Transwestyci obrali Radhe za swoja Boginię

"Zasady religii, mianowicie asceza, czystość, miłosierdzie i szczerość, mogą być przestrzegane przez zwolenników każdej wiary. Nie ma potrzeby przechodzić z Hinduizmu na Mahometanizm, czy z Mahometanizmu na Chrześcijaństwo, czy na jakąś inną wiarę, i tym sposobem stać się odstępcą i nie przestrzegać zasad religii. Religia Bhagavatam usilnie namawia do przestrzegania zasad religii. Zasady religii nie są jakimiś dogmatami czy przepisami jakiejś określonej religii. Takie regulujące zasady mogą być rożne odpowiednio do czasu i miejsca. Należy dbać o to, aby osiągnięte zostały cele religii. Obstawanie przy dogmatach i formułach bez osiągnięcia rzeczywistych zasad nie jest dobre. Świeckie państwo może nie być stronnicze wobec jakiegoś szczególnego typu wiary, ale państwo to nie może być obojętne wobec zasad religii. - A.C. Bhaktiwedanta Swami Prabhupada - 01.17.32 Zn.
Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 27 sie 2009, 22:30

Każdy sam za siebie odpowiada, nie jestem w cudzym ciele, nie wiem o czym mowa, moze faktycznie ktoś nie moze inaczej. Tak czy inaczej ja mówię jak być powinno, a wszelkie odstępstwa od ogólnie przyjętych zasad są sprawą indywidualnie rozliczaną. Czasami trzeba odciąć rękę aby gangrena nie postępowała, nie znaczy to, ze należy odcinać ręce.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
John
Posty: 511
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:09
Lokalizacja: Opolskie

Post autor: John » 28 sie 2009, 08:18

Na pewno nie jest to zachowanie naturalne i zgodne z biologią i przede wszystkim naukami Krsny. Skoro Światowa Organizacja Zdrowia nie uznaje tego jako chorobę to znaczy, że taka osoba sama decyduje o tym kim jest.
Hare Krsna Hare Krsna Krsna Krsna Hare Hare Hare Rama Hare Rama
Rama Rama Hare Hare

Waldemar
Posty: 743
Rejestracja: 31 paź 2008, 19:03

Post autor: Waldemar » 28 sie 2009, 11:09

Powinni wziąć przykład z uosobionych Wed. Modlili się do Śri Ramaczandry o to, że chcą zostać gopi. I po zmianie ciał wzięły udział w rozrywkach Śri Kryszny jako gopi. :)

Waldemar
Posty: 743
Rejestracja: 31 paź 2008, 19:03

Post autor: Waldemar » 28 sie 2009, 12:29

Powinni jeszcze wydrukować modlitwę transwestyty do Radhy. :)

Awatar użytkownika
Green_lake
Posty: 396
Rejestracja: 30 kwie 2007, 17:25
Lokalizacja: z jeziora, z zielonego jeziora
Kontakt:

Post autor: Green_lake » 29 sie 2009, 10:29

John pisze:Na pewno nie jest to zachowanie naturalne i zgodne z biologią i przede wszystkim naukami Krsny. Skoro Światowa Organizacja Zdrowia nie uznaje tego jako chorobę to znaczy, że taka osoba sama decyduje o tym kim jest.
No a co tam WHO!???
Dyrektywy WHO mnie mało interesują co jest normą a co nią nie jest itp.

Dla mnie jest normą tylko to, że coś takiego w przyrodzie występuję.

Czy kogoś mozna winić za to że (bo ja wiem) ma raka, albo w jakiś inny sposób funkcjonuje jego organizm lub psychika?
Widocznie taka karma...
[i]"Jedyną stałą rzeczą jest zmiana"[/i]

Waldemar
Posty: 743
Rejestracja: 31 paź 2008, 19:03

Post autor: Waldemar » 29 sie 2009, 15:17

Widocznie bawi ich ubieranie się podobnie jak Radha. Widziałem kiedyś zdjęcia facetów z Indii malujących się na niebiesko. :)

Awatar użytkownika
John
Posty: 511
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:09
Lokalizacja: Opolskie

Post autor: John » 30 sie 2009, 15:56

WHO rzeczywiście jest mało istotne, wydaje mi się, że to jednak nie tak. Przecież transewstyci przesczepieją sobie organy innej płic i walą w siebie duże dawki hormonów i co ważne nie robią tego po to, jak np. chorzy na raka, aby się wyleczyć i żyć dalej, lecz po to by czerpać z życia, a właściwie specyficznej dziedziny życia, pryzjemność.
Hare Krsna Hare Krsna Krsna Krsna Hare Hare Hare Rama Hare Rama
Rama Rama Hare Hare

ODPOWIEDZ