Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 24 Lis 2017, 20:35Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
 Zabronić koszernego Żydom i muzułmanom? Nietolerancja? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2006, 18:43
Posty: 4551
Miejscowość: Kraków
Post Zabronić koszernego Żydom i muzułmanom? Nietolerancja?
Ekipa pyta.pl w specjalnej produkcji dla RBL.TV tym razem odpytuje ludzi spotkanych na manifestacji przeciwników rytualnego uboju bydła.

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... -XJPUmpgY4

_________________
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada


30 Sty 2013, 20:13
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2012, 20:01
Posty: 257
Post Re: Zabronić koszernego Żydom i muzułmanom? Nietolerancja?
Nietolerancja? :lol:
Mam to gdzieś co myślą żydzi(muzułmanie,świadkowie Jehowy,katolicy,prawosławni,protestanci itd itp)w Europie są tylko gośćmi więc nie mogą zachowywać się jak gospodarze.
Skoro im tak źle u nas to po co się tutaj tak cisną?
Ktoś ich zmusza by u nas mieszkali?
Źle im u nas,niech wracają do siebie,tam gdzie jest dobrze.

Istotę religii katolickiej ujął autorytatywnie, jasno i niedwuznacznie papież Pius XI
gdy w przemówieniu do pielgrzymki katolików belgijskich powiedział w dniu 6.9.1938:
“Przez Chrystusa i w Chrystusie jesteśmy duchowym potomstwem Abrachama…
jesteśmy duchowymi semitami.”

“Żydem nie jest ten, który nim jest na zewnątrz, ani obrzezanie nie jest to, które jest widoczne na ciele, ale prawdziwym Żydem jest ten, kto jest nim wewnątrz, a prawdziwym obrzezaniem jest obrzezanie serca, duchowe, a nie według litery”-Szaweł z Tarsu

Oto odpowiedź naszych przodków na chrystianizację: “U was, chrześcijan,
pełno jest łotrów i złodziei;
u was ucina się ludziom ręce i nogi, wyłupuje oczy, torturuje w więzieniach;
u nas, pogan, tego wszystkiego nie ma, toteż nie chcemy takiej religii!
U was księża dziesięciny biorą, nasi kapłani zaś utrzymują się, jak my wszyscy, pracą własnych rąk”
- to powiedzieli Szczecinianie biskupowi Ottonowi Mistelbachowi z Bambergu
(można znaleźć w jego kronikach).

Żydowski hymn triumfu
“Niezupełnie rozumiejąc co my wam czynimy, staliście się powszechnymi agentami naszej rasowej tradycji…”
“Żydowscy rzemieślnicy, żydowscy rybacy są waszymi nauczycielami i waszymi świętymi z niezliczonymi wyrzeźbionymi postaciami w niezliczonych katedrach wzniesionych dla ich pamięci. Żydowska dziewczyna jest waszym ideałem macierzyństwa i dziewictwa. Żydowski zbuntowany prorok jest centralną figurą w waszych religijnych modlitwach. My zlikwidowaliśmy waszych bogów, odstawiliśmy waszą rasowa spuściznę i zastąpiliśmy ja naszym bogiem i naszymi tradycjami. Żaden podbój w historii nie może być nawet porównywalnym z tym czystym i sprawnym opanowaniem was!”
Marcus Eli Ravage – osobisty biograf klanu Rothschildów o judeochrześcijaństwie

“Judeochrześcijaństwo nie jest potrzebne nam, Żydom, ale jest przecież rozgłaszaniem po krańce świata pojęć zawartych w żydowskim Piśmie: prawd o Stwórcy, o Jego przymierzu z Izraelem, o Jego trosce o ludzi, o Jego wymaganiu posłuszeństwa przykazaniom, o jego obietnicy odkupienia, które ma objąć cały świat, gdy, jak mówi prorok “Pan będzie jeden i jedno będzie jego Imię”.
Cytując rabina (?) Franza Rosenzweiga, Krajewski dodaje do tej biblijnej zapowiedzi: Żydzi są dziedzicami Objawienia, a chrześcijanie, uznając je, są spadkobiercami swojego Objawienia. … Żydzi muszą strzec świętego płomienia, a chrześcijanie mają roznosić jego światło we wszystkich kierunkach. Czyli po prostu, chrześcijanie są rodzajem “chłopców na posyłki” prawdziwych dziedziców naszej planety. Żydzi zaś są prawowitymi “panami świadomości” ludów które dały się schrystianizować. (Słowo chrześcijanin – po francusku chrétien – wywodzi się zresztą etymologicznie od crétin, czyli po prostu kretyn.)”

Stanisław Krajewski.


“Religijni imperialiści nie ustają w wymyślaniu coraz intensywniejszych metod zniwelowania narodowej duszy u wszystkich narodów. Na dwudziestym stuleciu legło już piętno różnych idei stworzenia jednej wszechświatowej religii na osnowie chrześcijaństwa (na przykład “Róża świata” Andriejewa i in.). Celem tych zabiegów jest wytworzenie jednolitej, bezkształtnej masy ludzi pozbawionych narodowej odrębności – takich biologicznych robotów posłusznych cudzej woli. ”
“Tak więc religia światowa występuje w roli dobrze zamaskowanego narzędzia walki politycznej o stworzenie jedynego religijnego światowego imperium. W takiej walce politycznej dają o sobie znać dwa biegunowo przeciwne dążenia: pierwsze – wola narodów zachowania swej tożsamości, czyli walka o życie narodu; drugie – dążenie pewnych politycznych kół do dominacji w świecie, co pragnie się osiągnąć drogą niwelacji narodowych odrębności i upowszechnienia przez światowe religie międzynarodowych idei, tak zwanych wartości ogólnoludzkich. ”
“Tysiącletnia niewola duchowa, jakiej poddana była Ukraina wraz z innymi bratnimi narodami słowiańskimi, nauczyła nas wielu rzeczy. Ale i chrześcijańskie imperium obrosło przez ten czas doświadczeniem i znacznym kapitałem. Siły obu stron są na razie nierówne, ale narodom oczy poczynają się już otwierać. Na Ukrainie zaczęło się to przed drugą wojną światową. W roku 1934 młody badacz folkloru Wołodymyr Szajan podczas pobytu w Karpatach zaobserwował starodawny obrzęd, zachowany z czasów pogańskich, a mianowicie święcenie ziarna przed zasiewem. Było to dlań olśnieniem, które stało się pobudką do dalszej pracy, do poszukiwań źródeł myśli religijnej Prasłowian i w ogóle Indoeuropejczyków. ”
“Naród kładzie na swych bogach pieczęć swej narodowości”
http://toporzel.pl/teksty/halinaf.html

Szczytem jednakowoż cynizmu, żeby nie określić tego dosadniej, było zachowanie się Watykanu w czasie wojny polsko-rosyjskiej 1831 r. Dopóki walka trwała, a wynik był niepewny, Watykan milczał, głuchy na apel sejmu polskiego do papieża o pomoc, o moralne przynajmniej wsparcie. Gdy powstanie upadło, prasa watykańska poczęła obrzucać je błotem, papież zaś Grzegorz XVI w encyklice z dnia 9.6.1832 pozwolił sobie na lżenie pamięci bohaterów, co życie swe za wolność dali. Mało tego – przed ogłoszeniem encykliki przesłał jej koncept rosyjskiemu posłowi, który, dokonawszy pewnych skreśleń i poprawek, ostatecznie zaprojektował brzmienie tego niecnego, w szatę papieskiego orędzia ubranego paszkwilu.
Pogańskie “biada zwyciężonym” było brutalne, ale każda władza pochodzi od Boga, którą to zasadę Watykan rozgrzesza wszelką przemoc i wszelkie bezprawie tak długo jak długo nie zwraca się ono przeciwko niemu samemu, ale i wtedy nawet Kościół zawsze jest gotów na ugodę i kompromis.
Pod każdą szerokością geograficzną, w każdym ustroju politycznym katolicyzm umie przystosować się do warunków, iść z wiatrem, a nigdy, z własnej woli, pod wiatr. W monarchii jest najwierniejszą podporą tronu, w republice, byle nie nazbyt czerwonej, Kościół staje się chorążym demokracji. Zawsze i wszędzie trzyma się tych co dzierżą władzę.

http://toporzel.pl/teksty/bezd.html#rozdz_5

http://toporzel.pl/teksty/swiatof.html

“Rząd światowy powstanie bez względu na to, czy nam się to podoba czy nie. Otwartą pozostaje jedynie kwestia, czy Rząd Światowy stworzony zostanie na drodze przemocy czy powszechnego przyzwolenia.”

James Paul Warburg – bankster, globalista.

“Jesteśmy na krawędzi globalnej transformacji. Wszystko, czego teraz potrzebujemy to odpowiednio wielki kryzys, a wtedy narody zaakceptują nowy porządek świata.”

David Rockefeller – bankster, globalista, gigant naftowy, “filantrop”, mózg CFR, Komisji Trójstronnej i Grupy Bilderberga.

“Nad społeczeństwem dominować będzie elita, (…) która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją.”

“NWO budowany będzie przeciw Rosji,na ruinach Rosji i poprzez Rosję”

Zbigniew Brzeziński – globalista, protegowany i pupil banksterów (cytat pochodzi z jego książki “Between Two Ages” z 1970 r.).

W przeszłości Zbig był promotorem Osamy Bin Ladena.

List do Rzymian, Obowiązki Chrześcijanina, Miłość i pokora zasadą postępowania, 13: Posłuszeństwo wobec władzy świeckiej
1 Każdy niech będzie poddany władzom, sprawującym rządy nad innymi. Nie ma bowiem władzy, która by nie pochodziła od Boga, a te, które są, zostały ustanowione przez Boga. 2 Kto więc przeciwstawia się władzy – przeciwstawia się porządkowi Bożemu. Ci zaś, którzy się przeciwstawili, ściągną na siebie wyrok potępienia. 3 Albowiem rządzący nie są postrachem dla uczynku dobrego, ale dla złego. A chcesz nie bać się władzy? Czyń dobrze, a otrzymasz od niej pochwałę. 4 Jest ona bowiem dla ciebie narzędziem Boga, [prowadzącym] ku dobremu. Jeżeli jednak czynisz źle, lękaj się, bo nie na próżno nosi miecz. Jest bowiem narzędziem Boga do wymierzenia sprawiedliwej kary temu, który czyni źle. 5 Należy więc jej się poddać nie tylko ze względu na karę, ale ze względu na sumienie. 6 Z tego samego też powodu płacicie podatki. Bo ci, którzy się tym zajmują, z woli Boga pełnią swój urząd. 7 Oddajcie każdemu to, mu się należy: komu podatek – podatek, komu cło – cło, komu uległość – uległość, komu cześć – cześć.

Jeśli ktokolwiek sprzeciwia się władzy syjonistów, banksterów, dyktatorów,Unii,totalitaryzmowi i NWO – sprzeciwia się woli Boga chrześcijan/neojudaistów/katolików-duchowych żydów.


Uczmy się tolerancji od żydów :)

“Turyści muszą brać pod uwagę wartości i normy naszego społeczeństwa” – tłumaczy Muhammad Saad Al Katatny, sekretarz generalny partii Wolność i Sprawiedliwość, która jest politycznym skrzydłem Bractwa Muzułmańskiego.
http://www.sfora.pl/Egipt-zasloni-piram ... ini-a35415

Czy piersi syrenki obrażają uczucia muzułmanów?
http://www.euroislam.pl/index.php/2011/ ... uzulmanow/

“Na uniwersytecie ULB w Brukseli doszło do zamachu na wolność wypowiedzi – twierdzi jego rektor i wielu belgijskich polityków. Grupa około 50 muzułmanów uniemożliwiła przeprowadzenie debaty o skrajnej prawicy, a mówczyni wychodziła w towarzystwie ochroniarzy”.
http://konflikty.wp.pl/kat,1356,title,M ... caid=1e535

Islamskie patrole napastują londyńczyków.
Odbierają przechodniom alkohol, obrażają kobiety w krótkich spódniczkach, napadają rzekomych gejów. Ulice wschodniego Londynu patrolują samozwańcze muzułmańskie patrole. Wszystko nagrywają i publikują w internecie.
"Muzułmańscy stróże moralności wdrażają szariat w Wielkiej Brytanii" - taki napis otwiera nagranie, jakie od dwóch tygodni można obejrzeć na YouTube. Później na krótko pojawia się złowróżbny napis: "Islam zdominuje świat".

"Wynoś się, jesteś brudny"
http://wyborcza.pl/1,75248,13317771,Isl ... z2JXfWTowT


Geneza i rozwój konfliktu chrześcijańsko-buddyjskiego na Śri Lance
http://www.buddyzm.edu.pl/biblioteczka/prog/geneza.html

Chrześcijański łańcuszek szkalujący buddyzm
http://forum.e-budda.pl/viewtopic.php?f ... cd81f5acd8

Nie wiem jak długo jeszcze ludzie będą sparaliżowani poprawnością polityczną
i kiedy wreszcie zaczną uczyć się na błedach?
Tolerancji i miłości nie można marnotrawić na wrogów
wróg na to nie zasługuje a żeby pokonać terrorystę
trzeba być jak terrorysta,niestety.
Do fanatyka nie dociera racjonalny argument.


Izraelski historyk pochodzenia włoskiego reaktywował sprawę „rytualnych mordów” w badaniu historycznym, mającym trafić na półki księgarskie w czwartek. Ariel Toaff, syn rzymskiego rabina Elio Toaffa, twierdzi, że jest pewna prawda historyczna w oskarżeniu, które przez wieki było powodem pogromów przeciwko Żydom na terenie całej Europy.

Książka Toaffa, Bloody Passovers: The Jews of Europe and Ritual Murders [Krwawe Paschy: Żydzi z Europy i morderstwa rytualne], otrzymała uznanie ze strony innego włoskiego historyka żydowskiego, Sergio Luzzatto, w artykule w dzienniku Corriere della Serra, zatytułowanym „Those Bloody Passovers” [Te krwawe Paschy].

Luzzatto nazywa pracę Toaffa „wspaniałą książką historii…Toaff twierdzi, że od roku 1100 do około 1500… naprawdę miało miejsce kilka ukrzyżowań chrześcijańskich dzieci, co wywoływało zemstę na całych społecznościach żydowskich – karzące rzezie mężczyzn, kobiet i dzieci. Ani w Trencie w 1475 roku, ani w innych regionach średniowiecznej Europy, Żydzi nie byli niewinnymi ofiarami.”
„Mniejszość fundamentalnych Aszkenazyjczyków… dokonywała składania ofiar z ludzi,” kontynuował Luzzatto.
Jako przykład Toaff podaje sprawę Św. Simonino z Trentu. W marcu 1475 roku, wkrótce po znalezieniu ciała dziecka w kanale obok żydowskiej dzielnicy Trentu, lokalni Żydzi zostali oskarżeni o morderstwo Simonino i wykorzystanie jego krwi do zrobienia matzot.
Po średniowiecznym procesie, na którym zeznania uzyskano poprzez tortury, powieszono 16 członków żydowskiej społeczności Trentu.

Toaff ujawnia, że oskarżenia przeciwko Żydom z Trentu „mogły być prawdą.”

Toaff nawiązuje do kabalistycznych opisów terapeutycznych zastosowań krwi i stwierdza, że „po obu stronach Alp kwitł czarny rynek na dużą skalę, z kupcami żydowskimi sprzedającymi ludzką krew, razem z rabinicznym certyfikatem produktu -. koszerną krwią.”

http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=7965
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 0dEpI-ufi8

Gdzie są tzw. obrońcy praw zwierząt ? :
http://niepoprawni.pl/blog/509/gdzie-sa ... w-zwierzat
Ubój rytualny zwierząt na terenie Polski :
http://3minuty.wordpress.com/2012/04/09/uboj-rytualny/
Tego nie podają żadne media w Polsce … :
http://forum.suwerennosc.com/viewtopic. ... 8875#p8875
"Ta haniebna sprawa pokazuje jedynie, że w rzekomo 'polskim' państwie barbarzyńskie rytuały uśmiercania zwierząt wymyślone nad Jordanem są ważniejsze od 'polskiego' prawodawstwa.
Czyli dobitnie unaocznia ta sprawa fakt, że Polska jest de facto żydowskim folwarkiem.

Zwierzęta winne zbrodni : http://interia360.pl/artykul/zwierzeta- ... odni,53267
"W sumie artykuł ten pokazuje niewyobrażalną głupotę oraz zwykłe barbarzyństwo jahwistów.
Gdy chcą 'karać' zwierzęta - to mają one dusze i odpowiadają za własne 'czyny', ale do nieba klęczeć przed tronem plugawego Jahwe nie mogą iść, bo nie mają duszy." opolczyk

http://slowianin.wordpress.com/PS.Odnośnie tolerancji bonus special edition.

“wszystkie pogańskie ruchy prowadzą do iluzji i fikcji podszytej dreszczykiem niezwykłych emocji, które powstają na styku z magią, okultyzmem, spirytyzmem i w ogóle światem ezoterycznym.”- Wypowiedź księdza Arkadiusza Szczepanika,specjalisty od kultów wszelakich tylko nie własnego synkretycznego.Co to znaczy poganin w kk?Tzn innowierca.Tłumacząc z Polskiego na nasze:”albo ktoś jest katolikiem albo jest sekciarzem”.Każda destrukcyjna sekta ma swoich”prawdziwych”proroków w przeciwieństwie do cudzych-”fałszywych”.

WYPĘDZANIE KATOLICKICH PEDOFILÓW W INDII
http://inicjacja.wordpress.com/pedofilia-w-indii/

Cezary Jenta dominikanin z Ośrodka Informacji o Nowych Ruchach Religijnych w Szczecinie. – “Próbują rekonstruować kulty pogańskie. Wiemy, że w tych kultach były także krwawe ofiary”. -g. prawda.
http://www.youtube.com/watch?v=KTi-g7kcN7c 02:55

“Chrześcijaństwo jest religią w ojującą, dlatego uzurpując sobie prawo do jedyniesłuszności działa tak, a nie inaczej – ale czego innego się spodziewać po religii będącej odłamem judaizmu ?Judeo chrześcijaństwo jest nie tylko odłamem judaizmu, ale też przenosi ze sobą żydowską mentalność – żydzi dzielą ludzi na żydów i gojów (niewierzących), muzułmanie na muzułmanów i niewiernych, a chrześcijanie na chrześcijan (co ciekawe każdy odłam chrześcijaństwa uważa się za ten jedyny prawdziwy,a każdy inny za herezję img/smilies/big_smile ) i pogan.Taka cecha religii semickich – zawsze jest podział na My(najlepsi ponad wszystkimi innymi)i Oni(inni gorsi grzeszni podludzie). ”
http://www.taraka.pl/cotopoga

Zwierzchnik Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej obraził pogan i podburzał Rosjan do wrogości wobec nich.
http://www.ekumenizm.pl/content/article ... 615779.htm

“Narasta agresja wobec rodzimowierców na Ukrainie

Grekokatoliccy aktywiści na Ukrainie dopuścili się napaści na świeżo odnowione rodzimowiercze sanktuarium w pobliżu wsi Sadżiwki, zniszczyli miejsce kultu a zastanych tam jego opiekunów pobili i okradli. Nie jest to pierwszy przypadek brutalnej agresji wobec rodzimowierców na wschodzie.

Kilka dni przed opisanymi wydarzeniami, na wzgórzu koło wsi Sadżiwki w rejonie husiatyńskim na Ukrainie, miejscowi rodzimowiercy, przedstawiciele Rodowego Ogniska Rodzimej Prawosławnej Wiary, odnowili kapiszcze Peruna. Miejsce to, w pewnym oddaleniu od domostw, nie przeszkadzało życiu mieszkańców okolicy i stało się celem wędrówek rodzimowierców.

Wydarzenia miały miejsce 3. sierpnia. Wtedy to mieszkańcy diecezji buczackiej podburzeni przez przedstawicieli grekokatolickiej cerkwi zdecydowali się na napaść. Pod przywództwem ojca Oleha Sarabuna, wraz z grupką młodzieńców, zniszczyli kapiszcze Peruna. Zastanych na miejscu pięciu rodzimowierców próbujących zapobiec wandalizmowi pobili.

Znaczące jest, że wśród napastników znaleźli się przedstawiciele organizacji “Trójząb im. S. Bandery”, a więc kontynuatorzy działalności mordercy Polaków w okresie drugiej wojny światowej.

Rodowe Ognisko RPW w związku z tym aktem wrogości podjęło się działań na rzecz wyciągnięcia konsekwencji wobec agresorów, społecznego nagłośnienia zaszłych wypadków i potwierdzenia gwarancji państwa w kwestii zapewnienia demokratycznych swobód wszystkich obywateli.

Nie jest to odosobniony przypadek agresji wobec rodzimowierców na Ukrainie. 19 sierpnia 2007 r. na dziedzińcu Narodowego Muzeum Ukrainy w Kijowie członkowie Ukraińskiej Kijowskiej Parafii Moskiewskiego Patriarchatu razem z najętymi pracownikami milicji dokonali wspólnie napaści, ostrzelania i pobicia zebranych tam rodzimowierców. Do zniszczenia ważnego miejsca kultu rosyjskich rodzimowierców doszło również w ubiegłym roku w okolicy Moskwy”.
http://gniazdo.rodzimowiercy.pl/tekst.php?tekstid=684

Na wyspie Chortyca w Zaporożu nieznani sprawcy zdewastowali trzy neopogańskie sanktuaria i zniszczyli rzeźby słowiańskich bóstw.
http://www.irekw.internetdsl.pl/news/up ... ?fn_id=945

W ubiegłym tygodniu rząd Peru wydał oświadczenie, że czternastu szamanów w kraju regionu północno-wschodniej zostało zabitych na przestrzeni dwudziestu miesięcy.
http://www.odinistpressservice.com/2011 ... n-shamans/

Inkwizycja XXI wieku.
“Krucjata – Młodzi w Życiu Publicznym to działająca przy Instytucie im. księdza Piotra Skargi studencka grupa katolików świeckich, która ma swoje oddziały w Krakowie, Wrocławiu, a także (od 2009 roku) w Warszawie. ”
Metody i cele działania wzorowane są na międzynarodowym ruchu “Tradycja Rodzina Własność”(czyja własność?Narodu wybranego)którego założyciel, prof. Plinio Corrêa de Oliveira zapisał się w historii jako “Krzyżowiec XX wieku”.


31 Sty 2013, 11:03
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2011, 13:38
Posty: 2068
Miejscowość: UK
Post Re: Zabronić koszernego Żydom i muzułmanom? Nietolerancja?
Mezamir napisał(a):
Islamskie patrole napastują londyńczyków.
Odbierają przechodniom alkohol, obrażają kobiety w krótkich spódniczkach, napadają rzekomych gejów. Ulice wschodniego Londynu patrolują samozwańcze muzułmańskie patrole. Wszystko nagrywają i publikują w internecie.
"Muzułmańscy stróże moralności wdrażają szariat w Wielkiej Brytanii" - taki napis otwiera nagranie, jakie od dwóch tygodni można obejrzeć na YouTube. Później na krótko pojawia się złowróżbny napis: "Islam zdominuje świat"”.

Tak dla porzadku proponuje patrole w Bangladeszu albo w Orisie.
Image


31 Sty 2013, 12:44
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2012, 20:01
Posty: 257
Post Re: Zabronić koszernego Żydom i muzułmanom? Nietolerancja?
Pozostając w temacie tolerancji

"Chciałbym jednak nawiązać do nieco innego tematu. Mnie np. drażni jak przedstawiciele "jedynej prawdziwej religii" modlą się za tych, którzy sobie tego nie życzą. Modlą się oczywiście o "nawrócenie" pogan, żydów, muzułmanów, ateistów... Za wszystkich grzeszników świata...
Uważam, że jest to niedopuszczalne nadużycie.
Przejaw jakiejś czarnej magii chrześcijańskiej."


"Zaraz po moim powrocie z Mazur zadzwonił do mnie znajomy „zborownik”. „Czy będziesz w niedzielę na nabożeństwie?” – spytał. „Będę” – odpowiedziałem. „To dobrze – ucieszył się. – Bo wiesz, przyjadą pewni ludzie ze Śląska, którzy kiedyś bardzo się o ciebie modlili i chcę się teraz z tobą zobaczyć”.

Nie pierwszy raz słyszałem już, że ktoś modlił się w intencji mego nawrócenia ( czynił to wielokrotnie Korzeń, robili to różni protestanci i katolicy ), tym razem jednak wiadomość ta jakoś mnie nie ucieszyła. Mimo to spotkałem się z nimi. Przewodził im facet tak „opakowany” białą, „szklistą” energią, że aż mnie od niego odrzuciło. „Wiem, wiem – roześmiał się dostrzegłszy, że się cofam. – Wielu ludzi tak reaguje na mnie. Niektórzy nawet powiadają, że otacza mnie czterech aniołów!”. Mruknąłem coś pod nosem, siorbnąłem łyk kawy, on zaś zaczął opowiadać jak doszło do tego, że stałem się obiektem ich modlitw.
„Wzięliśmy ciebie w obroty – mówił – od chwili, gdy parę lat temu obejrzałem nocny program w telewizji, w którym występowałeś jako znawca żydowskiej kabały. Słuchałem tego co mówisz o Biblii i doszedłem do wniosku, że ktoś tak doskonale znający Słowo Pana nie może być okultystą. Dlatego modliliśmy się o to, by Bóg odciął mnie od dochodów, które zyskujesz z uprawiania magii, a od niedawna modlimy się o moje nawrócenie”. Zaniemówiłem z wrażenia. „No, toście załatwili moje życie” – warknąłem po chwili. „Jak to?” – zdziwił się. „Nie rozumiesz? – odpowiedziałem pytaniem. – Nie pojmujesz tego, coście zrobili? Kurde mol, przecież rzuciliście na mnie klątwę!” „Bóg czasami ...” – zaczął, ale nie pozwoliłem mu dokończyć. „Bóg nie ma tu nic do rzeczy! – stwierdziłem. – I powiem ci coś więcej. W tym programie pełniłem rolę eksperta, a nie okultysty. Równie dobrze mógłbym opowiadać o hinduizmie, szamanizmie albo o ludowych strojach z Podlasia, bo się na tym – jako etnograf – znam. Kiedy więc ty, kurka, gmerałeś w moim życiu, dokonując na mnie, w imię Jezusa Chrystusa, czarnomagowskiej operacji, ja od dwóch lat nie byłem okultystą i nie czerpałem z magii żadnych finansowych zysków. Szlag by trafił! Nawet wtedy, gdy siedziałem po uszy w okultyzmie nie poważyłbym się zrobić czegoś takiego.”

http://portyk.pantheion.pl/index.php?topic=268

Taka modlitwa to czysta klątwa, takie pojęcie "katolicyzmu" jest blisko wooodoo i "babek zamawiaczek"
a nie chrześcijaństwa.
Dobrze że większośc z tych "modlitw" nie zostaje wysłuchanych.


Tolerancja w praktyce
Komentarz Heathen April 10
http://www.sodahead.com/living/all-chri ... -81707853/


31 Sty 2013, 15:16
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2011, 13:38
Posty: 2068
Miejscowość: UK
Post Re: Zabronić koszernego Żydom i muzułmanom? Nietolerancja?
Mezamir napisał(a):
Pozostając w temacie tolerancji

"Chciałbym jednak nawiązać do nieco innego tematu. Mnie np. drażni jak przedstawiciele "jedynej prawdziwej religii" modlą się za tych, którzy sobie tego nie życzą. Modlą się oczywiście o "nawrócenie" pogan, żydów, muzułmanów, ateistów... Za wszystkich grzeszników świata...
Uważam, że jest to niedopuszczalne nadużycie.
Przejaw jakiejś czarnej magii chrześcijańskiej."

Jedynie modlenie sie o krzywde dla kogos jest zle widziane.
Takie modlitwy nie sprawiaja przyjemnosci Bogu.
Wg powiedzenia "kazdy spiewac moze" niech sie modla jak potrafia to nieczesta rzecz.
Trening czyni mistrza.


01 Lut 2013, 14:29
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2012, 20:01
Posty: 257
Post Re: Zabronić koszernego Żydom i muzułmanom? Nietolerancja?
Cytuj:
Jedynie modlenie sie o krzywde dla kogos jest zle widziane.
No nie wiem.
W bajce o małpie która chciała wyłowić rybę z wody
aby uchronić ją przed utonięciem ;)
widać wyraźnie że małpa miała dobre chęci.
Tu nawet nie o to chodzi jakie kto ma chęci bo wazniejsze jest to
jaką kto ma wiedze na temat tego czym jest modlitwa.
Modlenie się o nawrócenie,to nic innego jak próba wtargnięcia w prywatne życie.
Nakłanianie do zmiany własnych poglądów na cudze,manipulacja.
Jak można się modlić o nawrócenie?Ja tego nie rozumiem.
Skąd osoba modląca się wie,że jej poglądy są prawdziwe?
Opinia większości nie jest tym samym co prawda.
jeśłi ktoś wierzy ż ema rację nie oznacza że ją ma
a jeśli jej nie ma i wymodli dla kogoś nawrócenie się na naieprawdę?
Jakim prawem ktoś chce brać odpowiedzialność za cudze życie
skoro ewentualne konsekwencje za zły wybór
powinny dotyczyć tylko tej jednej osoby podejmującej wybór dla siebie.
Nikt nie ma prawa ingerować w wybory duchowe innych ludzi.
Przeświadczenie o swej nieomylości jest oznaką pychy.

"Struktura emocji
Podobnie jak fale radiowe przenoszą nasz głos lub dźwięki muzyki i dzięki temu możemy słuchać programy radiowe, rozmawiać przez komórkę i oglądać telewizję tak i nasze emocje niosą nasze myśli, wyobrażenia, życzenia lub … klątwę. Im większa emocja (niezależnie od tego pozytywna czy negatywna) tym skuteczniej dociera informacja do osoby, do której jest skierowana. Więcej o tym i o naukowych badaniach w tej dziedzinie piszę w książce „Ludowe wierzenia, rytuały i metody terapii – zdejmowanie uroków jajem”. Znajdziesz w niej również opis, jak zdejmować rzucony urok. Ale nie znajdziesz opisu rzuconej klątwy.


Jest to bardziej skomplikowane zagadnienie i zdejmowanie klątwy wymaga większych zachodów. Zaczniemy najpierw od struktury klątwy, potem omówimy sposoby rzucania lub nakładania i na koniec – zdejmowanie klątwy.

Podobnie jak przy rzucaniu uroku, przy klątwie musi powstać przesłanka – przyczyna wywołująca dużą emocję i najczęściej nie wyłącznie osobistą a dotyczącą większej ilości osób. W tym przypadku emocją ma być znacznie większa, bardziej skondensowana, zagęszczona, bardziej globalna, wręcz ma tworzyć egregor emocjonalny. To tak jakby naładować duży akumulator, aby mogło powstać potężne rozładowanie. Przesłanka powodująca podobną emocję nie musi pochodzić tylko od jednej osoby – może to być stały stan prześladowania czy dyskryminowania określonej grupy ludzi (np. nietykalni w Indiach) przez inną grupę, określonej religijnej społeczności (buddyści w Chinach) lub nawet osoby o odmiennych poglądach czy upodobaniach. Długotrwała akumulacja nieprzeżytych i niewyładowanych negatywnych emocji stopniowo tworzy taki egregor – kondensator naładowany energią negatywnych emocji. Gdy cierpienie dochodzi do granic wytrzymałości lub w chwilach skrajnej rozpaczy przedstawiciel takiego egregora wypowiada przekleństwo i daje upust całej tej energii. Tak powstaje klątwa."

cd
http://www.ezoteryk.eu/index.php?option ... &Itemid=60

Image
Niemcy po zdobyciu Krakowa w roku 1939 przenoszą uroczyście chorągwie krzyżackie z Wawelu do Malborka

Image
Krakowie w 1939 roku to wysadzenie pomnika Grunwaldzkiego zwieńczonego postacią znienawidzonego polskiego króla-poganina Władysława II Jagiełły. Drugą było wymordowanie profesorów UJ – tych którzy gwarantowali pamięć narodu i znany już z dziejów niezłomny opór.

Klątwy Marcina V żaden papież nie zdjął, bo i dlaczego? ŻADEN!

Nawet nasz kochany, spoczywający już w Panu, a mówiący po polsku JP II (Karol Wojtyłła), świeć Panie nad jego duszą…


Image
Polakożerca Konrad Adenauer, jeden z czołowych członków Zakonu Krzyżaków (Rycerzy Marii Panny – od marca 1958 roku) – kanclerz Niemiec (1949 – 1963) – Przez dziesiątki lat po II Wojnie Światowej chronił przed sprawiedliwym wyrokiem wysokich rangą zbrodniarzy wojennych – z NSDAP, SS-manów i Gestapowców za cichym przyzwoleniem rządów USA, Francji i Wielkiej Brytanii. Rząd Federalny wskutek powściągliwej reakcji państw sojuszniczych uchwalił dwie amnestie (31 grudnia 1949 i 17 lipca 1954). Ustawy te były korzystne dla byłych członków SS, SA i partii nazistowskiej, na których zapadł wyrok lub którym groziły procesy sądowe. Ustawy te w korzystny sposób dotyczyły także byłych członków Wehrmachtu, którzy dokonali zbrodni wojennych. Proces denazyfikacji w Zachodnich Niemczech nigdy nie został skutecznie przeprowadzony. Od roku 1949 proces denazyfikacji został odwrócony i wielu dawnych nazistowskich urzędników, dygnitarzy, wojskowych zostało ponownie włączonych do życia społecznego i politycznego. Opinia publiczna doprowadziła także do uwolnienia wielu zbrodniarzy wojennych.

Image
Miłe spotkanie Wielkiego Mistrza Zakonu Krzyżaków i kardynała Glempa

Niemcy w 1944 wycofując się przed Rosjanami wysadzili mauzoleum w powietrze. Cegły i kamienie lokalna publika - jak to zwykle bywa - rozwlekła na budulec. Miejsce – koło Olsztynka – jest odwiedzane przez wycieczki z Rzeszy jako świętość narodowa.

Image
Wielki Mistrz z papieżem Janem Pawłem II – Czy wiecie o tym, że ciąży na Polakach i Litwinach i Rusinach Klątwa Kościoła Katolickiego?

Ciąg dalszy
http://bialczynski.wordpress.com/2012/0 ... grunwaldem

"Krakowski Watykan
Działalności Krakowskiego Watykanu doświadczyłem wielokrotnie na własnej osobie. Chociaż jestem generalnie rzecznikiem zwrotu majątku zagrabionego przez Komuchów wszystkim prawowitym przedwojennym właścicielom, to jednak nie jestem zwolennikiem sytuacji kiedy Kościół Katolicki pozostaje poza kontrolą społeczną i posiadając olbrzymi majątek zaczyna w różnych dziedzinach życia społecznego wywierać nieformalne naciski typu, a to nie róbcie promocji takiej to a takiej książki w waszym Muzeum Archeologicznym, bo przecież to muzeum należy do nas więc jak będziecie niegrzeczni to was wywalimy, albo nie róbcie antologii mitologii słowiańskiej w Polskim Radio, bo przecież macie co robić, zróbcie antologię Jana Pawła II, itd, itp – tutaj kolejny przykład kościelnej prywaty nie liczącej się wcale z dobrem wspólnym – Oni chcą odzyskać Park który służył mieszkańcom – i oni to robią, z pomocą swoich ludzi we władzach miasta, i stawiają tam co chcą, z kim chcą – nie licząc się z nikim i niczym. Niby są właścicielem, ale czy rzeczywiście nie mogli zostawić tam parku, zamiast pazernie sięgać po kasę za wieżowce, które tutaj zbudują?!"

http://bialczynski.wordpress.com/2010/1 ... watykanie/

Oto obraz tolerancji.
Oprawca stawia się w roli ofiary
a ludzie w obawie przed staniem się podobnym do napastnika
próbują być lepsi i dyskutować.Porażka.
Ja nie chcę być lepszy,ja wolę być żywszy niż fanatyk który chce mnie zabić.
Żeby przeżyć muszę się bronić,czyli zabić fanatyka w obronie własnej.
Osoba która chce być lepsza niż fanatyk,zginie.


01 Lut 2013, 14:45
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.