Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 24 Lis 2017, 00:26

Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Uwaga na Pepsi i Colę! Zawierają wieprzowinę! 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Nie chcialabym byscie odniesli wrazenie, ze moje posty sa opozycja i obrona coli. Generalnie czytalam kiedys duzo o takich akcjach. Po przeczytaniu wyzej zamieszczonej informacji, odnioslam wrazenie zupelnie takie, jak czytajac kiedys owe wege przestrogi. Najwazniejszym punktem, ktory do mnie przemawia - w sensie propagandowym - jest koncowka tresci, w ktorej proponowane sa innego rodzaju napoje, soki etc. To taka zamierzona sugestia - co jesli nie cola ... Oczywiscie czekam dalej na jakies swiadectwa, gdyz zdarzylo mi sie czasem pic cole i chcialabym dla spokoju wiedziec co i jak :twisted: .
Pozdrawiam i dziekuje.
Anna.

06 Sie 2008, 10:25
Awatar użytkownika

Miejscowość: warszawa
:wink:

[Jyotish] http://rohinaa.com

mantra has changed our lives

06 Sie 2008, 11:10
Profil WWW

Poszukajcie w sieci ORYGINALNEGO artykułu na ten temat, wyników badań...
Jesli interesuja was plotki podobnego kalibru- ostatnio usłyszałem, że w kostce sojowej znajduje się białko z jajek. Smacznego :lol: :lol: :lol: :twisted:

06 Sie 2008, 11:25
Awatar użytkownika

Miejscowość: Helsinki/Warszawa
Jesli interesuja was plotki podobnego kalibru- ostatnio usłyszałem, że w kostce sojowej znajduje się białko z jajek. Smacznego :lol: :lol: :lol: :twisted:

Prabhu, jak sama nazwa "kostki sojowe" wskazuje, nie je się ich głównie z powodu zawierania kostek zwierzęcych, a nie jajek! :x Aczkolwiek można by upierać się, że "białko sojowe" wskazuje też na dużą zawartość białka z jajek. :? To samo z "flaczkami sojowymi" - zawierają szkodliwe dla zdrowia krzesiwo.

06 Sie 2008, 14:11
Profil WWW

Miejscowość: Kraków
Nieważne co zawiera... wszelkie cole to po prostu świństwo. Cały ich smak to bąbelki drażniące gardło podczas picia. Znacie większe paskudztwo niż odgazowana i ciepła cola? A poza tym, wlewać do organizmu płyn który rozpuszcza rdzę i zęby? Błeee...

06 Sie 2008, 22:04
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości