ŚCIEMA LĄDOWANIA NA KSIĘŻYCU I MARSIE

Kryszna: Ja jestem źródłem wszystkich światów duchowych i materialnych. Wszystko ze Mnie emanuje. Mędrcy – wiedząc o tym doskonale – angażują się w służbę oddania dla Mnie i czczą Mnie z całych serc swoich. - Bg. 10.8
Awatar użytkownika
Radhakanta das
Posty: 121
Rejestracja: 27 sie 2010, 23:27
Lokalizacja: Poznań

ŚCIEMA LĄDOWANIA NA KSIĘŻYCU I MARSIE

Post autor: Radhakanta das » 16 cze 2017, 09:00

O kosmicznych jajach księżycowych i marsowych - pamiętajmy, że cała NASA to odział masonerii (jest to ukazane w wielu książkach). Porządny wisznuita szanuje naukę prawdziwą ale nie da się omamić ateistycznym bzdurom wykreowanym przez pseudonakowców działających na zlecenie demonicznych grup. Opracowanie z ilustracjami do pobrania przez Drop-box:
https://www.dropbox.com/s/9838mgcdv82en ... 9.pdf?dl=0

lub przez Google Disc: https://drive.google.com/file/d/0B9CQA- ... sp=sharing
śrī kṛṣṇa śaraṇaṁ mama

Awatar użytkownika
Radhakanta das
Posty: 121
Rejestracja: 27 sie 2010, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Re: ŚCIEMA LĄDOWANIA NA KSIĘŻYCU I MARSIE

Post autor: Radhakanta das » 21 cze 2017, 10:33

Dla tych co nie moga ściągnąc opracowania. Zaczyna się tak:
"Zdjęcia z lądowania na Księżycu w 1969 roku z późniejszego lądowania w 1976 sondy Viking na Marsa oraz kolejne, wszystkie przedstawiają Ziemię jako rotującą, kulistą sferę. Wszystkie zdjęcia z rzekomej stacji kosmicznej czy satelit orbitujących wokół kulistej ziemi, każdy obraz z fotoshopa Hubble i cała organizacja NASA to jedno wielkie oszustwo stworzone po to, by przekonać Ciebie, że Ziemia nie jest płaska. Przeszło 5 dekad kłamstw, fałszowanych zdjęć i filmów wolnomularzy (freemasons) z NASA skutecznie przekonała cały świat do wiary w kilka mitów całkowicie sprzecznych z naszymi zmysłami i osobistymi doświadczeniami. Oni mówią, wbrew naszym zmysłom, że wielu z nas stoi do góry nogami myśląc, że stoją poprawną stroną, głową do góry będąc pod spodem wirującej kuli ziemskiej. Twierdzą, wbrew naszym zmysłom, że pędzimy w przestrzeni kosmicznej z prędkością milionów mil na godzinę, że gwiazdy są w zasadzie słońcami, Słońce jest większe od Księżyca a większość gwiazd jest większa od naszego Słońca.
Jednak wyraźnie czujemy, że stoimy prosto, głową do góry na stacjonarnej, płaskiej ziemi. Słońce i Księżyc są tej samej wielkości, gwiazdy wyraźnie są mniejsze od wspomnianego Słońca i Księżyca i nie można udowodnić, że są one odległymi Słońcami w innym układzie słonecznym. Przy pomocy programu do obróbki zdjęć fotoshop, technologii rakietowej i grupie kłamiących masonów, NASA przekonała niemal każdego na Ziemi by przestał wierzyć swoim oczom, zmysłom i odczuciom. Jak wspomniałem wcześniej gwiazdy i planety są często widziane poprzez tarczę Księżyca co oznacz, że Księżyc jest półprzeźroczysty. Więc jeśli Księżyc jest półprzeźroczysty to nie może być solidnym obiektem kulistym jak twierdzi nowoczesna astronomia.
Załączniki
Księżyc1.JPG
Księżyc1.JPG (45.06 KiB) Przejrzano 2610 razy
śrī kṛṣṇa śaraṇaṁ mama

Awatar użytkownika
Radhakanta das
Posty: 121
Rejestracja: 27 sie 2010, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Re: ŚCIEMA LĄDOWANIA NA KSIĘŻYCU I MARSIE

Post autor: Radhakanta das » 21 cze 2017, 10:41

CD.
"Samuel Shenton, prezydent społeczeństwa płaskiej ziemi często mówił przed rzekomym lądowaniem misji Apollo na Księżycu:” Gwiazdy są widoczne poprzez tarczę Księżyca. Astronauci powinni być gotowi na szybki powrót, ponieważ nie ma tam niczego na czym można wylądować. Samuel mówił również:” My płasko ziemianie widzimy sfabrykowane prezentacje pokazywane przez Amerykanów w telewizji i filmach przedstawiające orbitowanie ich „pojazdów kosmicznych” głównie przedstawiając je młodym i zainteresowanym ludziom by zmienić ich światopogląd. Robiąc to wierzą, że społeczność płaskiej ziemi nie będzie popierana przez premiera Wilsona z partii socjalistycznej oraz Powella z partii konserwatywnej."

"Ludzie, którzy jako pierwsi jednoznacznie posądzili NASA o to, że lądowanie na Księżycu było ustawionym oszustwem, byli profesjonalnymi fotografami nie mającymi podstawowej wiedzy o płaskiej ziemi. Kiedy przyjrzymy się dokładnie oficjalnym zdjęciom NASA przedstawiającym Księżyc, wyraźnie widać, że wiele z tych zdjęć zostało zrobione w studio przy użyciu powtarzalnego tła, sztucznego oświetlenia, kabli i podnośników. Inne są kompozycją zdjęć pustyni z przyciemnionym tłem i nałożonymi astronautami. Nagradzani, brytyjski fotograf i analityk zdjęć David Percy, Jack White fotograf i historyk publikujący do czasopisma „Nexus” oraz Marcus Allen i wielu innych, którzy poświęcili swoje profesjonalne kariery i reputację demaskując fotografię NASA jako dowody."
Załączniki
kule.jpg
kule.jpg (81.94 KiB) Przejrzano 2610 razy
śrī kṛṣṇa śaraṇaṁ mama

Awatar użytkownika
Radhakanta das
Posty: 121
Rejestracja: 27 sie 2010, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Re: ŚCIEMA LĄDOWANIA NA KSIĘŻYCU I MARSIE

Post autor: Radhakanta das » 21 cze 2017, 10:49

artysta w trakcie pracy nad Księżycem :)
Załączniki
painting.JPG
painting.JPG (57.63 KiB) Przejrzano 2610 razy
śrī kṛṣṇa śaraṇaṁ mama

Awatar użytkownika
Radhakanta das
Posty: 121
Rejestracja: 27 sie 2010, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Re: ŚCIEMA LĄDOWANIA NA KSIĘŻYCU I MARSIE

Post autor: Radhakanta das » 21 cze 2017, 10:51

i kolejny as sztuki kosmicznej
Załączniki
k2.JPG
k2.JPG (41.38 KiB) Przejrzano 2610 razy
śrī kṛṣṇa śaraṇaṁ mama

ODPOWIEDZ