Fajny Pop nauczał we Wrindawan o Chrystusie

Filozofia wedyjska, nauka, wiedza. "Cały świat nauki i technologii opiera się na fałszywej idei, że życie powstało z materii. Nie możemy pozwolić na to, by ta nonsensowna teoria była głoszona bez sprzeciwu. Życie nie pochodzi z materii. Materia została wytworzona z życia. To nie jest teoria; to fakt. Nauka jest oparta na błędnej teorii, toteż wszelkie jej kalkulacje i konkluzje są błędne, a ludzie z tego powodu tylko cierpią. Kiedy więc te wszystkie błędne, współczesne teorie naukowe zostaną skorygowane, ludzie staną się szczęśliwi. Musimy rzucić naukowcom wyzwanie. W przeciwnym razie będą zwodzili całe społeczeństwo." - Śrila Prabhupad - Prawda i Piękno
Awatar użytkownika
trigi
Posty: 2068
Rejestracja: 09 sie 2011, 13:38
Lokalizacja: UK

Fajny Pop nauczał we Wrindawan o Chrystusie

Post autor: trigi » 09 gru 2011, 17:29

http://www.youtube.com/watch?v=4OimEPMe ... re=related
Dawno sie uczyłem rosyjskiego ale z tego co zrozumiałem pojechał do Wrindawan z Sanaka Kumara dasa i przebrał sie w dothi i kurte i z krzyzem na piersi zaczal spiewac Jesus Christ super star i ludzie zaczeli powtarzac.Potem przyszedł ktos z Hare Kryszna z policjantem z pałką.Spytal sie co ty tu robisz? To co wy w Moskwie na Arbacie. Jak bedziecie przyprowadac na mnie policjanta to ja w Rosji na was tez. Potem jeszcze chyba nauczał o chrzescijaństwie i mial jeszcze tłumacza. Różnica jest taka ze pobozni ludzie mówili jaya! a w rosji znajdzie sie policjant, który kopie bhaktów i wyrzuca książki Śrila Prabhupada.Ktoś kto zna lepiej rosyjski prosze poprawic.

Bolito
Posty: 839
Rejestracja: 17 lut 2008, 21:06
Lokalizacja: Kraków

Re: Fajny Pop nauczał we Wrindawan o Chrystusie

Post autor: Bolito » 09 gru 2011, 22:22

Całkiem nieźle jeszcze pamiętasz rosyjski. Mnie udało się zrozumieć z grubsza tyle samo. Mogę jeszcze dodać, że wg relacji popa, jego nauczanie zgromadziło bardzo dużą publiczność (jak już miał tłumacza). Nauczał w jakimś małym pomieszczeniu, a jeden ze słuchających, przez otwarte okno powtarzał to ludziom stojacym na zewnątrz. Tłumaczem był jakiś miejscowy lekarz, który kształcił się w Rosji. Szkoda tylko, że zakończył stwierdzeniem, że miał taką dużą publiczność, bo "poganie w Indiach nie znają cudów Chrystusa" (czy coś w tym stylu).
Nie jedz na czczo (grafitti)

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Fajny Pop nauczał we Wrindawan o Chrystusie

Post autor: Vaisnava-Krpa » 09 gru 2011, 23:23

W przebraniu bhakty nauczał. To się nazywa operacja fałszywej flagi. Ale i Jezus jest do celów nauczania inny w Indiach:

Obrazek

Różnie to drzewiej bywało:

Obrazek

ale generalnie jest lepiej:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
trigi
Posty: 2068
Rejestracja: 09 sie 2011, 13:38
Lokalizacja: UK

Re: Fajny Pop nauczał we Wrindawan o Chrystusie

Post autor: trigi » 10 gru 2011, 07:43

Nie mógł stwierdzić inaczej klecha uznający wyzszośc kultury wedyjskiej?No chyba ze były klecha...
Nie wiem czemu ale go polubiłem taki rubaszny iksimilijejowicz,chyba dlatego ze miał przyjaciela bhakte.

Bolito
Posty: 839
Rejestracja: 17 lut 2008, 21:06
Lokalizacja: Kraków

Re: Fajny Pop nauczał we Wrindawan o Chrystusie

Post autor: Bolito » 10 gru 2011, 19:18

Vaisnava-Krpa pisze:W przebraniu bhakty nauczał. To się nazywa operacja fałszywej flagi.
Miał po prostu kurtę i dhoti. Mamy monopol na taki zestaw ? Hindusi już wcale się tak nie noszą?
Vaisnava-Krpa pisze:ale generalnie jest lepiej:

Obrazek
Podoba mi się :)
Nie jedz na czczo (grafitti)

Awatar użytkownika
trigi
Posty: 2068
Rejestracja: 09 sie 2011, 13:38
Lokalizacja: UK

Re: Fajny Pop nauczał we Wrindawan o Chrystusie

Post autor: trigi » 10 gru 2011, 19:57

Na wsiach chyba jeszcze chodza w miastach dzinsy miniówy cola i mcdonald (no i sunglasy na pół klasy) Харе Кришна!

Awatar użytkownika
trigi
Posty: 2068
Rejestracja: 09 sie 2011, 13:38
Lokalizacja: UK

Re: Fajny Pop nauczał we Wrindawan o Chrystusie

Post autor: trigi » 03 maja 2012, 12:25

Jeszcze jeden fajny pop ze strony Krishna com
http://www.krishna.com/blog/2012/03/28/ ... m-visitors

“I think my testimony would be the most shocking. I am the bishop of the Christian Church. I love Jesus Christ and Lord Krishna. I have been practicing the maha-mantra. Each month, I always send donations to various Vaishnava clubs, meetings, churches. I like your web project. Next month I’m going to India for 45 days to visit the holy places.” —Bishop Taras, Ukraine

"Myślę, że moje świadectwo będzie najbardziej szokujące. Jestem biskupem Kościoła chrześcijańskiego. Kocham Jezusa Chrystusa i Pana Kryszne. Praktykuje intonowanie maha-mantry. Każdygo miesiąca, zawsze wysyłam datki na Waisznawa kluby, spotkania, świątynie. Lubię wasz projekt internetowy. W następnym miesiącu zamierzam pojechać do Indii na 45 dni, aby odwiedzić święte miejsca ". Biskup Taras, Ukraina

ODPOWIEDZ