Uwaga na Pepsi i Colę! Zawierają wieprzowinę!

Ahimsa - poszanowanie życia. " Ochrona życia zarówno istot ludzkich, jak i zwierząt, jest zasadniczym obowiązkiem rządu. Rząd nie musi czynić rozróżnienia w takich zasadach. Po prostu jest to straszne dla duszy o czystym sercu, kiedy widzi zorganizowaną przez państwo rzeź zwierząt w tym wieku Kali." - 01.17.08 Zn.
Awatar użytkownika
Anka
Posty: 26
Rejestracja: 11 sty 2007, 12:07

Post autor: Anka » 06 sie 2008, 10:25

Hari.
Nie chcialabym byscie odniesli wrazenie, ze moje posty sa opozycja i obrona coli. Generalnie czytalam kiedys duzo o takich akcjach. Po przeczytaniu wyzej zamieszczonej informacji, odnioslam wrazenie zupelnie takie, jak czytajac kiedys owe wege przestrogi. Najwazniejszym punktem, ktory do mnie przemawia - w sensie propagandowym - jest koncowka tresci, w ktorej proponowane sa innego rodzaju napoje, soki etc. To taka zamierzona sugestia - co jesli nie cola ... Oczywiscie czekam dalej na jakies swiadectwa, gdyz zdarzylo mi sie czasem pic cole i chcialabym dla spokoju wiedziec co i jak :twisted: .
Pozdrawiam i dziekuje.
Anna.

Awatar użytkownika
RafalJyot
Posty: 976
Rejestracja: 23 lis 2006, 13:55
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: RafalJyot » 06 sie 2008, 11:10

No Coca-Cola to Soma-Rasa Kali Yugi!
:wink:
klim krishna klim

[Jyotish] http://rohinaa.com

mantra has changed our lives

varaha
Posty: 66
Rejestracja: 12 sty 2007, 18:42

Post autor: varaha » 06 sie 2008, 11:25

Poszukajcie w sieci ORYGINALNEGO artykułu na ten temat, wyników badań...
Jesli interesuja was plotki podobnego kalibru- ostatnio usłyszałem, że w kostce sojowej znajduje się białko z jajek. Smacznego :lol: :lol: :lol: :twisted:

Awatar użytkownika
Purnaprajna
Posty: 2267
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:23
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Kontakt:

Post autor: Purnaprajna » 06 sie 2008, 14:11

varaha pisze:Jesli interesuja was plotki podobnego kalibru- ostatnio usłyszałem, że w kostce sojowej znajduje się białko z jajek. Smacznego :lol: :lol: :lol: :twisted:
Prabhu, jak sama nazwa "kostki sojowe" wskazuje, nie je się ich głównie z powodu zawierania kostek zwierzęcych, a nie jajek! :x Aczkolwiek można by upierać się, że "białko sojowe" wskazuje też na dużą zawartość białka z jajek. :? To samo z "flaczkami sojowymi" - zawierają szkodliwe dla zdrowia krzesiwo.

Bolito
Posty: 839
Rejestracja: 17 lut 2008, 21:06
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Bolito » 06 sie 2008, 22:04

Nieważne co zawiera... wszelkie cole to po prostu świństwo. Cały ich smak to bąbelki drażniące gardło podczas picia. Znacie większe paskudztwo niż odgazowana i ciepła cola? A poza tym, wlewać do organizmu płyn który rozpuszcza rdzę i zęby? Błeee...
Nie jedz na czczo (grafitti)

ODPOWIEDZ