INTONUJ HARE KRYSZNA I BĄDŹ SZCZĘŚLIWY/A!

"Przytaczamy wiele cytatów. Świadomość Kryszny to poważna edukacja, a nie zwykła religia." - Śrila Prabhupad - PiP rozdz. 16
"To nie jest mój przekaz; to jest przekaz Kryszny. Nie jest to mój wymysł. Ja mogę być niedoskonały, ale prezentuję doskonały przekaz. To jest moim obowiązkiem. Nie mówię, że jestem doskonały. Jestem jedynie przekazicielem, posłańcem. Kiedy listonosz przekazuje ci pewną sumę pieniędzy, to nie są to jego pieniądze. Po prostu je dostarcza. Moim obowiązkiem jest przedstawienie przekazu Kryszny. To wszystko. Cokolwiek mówiłem, było cytatem z Bhagavad-gity. Ani razu nie powiedziałem: "Moim zdaniem... Ja myślę..." Nie. Nie wprowadziłem nic nowego." - Śrila Prabhupad - Prawda i Piękno rozdz.10
Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 24 sty 2010, 19:36

Obrazek

Obrazek
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 24 sty 2010, 19:36

Obrazek

Obrazek
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 24 sty 2010, 19:36

Obrazek

Obrazek
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 24 sty 2010, 19:37

Obrazek
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
Kedarnath dasa
Posty: 152
Rejestracja: 05 lip 2008, 00:11

Post autor: Kedarnath dasa » 24 sty 2010, 19:55

Indradyumna Swami, BB Govinda Swami... A ten trzeci Maharaj? Nie znam go :( :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Purnaprajna
Posty: 2267
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:23
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Kontakt:

Post autor: Purnaprajna » 25 sty 2010, 05:46

Kedarnath dasa pisze:Indradyumna Swami, BB Govinda Swami... A ten trzeci Maharaj? Nie znam go :( :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ten trzeci, w masce gazowej i kombinezonie, to szczątkowa reinkarnacja pomocnika do spraw zanieczyszczania środowiska i zadymy, która pojawia się tylko na bardzo krótki moment w Kali-judze, aby wypełnić swą czarcią misję. Nabrudzi, pokrzyczy, poawanturuje i upije się, zwymiotuje i nasika na namiot kolegi, po czym w tak samo tajemniczy i szybki sposób znika, jak się pojawia. To archiwalne zdjęcie niezwykle rzadkiego efemerycznego fenomenu, i należy traktować je z ogromnym pietyzmem!

Awatar użytkownika
Green_lake
Posty: 396
Rejestracja: 30 kwie 2007, 17:25
Lokalizacja: z jeziora, z zielonego jeziora
Kontakt:

Post autor: Green_lake » 25 sty 2010, 10:09

Purnaprajna pisze:
Kedarnath dasa pisze:Indradyumna Swami, BB Govinda Swami... A ten trzeci Maharaj? Nie znam go :( :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ten trzeci, w masce gazowej i kombinezonie, to szczątkowa reinkarnacja pomocnika do spraw zanieczyszczania środowiska i zadymy, która pojawia się tylko na bardzo krótki moment w Kali-judze, aby wypełnić swą czarcią misję. Nabrudzi, pokrzyczy, poawanturuje i upije się, zwymiotuje i nasika na namiot kolegi, po czym w tak samo tajemniczy i szybki sposób znika, jak się pojawia. To archiwalne zdjęcie niezwykle rzadkiego efemerycznego fenomenu, i należy traktować je z ogromnym pietyzmem!
Jak ja Cię kocham!
[i]"Jedyną stałą rzeczą jest zmiana"[/i]

Gauri
Posty: 313
Rejestracja: 29 lis 2006, 16:49

Post autor: Gauri » 25 sty 2010, 12:16

dołanczam sie do wyznan Geen_lake'a

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 26 sty 2010, 12:39

A ja bym był ostrożny w ocenianiu nieznanej osoby, sam jestem nieraz dziwnie oceniany, nie wiem czemu czasami ktoś kojarzy mnie z cechami, ktore są mi obce, i nie mogę pojąć dlaczego, więc empatię mam po drugiej stronie:

Obrazek
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
Green_lake
Posty: 396
Rejestracja: 30 kwie 2007, 17:25
Lokalizacja: z jeziora, z zielonego jeziora
Kontakt:

Post autor: Green_lake » 27 sty 2010, 13:03

Arkadiusz pisze:A ja bym był ostrożny w ocenianiu nieznanej osoby, sam jestem nieraz dziwnie oceniany, nie wiem czemu czasami ktoś kojarzy mnie z cechami, ktore są mi obce, i nie mogę pojąć dlaczego, więc empatię mam po drugiej stronie:
Pozwolisz, że nie zgodzę się znów z Tobą. Rzecz jasna naszego uroczego forumowicza osobiście nie znam, ale to jak kto pisze, co pisze etc dużo o nim mówi. Wiem, że nie powinno się oceniać, ale chciałbym wyjaśnić dlaczego mój stosunek do niego jest taki a nie inny. Purnaprajna to po pierwsze b.inteligentny facet, życzliwy, z dużą weddyjską wiedzą a przy tym wszystkim dowcipny, co mi się chyba najbardziej w nim podoba, bo to cecha jakby obecnie w zaniku. Ba, powiem więcej, nawet opieprzenie przez niego, czy zwrócenie uwagi jest w jego wydaniu ciepłe i nieobrażające. Jest to po prostu osoba z klasą.
[i]"Jedyną stałą rzeczą jest zmiana"[/i]

ODPOWIEDZ