Zakazany archeolog

Filozofia wedyjska, nauka, wiedza. "Cały świat nauki i technologii opiera się na fałszywej idei, że życie powstało z materii. Nie możemy pozwolić na to, by ta nonsensowna teoria była głoszona bez sprzeciwu. Życie nie pochodzi z materii. Materia została wytworzona z życia. To nie jest teoria; to fakt. Nauka jest oparta na błędnej teorii, toteż wszelkie jej kalkulacje i konkluzje są błędne, a ludzie z tego powodu tylko cierpią. Kiedy więc te wszystkie błędne, współczesne teorie naukowe zostaną skorygowane, ludzie staną się szczęśliwi. Musimy rzucić naukowcom wyzwanie. W przeciwnym razie będą zwodzili całe społeczeństwo." - Śrila Prabhupad - Prawda i Piękno
Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zakazany archeolog

Post autor: Vaisnava-Krpa » 02 kwie 2014, 19:49

Most Ramy jako relikt zapomnianej prehistorii naszej rasy

Każdy kto miał szczęście siedzieć przy oknie samolotu lecącego między Indiami i Sri Lanką (kiedyś Cejlon) z pewnością był w stanie zauważyć, że wyspa łączy się z lądem czymś w rodzaju mostu. Muzułmanie nazywają tą płyciznę mostem Adama, a Hindusi mostem Ramy.

Obrazek

Na średniowiecznych arabskich mapach ten most jest oznaczony jako zapora, czyli na całości znajdował się ponad powierzchnią morza i to jeszcze całkiem do niedawna.
Prawdopodobnie most zapadł się dopiero po trzęsieniu ziemi w 1480 roku.
Następnie dzieła zniszczenia dokonały cyklony tropikalne.

http://innemedium.pl/wiadomosc/most-ram ... aszej-rasy
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zakazany archeolog

Post autor: Vaisnava-Krpa » 03 kwie 2014, 13:59

Ruiny Dwarki dowodem na to, jak niewiele wiemy o ziemskiej przeszłości

Miasto Dwarka to jedno z tych miast, których istnienie bardzo długo uważano za mityczne. Według eposów staroindyjskich było ono założone przez samego Lorda Krisznę i w siedem dni po jego śmierci zostało pochłonięte przez morze. Okazuje się, że tak jak odnaleziono Troję tak odnaleziono również Dwarkę i o dziwo jej ruiny faktycznie znajdują się na dnie Morza Arabskiego tak jak podaje Mahabharata.

Środowisko naukowe ma poważny problem, bo oficjalna historia zaczyna się mniej więcej w okresie, gdy niewiadomo skąd pojawia się od razu rozwinięta cywilizacja sumeryjska. Pierwsze formy budowy jakichkolwiek miast mają miejsce 4300 lat p.n.e. w tak zwanym okresie Uruk. Artefakty wydobyte spod wody z miejsca, w którym rzekomo odkryto ruiny mitycznej Dwarki wskazują, na wiek od 7100 do 7500 lat p.n.e.

Obrazek

http://innemedium.pl/wiadomosc/ruiny-dw ... rzeszlosci
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zakazany archeolog

Post autor: Vaisnava-Krpa » 06 lis 2015, 12:34

LONDYŃSKI MŁOTEK – „NIEODPOWIEDNIE” ZNALEZISKO
Londyński-młotek.jpg
Londyński-młotek.jpg (20.52 KiB) Przejrzano 2179 razy
Ta historia zdarzyła się więc w okolicach teksańskiego Londynu w 1934 r. Podczas rodzinnej wycieczki jedna z mieszkanek miasteczka, pani Emma Hahn, zauważyła wystający ze skały fragment młotka. Na pierwszy rzut oka nic osobliwego, ale wkrótce okazało się, że młotek jest dosłownie wrośnięty w kamień. Krótko mówiąc, wykuto kamień z młotkiem i dostarczono do miasta.

A teraz pytanie: co zwykle mówią uczeni, kiedy materialne dowody stoją w sprzeczności z porządkiem świata, do którego przywykli?
Oczywiście, ogłaszają dowód podróbką, mistyfikacją, żartem. Człowiek nauczył się wyrabiać złożone narzędzia około 10 000 lat temu, a wiek znalezionego młotka, według szacunków uczonych, może wynosić od 64 mln do 140 mln lat. Ten stary przedmiot narusza przyjętą teorię ewolucji ludzkości. Jednak uczciwi badacze mimo wszystko istnieją.

WYNIKI BADAŃ
więcej na :
http://www.olabloga.pl/londynski-mlotek ... mment-9570
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
padmak
Posty: 730
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:01
Lokalizacja: Birmingham/Milanówek
Kontakt:

Re: Zakazany archeolog

Post autor: padmak » 07 lis 2015, 00:59

Krótko mówiąc, wygląda na to, że narzędzie wykonane nie na Ziemi zostało przez kogoś zgubione w okresie kredy i przykryte warstwą wapienia, z którego powstała skała. Są trzy wersje zdarzeń:

1. Młotek zgubili przybysze z kosmosu. Remontowali swój kosmiczny pojazd, upuścili narzędzie i zapomnieli o nm.
2. Zrobili to Ziemianie, którzy opanowali podróżowanie w czasie – ludzie z przyszłości.
3. Ktoś postanowił przygotować mistyfikację. Odlał metalową część stosując absolutnie niemożliwą w 1934 roku technologię i ukrył w skale… Absurdalne!
Komentarze:
Fallout pisze:
2015-10-05 o 18:46
Te trzy wersje zdarzeń nie zakładają najbardziej oczywistej, czyli, że na Ziemi od milionów lat ma miejsce ten sam cykl wzrostu i upadku cywilizacji. Cywilizacje istniały tak samo jak nasza, później ginęły i na ich zgliszczach powstawały kolejne, a wszystko przykrył piach… Nie wiadomo którymi jesteśmy i ilu będzie po nas, ale na pewno nie jesteśmy ani pierwszymi ani ostatnimi na tej planecie. Jesteśmy tylko mglistą historią Ziemi, historią zbrodni, która charakteryzuje ten ekspansywny gatunek, który w końcu sam siebie wyeliminuje w drodze naturalnej selekcji.
Dla mnie najlepszym wyjaśnieniem było by takie, jakie przedstawiają autorzy w dwóch swoich książkach pt. "Zakazana Archeologia" i "Dewolucja Człowieka". Dodatkowo Fallout w powyższym komentarzu wspomina, że zabrakło takiej wersji zdarzeń, czyli, że my sami, jako rasa ludzka jesteśmy tu na Ziemi od milionów lat. Mamy swoje wzloty i upadki.
MArcin pyta "Dlaczego zatem nie mamy śladów po tych zamierzchłych cywilizacjach? Dobre pytanie. Odpowiedź: Mamy i to całkiem sporo. Szczegóły w "Zakazana Archeologia" - czyta się ją trochę jak jakiś "kryminał", w którym wyciąga się na światło dzienne odkrycia z XIX i XX wieku. Niewygodne, nie pasujące do oficjalnej doktryny. Opisywane w literaturze naukowej a potem zamiatane pod dywan. Historie szanowanych archeologów, z tytułami, którzy nieświadomie odkrywali niewygodne fakty i ... tracili cały swój dorobek naukowy.
Jeden przykład pani Archeolog, która w Nowym Meksyku opisała dokładnie znaleziska starożytnej kultury, z potwierdzonymi datami naukowo na 300'000 lat. Wszystko ładnie pięknie, tylko po jakimś czasie ktoś się skapnął, że to mogło by być prawdą ale nie w Ameryce Północnej, do której oficjalnie ludzie przyszli przez Syberię i Alaskę najdalej 30 tysięcy lat temu a nie 300 tysięcy :) ....

Mirek
Posty: 48
Rejestracja: 03 paź 2015, 11:42

Re: Zakazany archeolog

Post autor: Mirek » 09 lis 2015, 18:04

Zabawny (dla mnie) wpis z wikipedi dot. Michaela Cremo:
Autor nieznajdującej oparcia w badaniach naukowych teorii, głoszącej jakoby człowiek rozumny żył na Ziemi od miliardów lat, czego dowodami mają być niektóre trudne do wyjaśnienia, ale udokumentowane w wielu przypadkach przez obecną naukę znaleziska archeologiczne. Teoria ta jest przez współczesnych specjalistów krytykowana i uznawana za nienaukową.
Tak jakby to, że gdy coś jest naukowe (naukowa teoria pochodzenia człowieka mówiąca o tym, że ludzie podobni nam pojawili się dopiero jakieś 200 tysięcy lat temu), rozstrzyga o tym, co się rzeczywiście działo te 200 tysięcy lat temu licząc od dzisiaj dzień po dniu – tego tak potocznie rozumianego przez ludzi upływu czasu, np: "10 lat temu byłem w jednej restauracji, pojawił się tam też Józek" :), albo kto ma rację. 200 tys lat temu dzisiejszej nauki o człowieku nie było, nie miała więc szansy tego zbadać.

Dewolucja człowieka: pogląd wedyjski, s. 581:
Zamysł, jaki towarzyszył mi przy pisaniu tej książki, był taki, że jeśli wedyjską koncepcja o pochodzeniu człowieka ma być przyjęta za prawdę, powinien istnieć jakiś związek między nią a świadectwami, jakie dają nam nasze zmysły. Pokazałem, że taki związek istnieje, i mam nadzieję, że wywoła to zainteresowanie literaturą wedyjską wśród naukowców i ogółu opinii publicznej.
Sam Autor "Dewolucji..." pisze:
Chociaż wykorzystałem współczesne dowody naukowe, aby zwrócić uwagę na koncepcję wedyjską, nie wykorzystałem ich do próby jej udowodnienia.

Awatar użytkownika
padmak
Posty: 730
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:01
Lokalizacja: Birmingham/Milanówek
Kontakt:

Re: Zakazany archeolog

Post autor: padmak » 14 lis 2015, 00:33

Mirek pisze:
Sam Autor "Dewolucji człowieka" pisze:
Chociaż wykorzystałem współczesne dowody naukowe, aby zwrócić uwagę na koncepcję wedyjską, nie wykorzystałem ich do próby jej udowodnienia.
Tak, gdyż jest to niezmiernie rozległy temat: usystematyzowanie chronologii puran, nawet jak miała by dotyczyć tylko obecnej kalpy, a następnie przyrównanie tej wiedzy ze współczesną wiedzą na temat historii człowieka, historii fauny i flory, czy historii samej Ziemi i kosmosu.

Można by było pokusić się o wskazanie wielu spójnych "zdarzeń", jednak to wymaga wspólnej pracy fachowców od archeologii ze znawcami tematu puran.

Dla przykładu: okresy wskazujące na 'Masowe wymieranie' powiązać ze zmianami pomiędzy divya-yugami, lub pomiędzy manwantarami....

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zakazany archeolog

Post autor: Vaisnava-Krpa » 08 wrz 2016, 18:38

Wielkie oszustwo starożytnego Egiptu

"Wykład prof. Dawidenki o fałszerstwach związanych z artefaktami tzw. starożytnego Egiptu w oparciu o analizę geologiczną, fotograficzną, obrazy oraz opisanie metod tynkowania bloków piramid oraz Sfinksa.
Grobowiec Tutenchamona odkopał Napoleon Bonaparte a nie Howard Carter w listopadzie 1922.
Do XIX wieku świat nie wiedział o piramidach Egiptu. Czemu?

ZACHĘCAM DO OGLĄDANIA"
https://www.youtube.com/watch?v=Gsv-UzD9PUo
724585-egipt-sfinks-i-piramidy-fot.jpg
724585-egipt-sfinks-i-piramidy-fot.jpg (79.55 KiB) Przejrzano 1627 razy
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zakazany archeolog

Post autor: Vaisnava-Krpa » 23 wrz 2016, 22:25

O tym jak Stonehenge budowano w 1954 r.
http://beforeitsnews.com/blogging-citiz ... 49888.html

I FILM O TYM: https://www.youtube.com/watch?v=SsX8Zst9nVs
Stone henge1954.jpg
Stone henge1954.jpg (75.98 KiB) Przejrzano 1601 razy
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Bolito
Posty: 839
Rejestracja: 17 lut 2008, 21:06
Lokalizacja: Kraków

Re: Zakazany archeolog

Post autor: Bolito » 25 wrz 2016, 00:33

Straciłem kawałek życia, na oglądnięcie tej momentami rozwlekłej pogadanki. Kilka uwag, tak na szybko.
Vaisnava-Krpa pisze:Do XIX wieku świat nie wiedział o piramidach Egiptu. Czemu?
Bo się panu profesorowi coś... "pocudzołożyło". O piramidach w Gizie pisał już Herodot (V w. p.n.e). W 12 r. p.n.e. rzymski arystokrata Gaius Cestius Epulon, po podróży do Egiptu, zbudował w Rzymie dla siebie i rodziny grobowiec w kształcie wysmukłej piramidy. Budowla zachowała się do dziś, dzięki włączeniu w ciąg rzymskich murów obronnych zbudowanych w l.'70 III w. W średniowieczu europejscy pielgrzymi udający się do Jerozolimy, czasem zahaczali też o Egipt i opisywali piramidy (niestety, nie pamiętam źródła). Poza tym, autor filmu sam pokazuje ryciny z XVI - XVII w. przedstawiające piramidy. Mają co prawda, dziwny kształt, ale te ryciny powstawały w oparciu o nieprecyzyjne szkice lub opowieści, uzupełniane fantazją rytowników.
Vaisnava-Krpa pisze:Grobowiec Tutenchamona odkopał Napoleon Bonaparte a nie Howard Carter w listopadzie 1922.
A ja uważam, że jednak H. Carter. Profesor nie popiera tej teorii żadnymi sensownymi argumentami. Grobowiec, chaotycznie wypełniony różnymi przedmiotami, odkryty przez Cartera nie musi świadczyć o przerobieniu go na magazyn w czasie pobytu Napoleona w Egipcie. Wobec braku innych podobnych odkryć, nie możemy mieć pewności, jak wyglądały wnętrza innych grobowców królewskich, zanim zostały ograbione.
Profesor twierdzi, że ekspedycja Napoleona do Egiptu składała się w połowie z uczonych. Domyślam się, że to taki żart (chłe, chłe, chłe...) Bo jego autor nie jest chyba aż takim tłukiem, żeby nie wiedzieć, że uczonych było 187, a żołnierzy ok. 35 tys., do tego jeszcze załogi okrętów.
Historie o używaniu betonu przez egipskich architektów już gdzieś słyszałem, ale zdjęcia prezentowane w filmie mnie nie przekonują. Część uzupełnień zrujnowanych budowli powstała już współcześnie i rzeczywiście jest z betonu. Mam reprodukcję zdjęcia (w książce z 1909 r.), na którym głowa sfinksa wygląda jak na starych rycinach (chusta nemes, w filmie nazywana "kapturem" jest zdecydowanie krótsza niż obecnie).
Autor twierdzi, że Napoleonowi marzyło się "muzeum od Kartaginy do Palmyry" i nie mówi wprost, ale sugeruje, że jego uczeni zbudowali większość zabytków ( a nawet piramidy) i zrobili dobrze zachowane rzeźby. Nie znam się na kamieniach, więc nie mogę tego ocenić, ale jakoś mnie nie przekonuje. A Napoleon miał spędzić całą noc we wnętrzu Wielkiej Piramidy, więc chyba jednak już wtedy stała?
Poza tym, wyprawa do Egiptu miała na celu odcięcie Anglii od Indii, poprzez opanowanie Bliskiego Wschodu (a przynajmniej jego części), a potem wyprawę na Indie. Aspekt naukowy, to tylko dodatek, a Napoleon na pewno nie zawracałby sobie głowy budowaniem zabytków.
Poza tym, autor polskiego tłumaczenia, nie miał pojęcia co tłumaczy. Ilość błędów w nazwach własnych jest nieco irytująca. Najlepsze jest stwierdzenie, że flota francuska wypłynęła z... Tuluzy (w rosyjskim oryginale wyraźnie słychać, że z Tulonu).
To na razie tyle. Dobranoc wielbicielom paranauki.
Nie jedz na czczo (grafitti)

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zakazany archeolog

Post autor: Vaisnava-Krpa » 27 wrz 2016, 16:57

Świątynia Kailasa - wycięta w skale

Kailasa temple 1.jpg
Kailasa temple 1.jpg (169.69 KiB) Przejrzano 1589 razy
"Jest to znana na całym świecie w świątynia Kailasa Ellora i przyjrzyjmy się, kto mógłby obiektywnie zbudować tę zdumiewającą strukturę. Do końca tego filmu, mam nadzieję, że zgodzicie się ze mną, że nasza historia jest całkowicie błędna i że ta świątynia została zbudowana przez bardzo zaawansowaną cywilizację.

Co jest takiego specjalnego w tej świątyni? Świątynia ta nie została skonstruowana poprzez dodanie kamiennych bloków, ale cała góra była rzeźbiona by stworzyć tę świątynię. Jest to jedyny przykład, w całym świecie, w którym góra została wycięta z góry aby utworzyć strukturę. We wszystkich innych świątyniach i jaskiniach, nawet w Ellora i w reszcie świata, skała została wycięta z przodu. Cały świat śledził technikę cięcia skały o nazwie "monolit cut-in", podczas gdy Świątynia Kailasa jest jedyną, przy której wykorzystane było dokładne przeciwieństwo techniki zwanej "monolit cut-out".'
Kailasa temple 2.jpg
Kailasa temple 2.jpg (212.01 KiB) Przejrzano 1589 razy
"Aby zrozumieć, dlaczego ta technika cięcia skały jest tak różna, rzućmy okiem na to filar, który ma ponad 100 stóp. Zobacz jak wyglądają małe istoty ludzkie w porównaniu do tego filaru. Zwykle, aby stworzyć taki ogromny filar, zajęłoby to lata pracy, rzeźba na ogromną skalę. Ale ten filar został wyrzeźbiony przez zgarnianie wszystkich kawałków góry wokół niego. Można sobie wyobrazić ilość skał, które zostały usunięte w celu stworzenia tego filaru.

Historycy i archeolodzy są zdezorientowani z powodu ogromnej ilości skał, które zostały usunięte w tej świątyni. Archeolodzy potwierdzają, że ponad 400 tysięcy ton skał musiało być wyczerpane, które nie zajęły lat, ale wieków ludzkiej pracy. Historycy nie prowadzili takiej monstrualnego zadania i myślą, że została ona zbudowana w ciągu mniej niż 18 lat."
Kailasa temple 3.jpg
Kailasa temple 3.jpg (176.98 KiB) Przejrzano 1589 razy
"Zróbmy prostą matematykę i sprawdźmy, czy historycy mogli mieć rację. Mam zamiar założyć, że ludzie pracowali każdego dnia przez 18 lat i przez 12 godzin bez przerwy, bez przerw w ogóle. Mam zamiar ignorować deszczowe dni, święta, czas wojny i zakładamy, że ludzie pracowali jak roboty nieustannie. Mam również zamiar ignorować czas potrzebny na tworzenie skomplikowanych rzeźb i złożony projekt techniczny oraz planowanie i po prostu skupić się na usuwaniu skały.

Jeśli 400.000 ton skały zostały usunięte w ciągu 18 lat, 22,222 ton skały musiały zostać usunięte z każdym rokiem. Oznacza to, że 60 ton skał usunięto codziennie, co daje nam 5 ton skały usunięto co godzinę. Myślę, że wszyscy możemy się zgodzić, że nie jest nawet możliwe do usunięcia dziś 5 ton skał z góry, co godzinę. Nawet ze wszystkimi tzw zaawansowanymi maszynami, które posiadamy. Tak więc, jeśli nie jest to tylko możliwe, czy zostało to wykonane przez człowieka w ogóle? Czy może utworzone przy pomocy pozaziemskiej inteligencji?"
Kailasa temple 4.jpg
Kailasa temple 4.jpg (109.98 KiB) Przejrzano 1589 razy
"Teraz, zapomnijmy o tworzeniu takiej niezwykłej struktury. W rzeczywistości, Aurangzeb, muzułmanin zatrudnił tysiąc pracowników aby całkowicie wyburzyć tę świątynię. W 1682 roku zarządził, że świątynia będzie zniszczona, tak że nie będzie śladu. Dokumenty pokazują, że 1000 osób pracowało przez 3 lata i mogli zrobić tylko bardzo minimalne uszkodzenia. Mogli oni pęknąć i oszpecić kilka posągów tu i tam, ale oni zdali sobie sprawę, że po prostu nie jest możliwe, aby całkowicie zniszczyć tę świątynię. Aurangzeb końcu zrezygnował z tego niemożliwego zadania.

Zauważ, że ta próba zniszczenia jest bardzo podobna do innej tajemniczej struktury zwanej piramidy Mykerinosa w Egipcie. Kolejny muzułmanin władca zarządził że wszystkie piramidy mają być zniszczone, i rozpoczął swoją pracę od piramidy Menkaure. Po latach prób, był tylko w stanie zrobić małe wgniecenie na piramidzie. Poddałał się też. Czy wszystkie te niezniszczalne budowle z całego świata stworzony przez kosmitów? Czy dlatego istoty ludzkie nie są nawet w stanie ich zniszczyć?"
KailashTemple Ellora01-AM.jpg
KailashTemple Ellora01-AM.jpg (196.74 KiB) Przejrzano 1589 razy
"W rzeczywistości, archeolodzy zgadzają się, że Świątynia Kailasa powstała przed każdą inną świątynią w kompleksie jaskiń Ellora. Czy może to zostało zbudowane wieki temu, zanim ludzie zaczęli rzeźbić inne świątynie w pobliżu? Czy to dlatego architektura, konstrukcja i rozmiar są o wiele lepsze i większe niż w innych świątyniach? Jeżeli została ona zbudowana przez ludzi, to jest logiczne oczekiwać, że techniki cięcia skał oraz projekt stałby się lepszy w miarę upływu czasu. Ludzie by zdobyli by więcej doświadczenia i wiedzy oraz podejmowali lepsze struktury w przyszłości. Jednak świątynia Kailasa jest najstarszą i największą świątynią rzeźbioną z inżynieryjną doskonałością.

W przeciwieństwie do innych świątyń, Kailasa jest jedyną świątynią, która jest widoczna z powietrza. Na 34 świątyń, wszystkie rzeźbione obok siebie, Kailasa wyróżnia się i można je zobaczyć podczas lotu nad nimi. Czy to tylko zbieg okoliczności? Albo zostało zaprojektowane dla ludzi, aby zobaczyli ją z powietrza, jak linie Nazca w Peru?""
kailasa ellora___kailas_temple_by_dakoo.jpg
kailasa ellora___kailas_temple_by_dakoo.jpg (143.83 KiB) Przejrzano 1589 razy
https://www.youtube.com/watch?v=B2Jl4HNDixc
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

ODPOWIEDZ