Wegetarianin to człowiek, który potrzebuje pomocy

Ahimsa - poszanowanie życia. " Ochrona życia zarówno istot ludzkich, jak i zwierząt, jest zasadniczym obowiązkiem rządu. Rząd nie musi czynić rozróżnienia w takich zasadach. Po prostu jest to straszne dla duszy o czystym sercu, kiedy widzi zorganizowaną przez państwo rzeź zwierząt w tym wieku Kali." - 01.17.08 Zn.
Awatar użytkownika
Tulasi
Posty: 50
Rejestracja: 23 lis 2006, 16:19

Wegetarianin to człowiek, który potrzebuje pomocy

Post autor: Tulasi » 06 maja 2009, 15:23

jak w tytule ;>
żeby nie dać satysfakcji autorowi, polecam opanowanie emocji :wink:

http://www.polskatimes.pl/magazyn/10386 ... l#material
Możesz przyprowadzić nad rzekę konia, ale nie zmusisz go, żeby się z niej napił.

Awatar użytkownika
John
Posty: 511
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:09
Lokalizacja: Opolskie

Post autor: John » 06 maja 2009, 19:05

To jakaś kpina czuję się urażony tym tekstem i zastanawiam się czy nie napisać do redakcji. To jeden wielki stek bzdur i głupot, a już porównywanie nas do Hitlera i obrażanie religii to przegięcie totalne.
Hare Krsna Hare Krsna Krsna Krsna Hare Hare Hare Rama Hare Rama
Rama Rama Hare Hare

przemasura
Posty: 59
Rejestracja: 04 kwie 2008, 14:24

Re: Wegetarianin to człowiek, który potrzebuje pomocy

Post autor: przemasura » 06 maja 2009, 19:26

Tulasi pisze:jak w tytule ;>
żeby nie dać satysfakcji autorowi, polecam opanowanie emocji :wink:

http://www.polskatimes.pl/magazyn/10386 ... l#material
Wiesz, Tulasi - jeśli Jarek Kaczyński apeluje o poparcie dla PO, a sala bije brawa - to mnie już nic nie "drzaźni" ani nie dziwi :mrgreen:

Awatar użytkownika
Tulasi
Posty: 50
Rejestracja: 23 lis 2006, 16:19

Post autor: Tulasi » 06 maja 2009, 20:32

John pisze:To jakaś kpina czuję się urażony tym tekstem i zastanawiam się czy nie napisać do redakcji. To jeden wielki stek bzdur i głupot, a już porównywanie nas do Hitlera i obrażanie religii to przegięcie totalne.
tak czy siak - gościu jest przegrany (zgodnie z prawem Godwina --> http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Godwina)

mnie też już nic nie dziwi w zasadzie - po obejrzeniu filmu o Przystanku Woodstock kręconego przez ekipę Rydzyka :twisted:
Możesz przyprowadzić nad rzekę konia, ale nie zmusisz go, żeby się z niej napił.

Awatar użytkownika
Yogi Krishnaram
Posty: 223
Rejestracja: 16 cze 2007, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Yogi Krishnaram » 06 maja 2009, 21:59

John pisze:To jakaś kpina czuję się urażony tym tekstem i zastanawiam się czy nie napisać do redakcji.
Na Twoim miejscu dałbym sobie spokój. Redaktorzy reprezentują sobą najniższy rynsztok i nie ma potrzeby byśmy się zniżali do ich poziomu. Ja tego linku nawet nie otwierałem bo im mniej kontaktu z syfem tym lepiej. Po co umysł se zaprzątać jakimiś zmartwieniami o wypociny zagubionych popaprańców. Poświęćmy zamiast tego nasze energie na służbę Krysznie.

Awatar użytkownika
John
Posty: 511
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:09
Lokalizacja: Opolskie

Post autor: John » 07 maja 2009, 18:57

W sumie racja szkoda zdrowia, jak to głębiej przemyśleć. Musiałbym zniżyć się do poziomu najniżeszego z możliwych. Brak w słowniku ludzi cywilizowanych słów dostatecznie obelżywych aby wyrazić ich poziom.
Hare Krsna Hare Krsna Krsna Krsna Hare Hare Hare Rama Hare Rama
Rama Rama Hare Hare

Awatar użytkownika
Draupadi dd
Posty: 100
Rejestracja: 05 cze 2008, 18:25

Post autor: Draupadi dd » 08 maja 2009, 15:28

Hare Kryszna
pani od matematyki w szkole mojego syneczka stwierdzila, że" mięso wpływa na rozwój delikatnych struktur w mózgu"; spytałam jaką ma podstawę naukową takiego stwierdzenia-nie podała. Aby było zabawniej-syn,wege ścisły-był najlepszy z matematyki przez całe lata szkolne, a u owej
pani miał same bdb z różnych prac :lol:

Awatar użytkownika
Rasasthali
Posty: 641
Rejestracja: 23 lis 2006, 18:58
Lokalizacja: USA

Post autor: Rasasthali » 09 maja 2009, 10:30

Draupadi dd pisze:Hare Kryszna
pani od matematyki w szkole mojego syneczka stwierdzila, że" mięso wpływa na rozwój delikatnych struktur w mózgu"; spytałam jaką ma podstawę naukową takiego stwierdzenia-nie podała. Aby było zabawniej-syn,wege ścisły-był najlepszy z matematyki przez całe lata szkolne, a u owej
pani miał same bdb z różnych prac :lol:
Moze miala na mysli ze wplywa pozytywnie na rozwoj mozgu?
http://actinidia.wordpress.com/

ODPOWIEDZ