NAMA-HATTA
http://forum.waisznawa.pl/

ŚCIEMA LĄDOWANIA NA KSIĘŻYCU I MARSIE
http://forum.waisznawa.pl/viewtopic.php?f=49&t=2844
Strona 1 z 1

Autor:  Radhakanta das [ 16 Cze 2017, 09:00 ]
Temat postu:  ŚCIEMA LĄDOWANIA NA KSIĘŻYCU I MARSIE

O kosmicznych jajach księżycowych i marsowych - pamiętajmy, że cała NASA to odział masonerii (jest to ukazane w wielu książkach). Porządny wisznuita szanuje naukę prawdziwą ale nie da się omamić ateistycznym bzdurom wykreowanym przez pseudonakowców działających na zlecenie demonicznych grup. Opracowanie z ilustracjami do pobrania przez Drop-box:
https://www.dropbox.com/s/9838mgcdv82en ... 9.pdf?dl=0

lub przez Google Disc: https://drive.google.com/file/d/0B9CQA- ... sp=sharing

Autor:  Radhakanta das [ 21 Cze 2017, 10:33 ]
Temat postu:  Re: ŚCIEMA LĄDOWANIA NA KSIĘŻYCU I MARSIE

Dla tych co nie moga ściągnąc opracowania. Zaczyna się tak:
"Zdjęcia z lądowania na Księżycu w 1969 roku z późniejszego lądowania w 1976 sondy Viking na Marsa oraz kolejne, wszystkie przedstawiają Ziemię jako rotującą, kulistą sferę. Wszystkie zdjęcia z rzekomej stacji kosmicznej czy satelit orbitujących wokół kulistej ziemi, każdy obraz z fotoshopa Hubble i cała organizacja NASA to jedno wielkie oszustwo stworzone po to, by przekonać Ciebie, że Ziemia nie jest płaska. Przeszło 5 dekad kłamstw, fałszowanych zdjęć i filmów wolnomularzy (freemasons) z NASA skutecznie przekonała cały świat do wiary w kilka mitów całkowicie sprzecznych z naszymi zmysłami i osobistymi doświadczeniami. Oni mówią, wbrew naszym zmysłom, że wielu z nas stoi do góry nogami myśląc, że stoją poprawną stroną, głową do góry będąc pod spodem wirującej kuli ziemskiej. Twierdzą, wbrew naszym zmysłom, że pędzimy w przestrzeni kosmicznej z prędkością milionów mil na godzinę, że gwiazdy są w zasadzie słońcami, Słońce jest większe od Księżyca a większość gwiazd jest większa od naszego Słońca.
Jednak wyraźnie czujemy, że stoimy prosto, głową do góry na stacjonarnej, płaskiej ziemi. Słońce i Księżyc są tej samej wielkości, gwiazdy wyraźnie są mniejsze od wspomnianego Słońca i Księżyca i nie można udowodnić, że są one odległymi Słońcami w innym układzie słonecznym. Przy pomocy programu do obróbki zdjęć fotoshop, technologii rakietowej i grupie kłamiących masonów, NASA przekonała niemal każdego na Ziemi by przestał wierzyć swoim oczom, zmysłom i odczuciom. Jak wspomniałem wcześniej gwiazdy i planety są często widziane poprzez tarczę Księżyca co oznacz, że Księżyc jest półprzeźroczysty. Więc jeśli Księżyc jest półprzeźroczysty to nie może być solidnym obiektem kulistym jak twierdzi nowoczesna astronomia.

Załączniki:
Księżyc1.JPG
Księżyc1.JPG [ 45.06 KiB | Obejrzany 96 razy ]

Autor:  Radhakanta das [ 21 Cze 2017, 10:41 ]
Temat postu:  Re: ŚCIEMA LĄDOWANIA NA KSIĘŻYCU I MARSIE

CD.
"Samuel Shenton, prezydent społeczeństwa płaskiej ziemi często mówił przed rzekomym lądowaniem misji Apollo na Księżycu:” Gwiazdy są widoczne poprzez tarczę Księżyca. Astronauci powinni być gotowi na szybki powrót, ponieważ nie ma tam niczego na czym można wylądować. Samuel mówił również:” My płasko ziemianie widzimy sfabrykowane prezentacje pokazywane przez Amerykanów w telewizji i filmach przedstawiające orbitowanie ich „pojazdów kosmicznych” głównie przedstawiając je młodym i zainteresowanym ludziom by zmienić ich światopogląd. Robiąc to wierzą, że społeczność płaskiej ziemi nie będzie popierana przez premiera Wilsona z partii socjalistycznej oraz Powella z partii konserwatywnej."

"Ludzie, którzy jako pierwsi jednoznacznie posądzili NASA o to, że lądowanie na Księżycu było ustawionym oszustwem, byli profesjonalnymi fotografami nie mającymi podstawowej wiedzy o płaskiej ziemi. Kiedy przyjrzymy się dokładnie oficjalnym zdjęciom NASA przedstawiającym Księżyc, wyraźnie widać, że wiele z tych zdjęć zostało zrobione w studio przy użyciu powtarzalnego tła, sztucznego oświetlenia, kabli i podnośników. Inne są kompozycją zdjęć pustyni z przyciemnionym tłem i nałożonymi astronautami. Nagradzani, brytyjski fotograf i analityk zdjęć David Percy, Jack White fotograf i historyk publikujący do czasopisma „Nexus” oraz Marcus Allen i wielu innych, którzy poświęcili swoje profesjonalne kariery i reputację demaskując fotografię NASA jako dowody."

Załączniki:
kule.jpg
kule.jpg [ 81.94 KiB | Obejrzany 96 razy ]

Autor:  Radhakanta das [ 21 Cze 2017, 10:49 ]
Temat postu:  Re: ŚCIEMA LĄDOWANIA NA KSIĘŻYCU I MARSIE

artysta w trakcie pracy nad Księżycem :)

Załączniki:
painting.JPG
painting.JPG [ 57.63 KiB | Obejrzany 96 razy ]

Autor:  Radhakanta das [ 21 Cze 2017, 10:51 ]
Temat postu:  Re: ŚCIEMA LĄDOWANIA NA KSIĘŻYCU I MARSIE

i kolejny as sztuki kosmicznej

Załączniki:
k2.JPG
k2.JPG [ 41.38 KiB | Obejrzany 96 razy ]

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/