Energia słoneczna nie pochodzi z materii

Kryszna: Ja jestem źródłem wszystkich światów duchowych i materialnych. Wszystko ze Mnie emanuje. Mędrcy – wiedząc o tym doskonale – angażują się w służbę oddania dla Mnie i czczą Mnie z całych serc swoich. - Bg. 10.8
Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Słońce - jakie jest?

Post autor: Vaisnava-Krpa » 10 lis 2015, 15:06

Jak mało wiemy na temat Słońca.

Dziwne zachowanie Słońca - powstała dziura koronalna wielkości połowy średnicy jego tarczy
Slonce czarne.jpg
Slonce czarne.jpg (83.41 KiB) Przejrzano 2398 razy
"Wiele osób uznaje, że to przerażające, dziwne zmiany. Nikt nie wie jak do końca wyglądają mechanizmy powodujące powstawanie dziur koronalnych."

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/dziwn ... utm_source


Z Wed dowiadujemy się że wszystkie energie są zarządzane osobowo.
Dla mnie to wygląda, że jakby Słońce chciało, to by nam światła nie dało.
Wg Wed energia Słońca powstaje z ... wody. Pewnie jakieś reakcje wodorowe?

Czarne Słońce - są takie piosenki o takich tytułach, to co tu zaobserwowano budzi grozę wśród ateistów. A co jeśli faktycznie wszystkim rządzi przypadek? :|


Ś.B.05.20.05 [Oto mantra, którą mieszkańcy Plaksadvipy wielbią Najwyższego Pana]. Przyjmijmy schronienie boga Słońca, który jest odbiciem Pana Visnu, wszechekspandującego Najwyższej Osoby Boga, najstarszego spośród wszystkich osób. Visnu jest jedynym godnym uwielbienia Panem. Jest On Vedami, jest religią i jest źródłem wszelkich pomyślnych i niepomyślnych rezultatów.

Plaksadvipa - miejsce/planeta za oceanem słonej wody (za Antarktydą?)
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

ODPOWIEDZ