzący za bezpieczną przystań dla talibów i członków innych ugrupowań terrorystycznych. Jak szacują eksperci, w 2008 roku, armia amerykańska przeprowadziła w tym regionie 30 ataków rakietowych – informuje serwis CNN. Tłumaczenie: Onet.pl

UWAGA: O planie zaatakowania Pakistanu przez USA mówił Webster Tarpley w filmie Człowiek stojący za Barackiem Obamą http://pl.youtube.com/watch?v=BdcYwg7xm ... re=related
... no i dzieje się. Film ten prezentuje scenariusz możliwych wydarzeń doprowadzających do wybuchu III Wojny Światowej.
Ostatnio zmieniony 28 sty 2009, 10:39 przez Jagadisha das, łącznie zmieniany 3 razy.
Trust no future, however pleasant...
Ten świat nie jest miejscem dla gentelmana...

Awatar użytkownika
Jagadisha das
Posty: 107
Rejestracja: 17 lut 2007, 12:18
Lokalizacja: Kraków

Co nas czeka w 2009 roku?

Post autor: Jagadisha das » 27 sty 2009, 19:57

Krzysztof Jackowski dla Głosu Pomorza (25 stycznia 2009)

Co nas czeka w 2009 roku?

Rząd zniechęci się do... rządzenia, umrze "ważny ksiądz" i zapadnie decyzja, że Euro 2012 tylko w symbolicznym zakresie odbędzie się w Polsce. Z Krzysztofem Jackowskimm jasnowidzem z Człuchowa rozmawia Barbara Zybajło.

- Panie Krzysztofie, jaki będzie rok 2009?
- W Polsce zapamiętamy go na długo. Obiecuję jako jasnowidz.
- Co nas czeka na politycznym podwórku?
- Budżet, który będzie dwa razy modyfikowany. Pierwszy wstrząs będzie na przełomie stycznia i lutego, kiedy
dowiemy się, jak ten kryzys będzie wyglądał.
- A jak będzie wyglądał?
- Szczególnie trudny okres będzie od stycznia do marca - dużo zwolnień z pracy, dużo przestojów, wyraźne gospodarcze zahamowanie. Od stycznia do marca Polacy zaznajomią się z kryzysem.
- Jak długo to wszystko potrwa?
- Trzy - cztery lata i zrobi wiele zmian w świecie. Oczywiście to jest gdybanie, ale uważam, że doprowadzi on do wojny. W Polsce jej nie będzie, ale w świecie się zakotłuje.
- A kiedy się skończy?
- Pozwolę sobie przypomnieć, że ten kryzys przewidziałem i powiem tak - sam nie zdechnie. Świat jest podzielony na dwie części - Europę i USA oraz drugą część - Azję i Bliski Wschód. Tam właśnie dojdzie do
prowokacji w ciągu kilku miesięcy. Może będą to dwie, trzy prowokacje. Każda z nich będzie miała na celu wojnę.
- I po co ta wojna?
- Jest potrzebna Ameryce.
- A na naszym podwórku?
- Wojna nas nie będzie dotyczyć.
- To jedno dobre.
- Ale zaczną się kłopoty w Unii Europejskiej. Mówiłem już, że moim zdaniem UE będzie się rozpadać i tak się
stanie. Unijne nogi zaczną się chwiać. I rozpad może nastąpić w ciągu trzech lat.
- A co się będzie działo w Polsce?
- Mam odczucie, że Polska w przyszłym roku poczuje zahamowanie dotacji z UE i będzie to dotyczyć budowy dróg. Nie wykluczam, że w przyszłym roku, i to w pierwszej połowie, może się zacząć mówić o ewentualnym zahamowaniu inwestycji związanych z Euro 2012. Niewykluczone, że znajdzie się trzecie państwo i symbolicznie w Polsce i na Ukrainie odbędą się jeden, może dwa mecze, a w trzecim państwie zostanie rozegrana reszta.
- Kiedy wejdziemy do strefy euro?
- Nie wiem. Tego nie umiem powiedzieć.
- Czekają nas wcześniejsze wybory?
- Ten rząd się utrzyma, ale zniechęci się do rządzenia. Można powiedzieć, zniechęci się sam do siebie.
Sytuacja społeczno-ekonomiczna pikowała będzie w dół trzy razy. Najtrudniejszy okres dla gospodarki będzie od lipca. W drugiej połowie przyszłego roku państwa UE będą się biły o zbyt w sposób globalny. I o rynek pracy. Będzie to rok inny niż ostatnie lata i nie będzie to rok dobry. Posucha gospodarcza i apatia ludzi. Niejeden z Czytelników powie, że nie trzeba być jasnowidzem, żeby coś takiego wyrazić, więc przypomnę po raz kolejny, że ten kryzys wywróżyłem i nie chcę, żeby tak było, ale tak to po prostu widzę.
- No, to chyba czas zacząć się bać. To może w pogodzie będzie trochę spokoju?
- Po Nowym Roku, ale to nie znaczy, że zaraz w styczniu, będzie śnieg. Poleży trzy tygodnie.
- Doczekamy się porządnego mrozu?
- Raczej nie. Potem też będzie taka chlapanina.
- A latem?
- Lato zapamiętamy przez sensacje. Cała Polska będzie mówiła o jakiejś burzy, potężnym kataklizmie. Obejmie duży obszar kraju. Lato będzie nietypowe - nagła susza i nagłe ulewy - czas niebezpieczny dla zbiorów. Bo jak będzie deszcz, to oberwanie chmury, a jak słońce - to susza. Takie agresywne lato.
- Rolnicy będą zadowoleni z cen żywności?
- Moim zdaniem produkcja żywności będzie się opłacać.
- Ale w co inwestować? Kury? Kaczki?
- Nie wiem, ale mam wrażenie, że rynek żywności będzie się miał dobrze.
- Panie Krzysztofie, podobno odwiedza pana Andrzej Lepper.
- Tak, pan Lepper zakłada nową partię "Samoobrona Andrzeja Leppera". Mamy kontakt od lat. To ja im
przepowiedziałem, że wejdą do Sejmu, a potem, że jak tylko dotkną rządu, to będzie ich śmierć.
- I robi mu pan wizje?
- Pan Lepper wysłuchuje wizji i analizuje, tyle mogę powiedzieć. I to nie jest jedyny polityk, który mnie pyta o przyszłość.
- Skoro politycy chodzą do jasnowidza, to naprawdę musi być źle. A czy widzi pan coś jeszcze, co nami wstrząśnie?
- Nie wiem, gdzie to będzie, ale rozerwanie czegoś pochłonie wiele ofiar. Właśnie tak to widzę - rozerwanie czegoś. O k..., to chyba reaktor. To się może wiązać z reaktorem - taka wielka beka. A poza tym mam wrażenie, że rządy zacznie Obama, a skończy kobieta. Ale to nie musi być w przyszłym roku, tylko tak po prostu to czuję. I w tym roku Izrael kojarzy mi się z cudami.
- W Ziemi Świętej wszystko jest możliwe...
- Nie, coś się tam będzie działo. Będzie się mówić, że w Izraelu stał się cud. A w Polsce - wielki klin. Dużo się będzie o tym mówiło w Polsce - o jakimś wielkim klinie. Długo to będzie trwało. I widzę samoloty - cztery,
albo pięć, uprowadzone w trakcie lotu, jakaś eskalacja terroryzmu. Dość dziwna eskalacja.
- W Polsce???
- Nie, chyba nie, taka dziwna sytuacja, niektórzy będą się zastanawiać, czy to rzeczywiście terroryści. W pokoju świata ktoś majstruje. A do tego przy tym rozerwaniu wielkiej beki będzie dużo ludzi żółkło. Te cuda w Izraelu będą mieć związek z tym, że Izrael w jednym momencie zmieni sprzymierzeńca ze starego na nowego. I to będzie ten cud. Roku 2009 przez wiele lat nie zapomnimy. Umrze bardzo ważny ksiądz, wielka osobistość. I widzę dużo ludzi w kościołach - to, co dzieje się w świecie sprawi, że ludzie się będą modlić. I do tego te samoloty - jednak trzy albo cztery, lecą w powietrzu. Niebezpieczeństwo będzie w powietrzu. W jednej chwili i w jednym czasie. I kojarzy mi się z tym Morze Czerwone. Niedokładnie, ale gdzieś tam. A Chiny będą głośno krzyczeć, że nie chcą wojny. I jak ten kryzys powstał, tak ta wojna powstanie w sposób nietypowy, nienaturalny. Wywołają ją ci, co bardzo chcą walczyć. To widzę.
- Same dramaty.
- Jeśli w moich odczuciach wojna może być przez kogoś wywołana, to może jest też ktoś, kto do niej nie dopuści. Widzę niebezpieczeństwo wojny. I życzę Czytelnikom i sobie też, żeby z tego majstrowania nic nie wyszło.
Ostatnio zmieniony 28 sty 2009, 10:49 przez Jagadisha das, łącznie zmieniany 3 razy.
Trust no future, however pleasant...
Ten świat nie jest miejscem dla gentelmana...

Awatar użytkownika
Jagadisha das
Posty: 107
Rejestracja: 17 lut 2007, 12:18
Lokalizacja: Kraków

Wiadomości CNN, PH/27.12.2008 09:42 Wojskowy ruch Pakistanu

Post autor: Jagadisha das » 27 sty 2009, 20:13

Wiadomości CNN, PH/27.12.2008 09:42

Wojskowy ruch Pakistanu - "wojenna histeria" w Indiach

Obrazek

Oddziały pakistańskiej armii zostały przesunięte nad granicę z Indiami, w związku z obawami Islamabadu przed możliwą akcją indyjskich sił zbrojnych - informuje serwis CNN. Oddziały zostały przesunięte z zachodniej granicy z Afganistanem, gdzie dotąd walczyły one z bojownikami Al-Kaidy i Talibanu. Siły zbrojne Pakistanu są w gotowości bojowej, ponieważ, w opinii dowództwa, możliwy jest konflikt zbrojny z Indiami, w związku z zamachami w Bombaju, w których zginęło ponad 160 osób.

Według władz Indii, 10 mężczyzn, którzy w ubiegłym miesiącu zorganizowali zamachy zostali wyszkoleni w pakistańskiej części Kaszmiru. Jeden z dowódców pakistańskiej armii oświadczył, że oddziały zostały wycofane z granicy z Afganistanem z uwagi na fakt, że nie prowadzą tam juz żadnych operacji zbrojnych. Dodatkowo, zablokowano wszystkie urlopy w armii a także w stan gotowości zostały postawione rezerwy.

Jak oświadczył ambasador Pakistanu w Stanach Zjednoczonych Husain Haqqani, Pakistan nie chce wojny, ale szykuje się na wypadek eskalacji zbrojnej na swej wschodniej granicy. Tymczasem pakistański wysłannik do Wielkiej Brytanii Wajid Shamsul Hasan podkreśla, że rozmieszczenie sił na granicy z Indiami miało charakter rutynowy. Jak następnie podkreśli, to w Indiach, a nie w Pakistanie, wybuchła "wojenna histeria" – informuje serwis CNN.
Ostatnio zmieniony 27 sty 2009, 20:36 przez Jagadisha das, łącznie zmieniany 1 raz.
Trust no future, however pleasant...
Ten świat nie jest miejscem dla gentelmana...

Awatar użytkownika
Jagadisha das
Posty: 107
Rejestracja: 17 lut 2007, 12:18
Lokalizacja: Kraków

Niszczycielski wiatr zbiera śmiertelne żniwo w Europie

Post autor: Jagadisha das » 27 sty 2009, 20:23

Wiadomości CNN, PH/24.01.2009 16:51

Niszczycielski wiatr zbiera śmiertelne żniwo w Europie

Obrazek

Państwa zachodniej Europy zostały zaatakowane przez niszczycielski wiatr. W wyniku wichur, w Hiszpanii i Francji, śmierć poniosło osiem osób – informuje serwis CNN. Cztery osoby zginęły, a szesnaście zostało rannych, gdy huraganowy wiatr spowodował zawalenie się dachu centrum sportowego w Barcelonie.

Hiszpańskie media podały, że wiatr wieje z prędkością 180 km na godzinę. Najsilniej uderzył on w Katalonię, gdzie władze natychmiast ogłosiły alarm.

Z powody wiatru w Hiszpanii śmierć poniósł także oficer Gwardii Cywilnej, który zginął w północno-wschodniej części kraju, przygnieciony przez drzewo. Kolejna ofiara to kobieta, która poniosła śmierć przygnieciona przez walącą się ścianę.

Huraganowe wiatry zaatakowały także południowo-zachodnią Francję, zabijając dwie osoby i pozbawiając prądu 1,2 miliona odbiorców. W wyniku wichur ucierpiało 7 francuskich departamentów. Usunięcie szkód zajmie sporo czasu, ponieważ większość dróg, w dotkniętych kataklizmem departamentach, jest nieprzejezdna.
Ostatnio zmieniony 27 sty 2009, 20:37 przez Jagadisha das, łącznie zmieniany 1 raz.
Trust no future, however pleasant...
Ten świat nie jest miejscem dla gentelmana...

Awatar użytkownika
Jagadisha das
Posty: 107
Rejestracja: 17 lut 2007, 12:18
Lokalizacja: Kraków

Europa: milion domów bez prądu po wichurze

Post autor: Jagadisha das » 27 sty 2009, 20:26

Wiadomości PAP, JG/12:31

Europa: milion domów bez prądu po wichurze

Obrazek

Ponad 1,1 miliona domów w południowo-zachodniej Francji, nad którą w sobotę przeszły nawałnice, nadal pozbawionych było dostaw energii elektrycznej.

Jak podał francuski urząd energetyczny ERDF (Electricite Reseau Distribution France), nad usuwaniem skutków wichury pracuje ponad tysiąc osób. Oczekiwane są też ekipy z trzech innych krajów europejskich: Wielkiej Brytanii, Niemiec i Portugalii. Techników wspiera dwanaście śmigłowców.

Według ERDF, sieć energetyczna została bardzo poważnie uszkodzona w wielu miejscach. Takiej sytuacji nie notowano we Francji od 1999 roku, kiedy to podobne nawałnice spowodowały śmierć 92 osób i olbrzymie straty materialne. Francuska agencja meteorologiczna Meteo France ogłosiła w dziewięciu departamentach w regionie, przez który przeszły nawałnice, najwyższy, czerwony alarm. Do mieszkańców zaapelowano o pozostanie w domach. W niedzielę, głównie z powodu braku prądu, częściowo sparaliżowany pozostawał transport kolejowy, w tym połączenia z Paryża do Bordeaux oraz ponad 400 połączeń lokalnych. Nawałnice przechodzące nad północną Hiszpanią i południowo- zachodnią Francją spowodowały w sobotę śmierć 15 osób. Jest też wielu rannych.
Trust no future, however pleasant...
Ten świat nie jest miejscem dla gentelmana...

Awatar użytkownika
Jagadisha das
Posty: 107
Rejestracja: 17 lut 2007, 12:18
Lokalizacja: Kraków

Wywiad z Aaronem Russo...

Post autor: Jagadisha das » 27 sty 2009, 20:45

USA w przeddzień wojny domowej...?

Polecam wywiad z Aaronem Russo... Film pokazuje USA w przeddzień dramatycznych wydarzeń, może nawet wojny domowej. Czy ma to jakiś związek z nami? Pośrednio - tak. Przyczyną problemów o których mówi Russo są działania grupy trzymającej władzę zmierzające do zachipowania wszystkich ludzi, zredukowania populacji i utworzenia Rządu Światowego kontrolującego wszystko i wszystkich. Ponieważ jest to ta sama grupa i w Ameryce i w Europie, można być pewnym, że scenariusze jakie wydarzą się za oceanem, powtórzą się i na naszym kontynencie. Warto przynajmniej wiedzieć czego należy oczekiwać...

cz.1 http://www.youtube.com/watch?v=S3vLCwXn ... re=related
cz.2 http://www.youtube.com/watch?v=3ozoCbw2 ... re=related
cz.3 http://www.youtube.com/watch?v=PZ4BCIJO ... re=related
cz.4 http://www.youtube.com/watch?v=5UTR9Tit ... re=related
cz.5 http://www.youtube.com/watch?v=nZxjSGw8 ... re=related
cz.6 http://www.youtube.com/watch?v=oMxMmO_4 ... re=related
cz.7 http://www.youtube.com/watch?v=mgRtrj0j ... re=related

(Jeśli ten post nie pasuje do tej kategorii, to można go przenieść...)
Trust no future, however pleasant...
Ten świat nie jest miejscem dla gentelmana...

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 28 sty 2009, 10:11

To co ciekawego usłyszałem w tym filmie, powiem, bo wiem, że wielu "nie ma czasu" na oglądnięcie tego akurat filmu. Jest tam mowa w ktorymś momencie, że Rockefellerowie wymyślili równouprawnienie kobiet po to aby opodatkować drugą połowę ludzkości a ponadto aby zabierać dzieci do szkół w młodym wieku i indoktrynować je. Tam opowiada ten reżyser z Hollywoodu, że mówił mu to sam Rockefeller gdy próbował go zwerbować. Bardzo ciekawe.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Waldemar
Posty: 743
Rejestracja: 31 paź 2008, 19:03

Post autor: Waldemar » 28 sty 2009, 17:30

Obejrzałem wszystkie 7 odcinków filmu. Wygląda na to, że współczesne demony są tak zdeterminowane, względem kontroli świata i ludzkości, jak Durjodhana i jego klika 5 tysięcy lat temu.

Waldemar
Posty: 743
Rejestracja: 31 paź 2008, 19:03

Post autor: Waldemar » 29 sty 2009, 04:21

Nie sądzę, że Rosjanie i Chińczycy tak po prostu wyrżną się w wojnie dla satysfakcji bankierów, czy jak kto woli demonów, z Ameryki i Anglii. Skoro o tym trąbią w internecie. Prędzej dojdzie do wojny z Ameryką i Anglią. Czyli między wschodem a zachodem.
Uważam, że chęć zdominowania świata jest środkiem a nie celem przywódców demonów.
Ciekawe jaki jest ich główny cel w tym wszystkim co robią i co się dzieje na święcie.
Jak się nad tym zastanawiam, to przychodzi mi do głowy tylko jeden cel, jaki mogą mieć najwyżsi przywódcy demonów, niekoniecznie mieszkańcy planety Ziemi. A może nim być wyzwolenie się ze świata materialnego. Tylko to tłumaczy mi determinację z jaką działają według zasady, im gorzej tym lepiej.
W znaczeniu do wersetu 2.23 z Bhagavad-gity Śrila Prabhupad pisze:
Okazuje się, że wcześniej, oprócz współcześnie znanej broni ogniowej, do których zalicza się też broń nuklearną, istniała broń innego typu, zrobiona z różnych elementów materialnych, takich jak ziemia, woda, powietrze, eter, etc. Broń ogniowa neutralizowana była przez broń wodną, która nie znana jest teraz współczesnej nauce. Współcześni naukowcy nie posiadają też wiedzy o broni wietrznej. Słyszałem, że istnieje także broń górska. Jestem ciekawy czy współczesne demony nie dysponują już broniami lepszymi od broni ogniowej.
A skoro istnieją bronie z elementów wulgarnej materii, to prawdopodobnie istnieją również bronie z elementów subtelnych materii.
Uważam, że istnieje broń, którą ja nazywam tożsamościową. I, że działa ona w oparciu o myślenie kim jestem a kim nie jestem. Użył jej w stosunku do mnie Devamrita, piętnując mnie, początkującego bhaktę, w towarzystwie bhaktów, na wykładzie w świątyni, jako demona.
Uważam, że broń tożsamościowa jest związana z platformą ego. I,że jest powszechnie używana w szkolnictwie i w wychowywaniu dzieci, i w mas mediach.
To co myślimy o sobie, w temacie kim jestem, jest sprawdzane przez Śri Krysznę w momencie śmierci.
Uważam również, że powyżej broni opartej na działaniu ego, istnieją już tylko bronie ze świata duchowego. Na przykład jak sudarszana czakra, narajana dzwara i maczuga Visznu. :) :) :)
I istnieje Śri Kryszna, który czasami lubi się zabawić jako Wojownik. :)
W związku z tym wszystkim powraca pytanie jakie zadałem Vigatasiu dasowi na wykładzie w świątyni, w Nowym Szanipur, kilka lat temu:
Jak działa system obronny świata duchowego?
Uważam, że bhaktowie powinni dokładnie poinstruować demony w tym temacie, żeby nie chciały dostać się do świata duchowego na siłę, zabijając przy okazji większość ludzi.

Waldemar
Posty: 743
Rejestracja: 31 paź 2008, 19:03

Post autor: Waldemar » 29 sty 2009, 09:56

No, może przesadziłem z aspiracjami demonów. Ale na pewno istnieją demony, które mają chrapkę na planety niebiańskie i kobiety sianu.

ODPOWIEDZ