Muzułmanie atakują świątynię Hare Kryszna w Danii

Tylko jedna droga jest prawdziwa - droga do Boga. " Prawdziwym interesem wszystkich żywych stworzeń – w istocie, celem życia – jest powrót do domu, do Boga. Jest to korzystne dla nas samych, naszej żony, dzieci, uczniów, przyjaciół, rodaków i całej ludzkości. Ruch świadomości Kryszny może udzielić wskazówek względem zarządzania, dzięki któremu każdy będzie mógł wziąć udział w czynnościach świadomych Kryszny i osiągnąć ostateczny cel." - 07.15.65 Zn.
Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Muzułmanie atakują świątynię Hare Kryszna w Danii

Post autor: Vaisnava-Krpa » 27 sie 2015, 09:31

Muzułmanie atakują świątynię Hare Kryszna w Danii
http://en.europenews.dk/-Muslims-attack ... 78167.html
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
Mathura
Posty: 994
Rejestracja: 15 cze 2007, 12:02
Lokalizacja: Sławno

Re: Muzułmanie atakują świątynię Hare Kryszna w Danii

Post autor: Mathura » 27 sie 2015, 09:45

Nie wiem czy zwróciłeś uwagę, ale ten artykuł jest z Grudnia 2011.

December 15 2011

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Muzułmanie atakują świątynię Hare Kryszna w Danii

Post autor: Vaisnava-Krpa » 27 sie 2015, 10:15

Nie zwróciłem uwagi, ktoś go przed chwilą udostępnił na fb.

Jednak przyda się do rozmyślań w obecnych czasach bardzo aktualny temat.

Myślisz sobie nie jestem tym ciałem, nie jestem muzułmaninem, nie jestem chrześcijaninem, nie jestem buddystą, nie jestem Żydem, nie jestem hinduistą, nie utożsamiam się z materialnymi etykietkami ale inni postrzegają cię jako Krysznowca, nie swojego. Co robić w tej sytuacji?

Myślę sobie - nie jesteśmy jakąś tam kolejną religią, jakimś tam "izmem", jesteśmy ruchem kulturowym a kultura jest jedna. Ale przychodzi ktoś i mówi że ma swoją kulturę.

Niemcy boją się wojny domowej. Zmuszą Polskę do przyjęcia imigrantów
Sytuacja w Niemczech jest bardzo napięta. Do kraju w tym roku ma przybyć 800 000 imigrantów, wśród których większość stanowią muzułmanie, z którymi jest coraz większy problem w ośrodkach. W lawinowym tempie rośnie liczba incydentów zwróconych przeciw uchodźcom. Berlin będzie więc próbował skierować ich m.in do Polski, by uniknąć rozruchów na szeroką skalę.
http://pikio.pl/niemcy-boja-sie-wojny-d ... migrantow/

Królowa Danii do muzułmańskich imigrantów: chcecie tolerancji? Zapomnijcie o dawnym stylu życia
http://www.pch24.pl/krolowa-danii-do-mu ... 210,i.html

"60 tys. koron na muzułmańskie Święta Ofiarowania? Jak najbardziej. 7 tys. koron na obchody Bożego Narodzenia i choinkę? Nie ma mowy – taka decyzja zdominowanej przez muzułmanów rady osiedlowej w jednym z duńskich miast wzbudziła ogólnonarodową dyskusję. Czy rzeczywiście wyznawcy islamu stają się zagrożeniem dla tradycyjnych wartości Europejczyków?

“Pięciu muzułmanów zniszczyło duńskiego ducha Świąt” – głosił nagłówek na pierwszej stronie Frederiksborg Amts Avis, lokalnego dziennika w położonym kilkadziesiąt kilometrów od Kopenhagi miasteczku Kokkedal.
http://natemat.pl/41907,dunska-wojna-o- ... a-tradycje


Plany mają ambitne:

Dania „pierwszym islamskim krajem w Europie”?
http://parezja.pl/dania-pierwszym-islam ... m-europie/

Co "mówi internet"?:

imigranci-przestepstwa.jpg
imigranci-przestepstwa.jpg (47.51 KiB) Przejrzano 3469 razy
imigracja-wojska.jpg
imigracja-wojska.jpg (49.13 KiB) Przejrzano 3469 razy
imigranci-w-wieku-poborowym.jpg
imigranci-w-wieku-poborowym.jpg (32.25 KiB) Przejrzano 3469 razy
imigranci-ci-ktorzy ich stworzyli podziela sie.jpg
imigranci-ci-ktorzy ich stworzyli podziela sie.jpg (46.33 KiB) Przejrzano 3467 razy


Obrazek


Co to za kraj, który tak zarządza zasobami ludzkimi?
Załączniki
imigranci- import eksport.jpg
imigranci- import eksport.jpg (20.42 KiB) Przejrzano 3447 razy
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Muzułmanie atakują świątynię Hare Kryszna w Danii

Post autor: Vaisnava-Krpa » 27 sie 2015, 14:19

A to z dzisiaj z Danii:

Demonstracja zwolenników Państwa Islamskiego w Danii [VIDEO]

"Islamiści przemaszerowali bez przeszkód wznosząc pełne nienawiści hasła.
Dania od dawna boryka się z problemami wywołanymi przez imigrantów. Muzułmańskie gangi w Kopenhadze doprowadzają do kilku strzelanin co tydzień. Jak wskazują statystyki średnio przybysze z Libanu popełniają trzy razy więcej przestępstw niż np. przybysze z Wietnamu."

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spolecze ... anii-video#
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
trigi
Posty: 2068
Rejestracja: 09 sie 2011, 13:38
Lokalizacja: UK

Re: Muzułmanie atakują świątynię Hare Kryszna w Danii

Post autor: trigi » 27 sie 2015, 14:33

też to teraz zauważyłem że to dość odgrzewany temat z tą świątynią HK
Polityka Narady Muniego wobec Kamsy była prosta, zabijaj i demonizuj szybciej skończą się twoje rządy, podobnie jest z rządami religii abrahamowych, niechaj jedni mięsożercy wybiją drugich im szybciej tym lepiej. Karmy nie przeskoczysz, bitwa na Kurukszetra musiała się odbyć.

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Muzułmanie atakują świątynię Hare Kryszna w Danii

Post autor: Vaisnava-Krpa » 28 sie 2015, 06:48

Czy to nie karma co się dzieje na Zachodzie? Próbują ją nam sprzedać.
imigranci - kto powinien zabrac.jpg
imigranci - kto powinien zabrac.jpg (60.03 KiB) Przejrzano 3364 razy
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

ODPOWIEDZ