Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 23 Lis 2017, 15:00Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 Globalne Ocieplenie to oszustwo! 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2006, 18:43
Posty: 4551
Miejscowość: Kraków
Post Globalne Ocieplenie to oszustwo!
Publikuj jak najszybciej...


Image

Social Healer & Social Economist Dhan Rousse
(Dhanesvara Das)


21 Listopad 2009
Globalne Ocieplenie to oszustwo!

Umarł Król. Niech Żyje Król

Jeeej... to jest naprawdę interesujące! patrzcie co wydarzyło się wczoraj: Australijski magazyn Investigate donosi, że 62 megabitowy plik Zip zawierający około 160 megabitów e-maili, pdf-ów i innych documentów został zhakowany z komputerów i serwerów Oddziału Badań Klimatu Uniwersytetu Wschodniej Angli. Te maile i dokumenty zostały umieszczone przez hakera na rosyjskim serwerze. Ponad 1000 e-maili i 72 dokumenty dostarczają dowodu na skandaliczne zaangażowanie najbardziej prominentnych naukowców w poparcie stwierdzenia, że ocieplenie klimatu jest efektem działalności człowieka, zwanym również AGW (Anthropogenic Global Warming). Jest to definitywnie jeden z najwiekszych skandali współczesnej nauki. E-maile te sugerują istnienie konspiracyjnej zmowy przestępczej wyolbrzymiającej dane dotyczące ocieplenia klimatu, możliwe bezprawne niszczenie kłopotliwych informacji, zoorganizowany opór przed ujawnieniem prawdy, manipulację danymi, prywatne przyznanie się do błędów w ich publicznych stwierdzeniach zmowę mającą na celu zdyskredytowanie oponentów AGW. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj http://www.investigatemagazine.com/aust ... tissue.pdf
i tutaj http://blogs.telegraph.co.uk/news/james ... l-warming/
i tutaj http://blogs.news.com.au/heraldsun/andr ... ey_hacked/ ,
jak również, jestem pewien, w wielu innych miejscach przez następne kilka dni.

Ale nie ta informacja jest najwiekszym news-em, jest nim skandal pojawiający się tuż przed podpisaniem Globalnego Traktatu dot. Klimatu, wyznaczonego na 20-go Grudnia w Kopenhadze. A jeśli nie wiecie o tym i bezgranicznych tego konsekwencjach, obejrzyjcie to wideo. Obejrzyjcie je nawet jeśli zdajecie sobie z tego sprawę:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=PMe5dOgbu40&feature=player_embedded[/youtube]

Pisaliśmy już tutaj o próbach powołania Jednego Rządu Światowego, a dobry lord Christopher Monckton podróżuje po świecie robiąc co tylko w jego mocy by podnieść świadomość ludzi i to powstrzymać. Jego całą 95-minutową przemowę można zobaczyć tutaj,

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4zOXmJ4jd-8[/youtube]

a tekst traktatu można przeczytać tutaj

http://www.globalclimatescam.com/docume ... n-2009.pdf

Mimo, że pochwalam jego wysiłek, nie sądzę by był on w stanie ich powstrzymać. Ale, co oni zrobią teraz, w świetle jasnych dowodów znanych już na całym świecie, że AGW czyli pochodzące z działalności człowieka ocieplenie klimatu jest nauką oszukańczą? Czy podpiszą traktat mimo tego? Zobaczymy jak potraktują tę historię główne media. Jednak, ponieważ twórcy mitu o ociepleniu klimatu z winy człowieka tak długo jechali na tym koniku i tak wiele zainwestowali w tę "teorię", że raczej nie potkną się i nie powiedzą jaka jest po prostu prawda. Raczej, oczekuję, że użyją następnych kłamstw by przykryć swe wcześniejsze kłamstwa.

Może nie wiecie, ale tysiące naukowców na całym świecie nie akceptuje teorii AGW. Nie daje się im jednak czasu antenowego, bo ich punkt widzenia nie doprowadziłby was do niewolnictwa pod reżimem Rządu Światowego. Jeśli chcecie dowiedzieć sie więcej o tych kontrowersjach, znajdziecie mnóstwo informacji w winternecie, lub sprawdźcie te kilka książek: Air Con: The Seriously Inconvenient Truth About Global Warming; http://www.amazon.com/Air-Con-Seriously ... 051&sr=8-1

albo Global Warming False Alarm; http://www.amazon.com/Global-Warming-Fa ... pd_sim_b_2

albo The Real Global Warming Disaster http://www.amazon.com/Real-Global-Warmi ... pd_sim_b_5

Jeśli mam być szczery, podejrzewam że oni przepchną swój projekt i podpisza traktat tak czy inaczej. Powołanie Rządu Światowego jest przed nimi już tylko na wyciągnięcie ręki i nie sądzę aby się poddali. Jak widzieliśmy już wcześniej, ich nie interesuje wogóle to, co myślą o tym ludzie. Również spodziewam się, że traktat wywoła olbrzymią batalię z obydwu stron i traktat może być zmuszony do wycofywania się tynymi drzwiami zanim ostatecznie zostanie ratyfikowany. Będziemy obserwować wymianę ciosów.

Ale czekajcie! Jest jeszcze coś... Globalne ocieplenie nie jest jedynym asem w ich rękawie. Wielkie Parcie do ustalenia Rządu Światowego trwa - i zawiera w sobie jeszcze inne powody dla których cała ludzkość powinna zbić się w jedno stado w obawie wspólnego wroga. Wielkie Parcie jest atakiem 3-członowym. Jednym członem jest ekonomia. Ten artykuł mówi o członie drugim - zmianach klimatycznych, które powinny wprawić nas w przerażenie. Jest jeszcze jedna rzecz na którą nas przygotowują, która POJAWI SIĘ NAGLE. Ale o tym w następnym artykule.

_________________
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada


23 Lis 2009, 00:04
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Gru 2006, 23:36
Posty: 16
Miejscowość: Jawor
Post 
Pozwól Arku, że zgadnę :D. Trzecim członem będą ...OBCY.
Ostatnio czytałem w oficjalnych mediach, że Kościół Katolicki bierze pod uwagę istnienie życia na innych planetach...Opinia publiczna powoli zostaje przygotowywana na ten cios. Zewnętrzny wróg najlepszy, by wszyscy szukali schronienia pod jednym sztandarem i podporządkowali się ograniczeniom wolności obywatelskiej.
Żyjemy w przełomowych czasach.

Prabhupada mówił o myszy, która wykopuje jamę, urządza w niej swoje mieszkanie. Potem przychodzi wąż, zjada mysz i zajmuje bez wysiłku jej lokum. Na tym polega inteligencja.

Złotego wieku nic nie zatrzyma. Nawet jeśli stworzą Nowy Globalny Rząd wiadomo kto będzie wężem. Prabhupada założył ISKCON żeby odtworzyć klasę inteligencji, klasę braminów.

Reasumując. Im szybciej staniemy się świadomi Kryszny tym szybciej świat zmieni się na lepsze.

Im dłużej będziemy się ociągać, tym dłużej ludzie będą musieli cierpieć pod władzą demonicznych rządów. W rzeczywistości ciąży na nas wielka odpowiedzialność.

Bramini generalnie nie mieszają się w politykę. Jednak kiedy zły król Vena nękał swoich obywateli, został przez nich unicestwiony(przez braminów, właściwie przez ich moc). Na tronie został osadzony Maharadża Prithu, bhakta Najwyższego Pana - Jego śaktaveśa avatara.


23 Lis 2009, 12:22
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2006, 14:15
Posty: 497
Miejscowość: Dziadoszyce
Post 
Piszę w bardzo ciepły dzień, wyjątkowe dni jak na listopad. :) Temperatury rosną, tak czy inaczej, z powodu człowieka lub z innego powodu. Czasami w ostatnich latach zdarza się, że przymrozi, ni stąd ni zowąd. Wichury i huragany jakich doświadczamy ostatnimi czasy są zaskakujące. Jednego możemy być pewni: w przyrodzie panuje "chaos", dokonują się zmiany.
Dlatego łączenie tych zmian z dążeniem do budowania rządu światowego uważam za nadużycie. Ktoś może to wykorzystywać, ale to, że topnieją lodowce to fakt. :) Właśnie czytam informacje o topnieniu lodowców w Kaszmirze. Dla Indii to nie jest dobra wiadomość, zważywszy na to, że wody rzek jak Ganges i Jamuna są zasilane wodą lodowców. Problemem z jakim ludzie zmierzą się to brak lub niedostatek wody. Już teraz w Polsce wody gruntowe opadły. W dużej mierze z powodu nadkonsumpcji i niekorzystnego przekształcenia środowiska.
Warto obserwować przyrodę. Przyrodą nie da się manipulować. Zauważa się, że rośliny i zwierzęta ciepłolubne rozszerzają swój zasięg występowania coraz bardziej na północ. W Polsce zaczyna się spotykać np. owady, które występują głównie na południu, w obszarze śródziemnomorskim. Obserwuje się, że niektóre ptaki przestają migrować i pozostają na żerowiskach w Polsce.
Jedna rzecz to manipulacja społeczeństwem i wykorzystywanie pewnych zjawisk na rzecz tej manipulacji, a druga to ogólne podnoszenie się temperatur i inne zmiany w przyrodzie.

_________________
Wierzę w las, wierzę w łąkę i w noc w czasie której rośnie zboże (Thoreau)


25 Lis 2009, 13:23
Profil

Rejestracja: 25 Lis 2006, 21:11
Posty: 176
Post 
Globalne Ocieplenie to oszustwo!... może tak, może nie.
Te sensacje dotyczące owych e-mail'i raczej są na wyrost. Poniżej artykuł o tym.

Globalne ocieplenie czy globalna manipulacja?

2009-11-26

Od kilku dni w mediach trwa awantura o globalne ocieplenie. Hakerzy ujawnili tysiące prywatnych e-maili, jakimi wymieniali się w ciągu ostatnich 13 lat czołowi brytyjscy i amerykańscy klimatolodzy - czytamy w Gazecie Wyborczej.

Korespondencja została ukradziona z serwerów Uniwersytetu Wschodniej Anglii i dotyczy naukowców z tamtejszego oddziału badań klimatycznych (Climate Research Unit), jednego z wiodących na świecie. Nieznani hakerzy zaczęli ją udostępniać pod koniec zeszłego tygodnia autorom internetowych blogów, którzy nie wierzą w to, że człowiek ma decydujący wpływ na ocieplenie klimatu, a czasem w ogóle podają globalne ocieplenie w wątpliwość. A ci zaczęli publikować te fragmenty, które mają stawiać czołowych klimatologów w dwuznacznym świetle.

Co wynika z ujawnionych e-maili? Sięgają one aż 1996 roku. Ciekawe, że mniej więcej do przełomu wieków naukowcy wymieniali się w nich głównie danymi, analizami wyników badań, omawiali konferencje, podróże, szczegóły współpracy, odpowiadali na pytania dziennikarzy. Potem jest coraz więcej emocji - badacze coraz więcej czasu poświęcają odpieraniu ataków ze strony inaczej interpretujących klimatyczne dane, zbijaniu demagogicznych argumentów sceptycznych, głównie prawicowych mediów, a także obronie swojej naukowej reputacji. Listy pokazują, że czuli się coraz bardziej jak w oblężonej twierdzy, mając świadomość tego, że każdy niebaczny komentarz czy drobny błąd, jaki popełnią, natychmiast obraca się przeciw nim.

W niektórych listach nie przebierają w słowach, bije z nich irytacja, wściekłość na przeciwników, a także na niektóre prace konkurentów, ich zdaniem całkowicie błędne, które jednak przeszły sito recenzji i ukazały się w naukowych periodykach. Padają bardzo ostre słowa ("ten idiota", "dałbym mu w pysk"), ale pamiętajmy, że była to prywatna korespondencja, która nigdy nie miała ujrzeć dziennego światła. W końcu naukowcy to też ludzie. Poza tym nie ukrywali tych opinii - wyrażali je publicznie, tylko nieco oględniej.

Ujawniający tę korespondencję blogerzy ze szczególną satysfakcją cytują listy, które mają rzekomo wskazywać na manipulacje danymi naukowymi. Najczęściej przytacza się fragment z e-maila Phila Jonesa, dyrektora Climate Research Unit, który pisał w listopadzie 1999 r.: "Właśnie zrobiłem trik Mike'a (...), żeby ukryć spadek temperatury". Te słowa są dla klimatycznych sceptyków jak dymiący pistolet w ręku zabójcy - oto dowód na to, że klimatolodzy ukrywają to, że Ziemia się w rzeczywistości oziębia, a nie ociepla!

Ale tak to wygląda, dopóki się nie przedstawi kontekstu, w jakim pada to zdanie. Chodziło o serię pomiarów przyrostów w drzewach, które do około 1960 r. dobrze oddawały wzrost temperatury na Ziemi, ale potem ich wskazania rozminęły się z tym, co mierzono za pomocą termometrów. Ten problem, zwany "problemem rozbieżności", był szeroko opisywany w literaturze naukowej. Badacze przedstawiający na wykresach trendy klimatyczne musieli, w wielkim uproszczeniu, jakoś pomijać i opuszczać niewiarygodne dendrologiczne dane. Mike z listu Jonesa, czyli Michael Mann, profesor Uniwersytetu Pensylwanii, wyjaśniał w "New York Times": - Naukowcy często używają słowa "trik" na określenie dobrego sposobu, by rozwiązać problem, bynajmniej nie chodziło tu o żaden sekret. Te słowa brzmią jak dowód winy, ale kiedy im się bliżej przyjrzeć, nie ma w nich niczego obciążającego".

Tak czy inaczej wyrwane z kontekstu fragmenty listów, które rzekomo mają wskazywać na to, że badacze chcieli coś ukryć, można policzyć na palcach jednej ręki. Jest więc ich mizernie mało jak na gorący 13-letni okres, w którym wykluwały się najważniejsze raporty Międzyrządowego Panelu Klimatycznego ONZ coraz głośniej alarmującego opinię publiczną o klimatycznym zagrożeniu Ziemi. To marny dowód, jeśli w ogóle, na ogólnoświatowy spisek, którego sceptycy od lat dopatrują się w działaniach klimatologów, rządów i ONZ.

„Ważniejsze jest to, czego nie znajdziemy w tych e-mailach. Nie ma tam potwierdzenia tego, że finansuje nas George Soros, żadnej wzmianki o tym, że globalne ocieplenie to mistyfikacja, żadnej wskazówki o tym, że fałszujemy naukowe dane albo że otrzymujemy » rozkazy «od socjalistycznych/komunistycznych/wegetariańskich władców” - pisze z przekąsem Gavin Schmidt, klimatolog z NASA, na blogu realclimate.org .

I dodaje, żeby pamiętać o tym, iż nauki nie uprawiają ludzie święci. Prawo grawitacji działa, mimo że jego odkrywca Izaak Newton nie był sympatyczną osobą.

Jedno jest całkowicie pewne - awantura pokazuje temperaturę obecnych sporów, które należą do najgorętszych w dziejach nauki. - Co dalej? Mamy się teraz spodziewać, że hakerzy zapuszczą wirusa do naszych programów modelowania klimatu? A może trzeba będzie mieć ochroniarzy, żeby prowadzić badania klimatu? - dramatycznie pyta klimatolog Raymond Pierrehumbert z Uniwersytetu Chicago.

Inni jednak sugerują, że aby ujawnienie listów nie podważyło wiarygodności nauki, trzeba teraz zrobić coś w rodzaju "białej księgi" - klimatolodzy powinni ujawnić wszystkie dane klimatyczne, wyjaśnić wszystkie "tricki" użyte w ich analizie, maksymalnie transparentnie prowadzić badania. I wyjść poza mury oblężonej twierdzy.

A historycy nauki zacierają ręce. Spencer Weart, autor książki "Odkrycie Globalnego Ocieplenia", wskazuje, że listy będą nieocenionym materiałem do badań nad wykluwaniem się klimatycznego konsensusu na początku XXI w.

Źródło: Gazeta Wyborcza, www.gazeta.pl, Piotr Cieśliński, fot. sxc.hu


26 Lis 2009, 23:40
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2006, 18:43
Posty: 4551
Miejscowość: Kraków
Post 
Wątek o tym temacie był już kiedyś na forum, Gazeta Wyborcza powszechnie znana jest jako trzymająca stronę UE, a przez niektórych uznawana za ramię masonerii (ale o tym nie dyskutujmy), warto o tym wiedzieć czytając. Ocieplenie jest, problem na tym, że wg wielu naukowców jest ono spowodowane cyklem slonecznym i że manipuluje się nami jak faraoni straszyli poddanych zaćmieniem Słońca czy Księzyca, że nadchodzi gniew Bogów, co wykorzystywali do zwiększenia danin, posluszeństwa itd.

Wydaje nam się, że żyjemy w epoce rozumu i że globalne ocieplenie to teoria naukowa.
Ale to nie jest nauka...
Polecam dwa filmy, "Globalne Ocieplenie - Globalny Szwindel", "Globalne ocieplenie - wielkie oszustwo", i wypowiedź polityka, Janusza Korwin-Mikke.Globalne Ocieplenie - Globalny Szwindel

1
http://www.youtube.com/watch?v=BbWCdP2M ... re=related

2
http://www.youtube.com/watch?v=ZFyoqZgF ... re=related

3
http://www.youtube.com/watch?v=YvRUobXo ... re=related

4
http://www.youtube.com/watch?v=uX3MOCPh ... re=related


_____________________________________________________________


Globalne ocieplenie - wielkie oszustwoGlobalne ocieplenie - wielkie oszustwo cz. 1/8

http://www.youtube.com/watch?v=iznlt7Mk9u0

Globalne ocieplenie - wielkie oszustwo cz. 2/8

http://www.youtube.com/watch?v=yJGR2MC6y2Y

Globalne ocieplenie - wielkie oszustwo cz. 3/8

http://www.youtube.com/watch?v=MCeOfQvegyg

Globalne ocieplenie - wielkie oszustwo cz. 4/8

http://www.youtube.com/watch?v=1BIcZyvF4C8

Globalne ocieplenie - wielkie oszustwo cz. 5/8

http://www.youtube.com/watch?v=l0fsrhzC7a8

Globalne ocieplenie - wielkie oszustwo cz. 6/8

http://www.youtube.com/watch?v=Hvl3a1ktWwE

Globalne ocieplenie - wielkie oszustwo cz. 7/8

http://www.youtube.com/watch?v=vmNcTkY96as

Globalne ocieplenie - wielkie oszustwo cz. 8/8

http://www.youtube.com/watch?v=9PnbNURBbzw_________________________________________________________________________________

Korwin Mikke: Szwindel z CO2

http://www.youtube.com/watch?v=ErWvxyCk ... re=related

_________________
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada


Ostatnio edytowany przez Vaisnava-Krpa, 27 Lis 2009, 02:08, edytowano w sumie 1 raz27 Lis 2009, 00:34
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2009, 02:01
Posty: 724
Miejscowość: Birmingham/Milanówek
Post 
W ostatnim filmie pan Korwin przytoczył przykład, że człowiek wszystko co wytworzył zmieści się to w sześcianie o boku 2 mil. Ciekawe skąd ta wiedza?

Pozatym ciekawy skrót wszystkich obecnie poruszanych tematów.


27 Lis 2009, 01:14
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2006, 18:43
Posty: 4551
Miejscowość: Kraków
Post 
Globalne Ocieplenie UPRTV Wrocław

Wykład Wiktora Kobylińskiego o globalnym ociepleniu. Nagranie pochodzi z sali konferencyjnej UPR Wrocław. Kobyliński twierdzi, że globalne ocieplenie jest zjawiskiem naturalnym i człowiek przyczynia się do niego w śladowym stopniu. Całe zamieszanie z nim związane ma podłoże polityczne i nie ma nic wspólnego z nauką.

Globalne Ocieplenie UPRTV Wrocław 1/7

http://www.youtube.com/watch?v=tp9yR_2JdQA

Globalne Ocieplenie UPRTV Wrocław 2/7

http://www.youtube.com/watch?v=URxhRghWTJg

Globalne Ocieplenie UPRTV Wrocław 3/7

http://www.youtube.com/watch?v=6SFIo1paYoY

Globalne Ocieplenie UPRTV Wrocław 4/7

http://www.youtube.com/watch?v=7DEKY5YGq0Q

Globalne Ocieplenie UPRTV Wrocław 5/7

http://www.youtube.com/watch?v=SbUzyDfbuDs

Globalne Ocieplenie UPRTV Wrocław 6/7

W częsci tej jest o tym, ze ekolodzy łapią się, że walcząc z ociepleniem popierają energię atomową.

http://www.youtube.com/watch?v=K8ny739nbjI

Globalne Ocieplenie UPRTV Wrocław 7/7

http://www.youtube.com/watch?v=Y3lh1R2Ftpc

_________________
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada


27 Lis 2009, 01:41
Profil WWW

Rejestracja: 25 Lis 2006, 21:11
Posty: 176
Post 
Globalne ocieplenie jest faktem i człowiek przyczynia się do niego w znacznym stopniu.


Ostatnio edytowany przez Adam Katowice, 27 Lis 2009, 22:58, edytowano w sumie 1 raz27 Lis 2009, 08:57
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2009, 02:01
Posty: 724
Miejscowość: Birmingham/Milanówek
Post 
Adam Katowice napisał(a):
Glabalne ocieplenie jest faktem i człowiek przyczynia się do niego w znacznym stopniu.


Czy taki wniosek wyciągnąłeś po obejrzeniu materiału umieszczonego wyżej?


27 Lis 2009, 21:02
Profil WWW

Rejestracja: 25 Lis 2006, 21:11
Posty: 176
Post 
Wybacz, ale na takie rzeczy nie mam czasu. W tej kwestii co mam do powiedzenia napisałem powyżej. Pozdrawiam, Hare Kryszna :)


Ostatnio edytowany przez Adam Katowice, 02 Gru 2009, 22:18, edytowano w sumie 1 raz27 Lis 2009, 22:57
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.