Na kogo głosują wielbiciele Kryszny

Diagnostyka przyczyn cierpienia społeczeństwa. "Istnieje wiele tematów w Bhagavatam o socjologii, polityce, ekonomii, sprawach kulturowych, itd., ale wszystkie z nich są powiązane z Krsną i dlatego wszystkie z nich są warte słuchania. Krsna jest oczyszczającym czynnikiem wszystkich tematów, bez względu na to, jakimi by one nie były. W świecie doczesnym wszystko jest nieczyste, jako że wszystko jest produktem trzech materialnych cech. Jednakże Krsna jest oczyszczającym pośrednikiem." - 01.16.05 Zn.
Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Na kogo głosują wielbiciele Kryszny

Post autor: Vaisnava-Krpa » 21 maja 2015, 23:16

To zależy od naszej motywacji. Jeśli wierzymy, że to jest nasz kandydat to jest to karmiczne, a jeśli chcemy uratować kraj przed bardziej okrutnym ciemiężycielem, to jest nasz obowiązek. Nie głosować można gdy nie ma specjalnej różnicy między kandydatami.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Aniruddha das
Posty: 2455
Rejestracja: 26 lut 2007, 21:45

Re: Na kogo głosują wielbiciele Kryszny

Post autor: Aniruddha das » 21 maja 2015, 23:38

Można prezentować swoje opinie, ale nie podpierać się dharmą. Możemy uratować nasz kraj propagując nauki Śrila Prabhupada, który w Bg 12.16
Mój wielbiciel, który nie jest zależny od zwykłego biegu zdarzeń, który jest czysty, doświadczony, wolny od bólów i trosk, i który nie ubiega się o żaden zysk – taki wielbiciel jest Mi bardzo drogi.

ZNACZENIE: Wielbiciel jest zawsze człowiekiem doświadczonym, gdyż zna istotę wszelkiej działalności w życiu i jest całkowicie przekonany o autorytecie pism świętych. Wielbiciel nigdy nie bierze strony jakiejś określonej partii, dlatego jest on wolny od trosk i niepokoju.

Jesteśmy za tym, by w naszym kraju żyło się wspaniale, ale nie możemy odrzucić nauk naszego Aczarji, które są jedynym środkiem do tego celu.
Złodzieje i hultaje współczesnej demokracji starają się o rządy przez zafałszowanie i zmanipulowane wybory wyborów, i tacy zwycięzcy oszuści i złodzieje pożerają masy ludzkie.

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Na kogo głosują wielbiciele Kryszny

Post autor: Vaisnava-Krpa » 21 maja 2015, 23:43

Do wyborów kraju nie uratujemy. Widzę jak jest. Nawet takie dyskusje musimy prowadzić czy cokolwiek robić, w życiu towarzystwa to samo, niby są ludzie ale sami dla siebie.

Wiecie jak ja mam k...a dość towarzystwa gdzie każdy jest wielki i szczęśliwy sam dla siebie?

Fałszowanie wyborów nie jest 100%, jeżeli będą odpowiednie proporcje to nie uda im się zafałszować, chyba, że pójdą po bandzie i zaproszą obce wojska na ulice Polski (ustawa na to zezwalająca podpisana).
wybory-zmiany.jpg
wybory-zmiany.jpg (36.3 KiB) Przejrzano 569 razy
Nawet jeśli nie ma różnicy to pokazać, że ludzie nie godzą się i chcą zmiany.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Aniruddha das
Posty: 2455
Rejestracja: 26 lut 2007, 21:45

Re: Na kogo głosują wielbiciele Kryszny

Post autor: Aniruddha das » 21 maja 2015, 23:52

Cieszy mnie taka świadomość. Też sercem jetem za zmianą.

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Na kogo głosują wielbiciele Kryszny

Post autor: Vaisnava-Krpa » 22 maja 2015, 00:24

Guru wolnościowi.
wybory-g.jpg
wybory-g2.jpg
wybory-g2.jpg (27.77 KiB) Przejrzano 569 razy
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
Mathura
Posty: 994
Rejestracja: 15 cze 2007, 12:02
Lokalizacja: Sławno

Re: Na kogo głosują wielbiciele Kryszny

Post autor: Mathura » 22 maja 2015, 10:07

Iść i oddać nieważny głos. W ten sposób wypełniasz dharmę ale pokazujesz, że żaden kandydat ci nie pasuje.
O tej opcji nie pomyślałem.
Udział w głosowaniu nie jest dharmą lecz adharmą.


A przyglądanie się bezczynnie jak bandziory okradają ludzi, w tym nas, to dharma czy adharma?
Można prezentować swoje opinie, ale nie podpierać się dharmą.
Niby dlaczego nie?

Ś.B.11.21.16 Czasami pobożność staje się grzechem, a czasem zwykły grzech staje się pobożnością na mocy wedyjskich wskazówek. W efekcie, zasada ta usuwa wyraźną granicę pomiędzy pobożnością i grzechem.
ZNACZENIE: Wielbiciel jest zawsze człowiekiem doświadczonym, gdyż zna istotę wszelkiej działalności ...
A ta istota działalności polega min. na tym, że działa się stosownie do miejsca, czasu i okoliczności.
A czas, okoliczności i miejsce, są takie jakie właśnie są, więc należy działać odpowiednio do nich.
Jesteśmy za tym, by w naszym kraju żyło się wspaniale, ale nie możemy odrzucić nauk naszego Aczarji, które są jedynym środkiem do tego celu.
Ktoś pisał o jakimś odrzucaniu? Wspaniałe życie w naszym kraju nie weźmie się samo z siebie. Nie zmieni się istniejącego systemu ot tak, w jednej chwili.
...Wielbiciel nigdy nie bierze strony jakiejś określonej partii, dlatego jest on wolny od trosk i niepokoju.
Jesteś wolny od trosk i niepokojów?

Harsza
Posty: 154
Rejestracja: 18 lut 2015, 09:44

Re: Na kogo głosują wielbiciele Kryszny

Post autor: Harsza » 24 maja 2015, 10:24

Bardzo interesujący wątek, zwłaszcza dzisiaj.
Mathura pisze:Udanie się na wybory jest naszym obowiązkiem, dharmą. Ale głos oddać należy na osoby, które przyniosą pomyślność materialną i duchową nam i społeczności w której żyjemy.
Czyli na kogo z tych dwóch?

Nie udanie się na wybory będzie akarmą, lenistwem.
Najważniejszą kwestią bijącą na głowę wszystkie inne jest stosunek do GMO. GMO okaże się największym nieszczęściem ludzkości. To eksperyment za który zacznie płacić jeszcze nasze pokolenie. Ja idę na wybory. Nic więcej nie mogę dziś powiedzieć.
Apeluję, aby nie oddawać głosów nieważnych, bo będą fałszerstwa. Fałszerstwa przeprowadza się zamieniając głosy ważne na nieważne (dodając krzyżyk obok drugiego kandydata, uzupełniając kartkę krzyżykiem, jeśli ktoś wrzuci kartę do głosowania bez krzyżyka, a także usuwając prawdziwe karty, by dołożyć wcześniej przygotowane karty sfałszowane). Wrzucanie kart nieważnych celowo utrudnia później weryfikację rzetelności prac komisji wyborczych. Ponieważ nie ma mowy o skali fałszerstw wyborczych takiej jaka miała miejsce podczas ostatnich wyborów samorządowych, dziś nasz głos liczy się naprawdę.
Jeśli ktoś ma wątpliwości, niech przegląda informacje o poglądach i działaniach obu kandydatów. Ja wątpliwości nie mam.

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Na kogo głosują wielbiciele Kryszny

Post autor: Vaisnava-Krpa » 25 maja 2015, 00:14

No to po wyborach.

Niemcy drżą a Niemcy najwięcej mieszają w naszym kraju, nie Rosja, nie Izrael.

"Mówiąc wprost, Niemcy obawiają się, że przegrana Komorowskiego będzie pęknięciem pierwszego ogniwa systemu rządów w Polsce, który pozwolił im zrobić z naszego kraju swoją półkolonię gospodarczo-polityczną.'

Berlin drży o swoje interesy nad Wisłą. Przed drugą turą wyborów panika w nieoficjalnym organie prasowym niemieckiego rządu
http://wpolityce.pl/swiat/245570-berlin ... iego-rzadu


Duda: Chcę iść drogą Victora Orbana
http://polska.newsweek.pl/wybory-2015-a ... 740,1.html


Oby. Pożyjemy, zobaczymy.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Na kogo głosują wielbiciele Kryszny

Post autor: Vaisnava-Krpa » 25 maja 2015, 11:36

komoro-nie-w-porzo.jpg
komoro-nie-w-porzo.jpg (20.3 KiB) Przejrzano 560 razy
komoro-michnik.jpg
komoro-michnik.jpg (32.7 KiB) Przejrzano 557 razy
Propagandzista PRL i propagandzista III RP razem.
blad-.jpg
blad-.jpg (39.19 KiB) Przejrzano 557 razy

Tak się system obalał a raczej olewał.

Lubicie się panowie? - Nie...
Jerzy Urban jako szofer Moniki Olejnik i Adama Michnika, Trójka, grudzień 1991 r.
https://www.youtube.com/watch?v=KEGYIPRncX4





Im bardziej znamy mechanizmy manipulacji, tym trudniej nami manipulować.
sondaze-manipulacje.jpg
sondaze-manipulacje.jpg (13.09 KiB) Przejrzano 560 razy
Jak zrobić aby większość powiedziała, że odcinek X jest taki sam jak odcinek A?
Pokazywać sondaże.
http://www.wykop.pl/artykul/2529143/truman-show/




Czerwona histeria już się zaczęła:

"Suflerzy na czerskiej i gabinecie Tomasza Lisa już opracowują strategię na „gówniarzy”, którzy pokazali środkowy palec III RP."
http://wpolityce.pl/polityka/245797-wlo ... ie-zaczelo
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Aniruddha das
Posty: 2455
Rejestracja: 26 lut 2007, 21:45

Re: Na kogo głosują wielbiciele Kryszny

Post autor: Aniruddha das » 27 maja 2015, 22:11

Spostrzeżenie uczestnika z komisji wyborczej:
Po tym co zobaczyłem i doświadczyłem wiem doskonale skąd bierze się wśród Polaków to słynne stwierdzenie: narzekacie na PO a dalej na nie głosujecie. PONIEWAŻ KAŻDE POPRZEDNIE WYBORY BYŁY FAŁSZOWANE. Sprawa prosta i jasna. Może po tym mailu Pan tego nie widzi ale ja to widzę. Widzę to po sposobie w jaki te wybory są przeprowadzane. Byłem kilka razy w urzędzie miasta (po odbiór dokumentów), byłem na szkoleniu.. i powiem krótko: to jest farsa i zakrawa na bajkę. Dzieci w szkole potrafiłyby to lepiej zorganizować. Zgłosiłem się do RKW ponieważ chciałem pomóc aby nie fałszowano tych wyborów choć sam osobiście uważam że ani duda ani komor nie są „właściwi” na stanowisko prezydenta Naszego Pięknego Kraju. Wg mnie z rąk ruskich (sumliński wszystko wyjaśnił w swojej książce) żeśmy przeszli w ręce żydowskie (np. nielegalne obrady knesetu). (…)

Wiem że biorąc udział w tych wyborach uczestniczyłem w planie diabła jednak teraz już wiem jak to dokładnie wygląda. Byłem pierwszy raz, widziałem, więcej nie pójdę.

http://www.monitor-polski.pl/czlonek-ko ... more-10750

"Na nieszczęście,w imię demokracji rozbójnicy i złodzieje wybierają innych rozbójników i złodziei na najwyższe posady w rządzie. Hultaje współczesnej demokracji starają się o rządy przez zafałszowanie wyborów, i tacy zwycięzcy oszuści i złodzieje pożerają masy ludzkie".
Komu zatem zależy na udziale w wyborach? Kto tak usilnie agitował? Mniejsze zło i mniej batów? Jeszcze ten nonsens o dharmie. Kto chce być oszukiwany i kto chce oszukiwać?

Ponownie Bg 12.16
Mój wielbiciel, który nie jest zależny od zwykłego biegu zdarzeń, który jest czysty, doświadczony, wolny od bólów i trosk, i który nie ubiega się o żaden zysk – taki wielbiciel jest Mi bardzo drogi.

ZNACZENIE: Wielbiciel jest zawsze człowiekiem doświadczonym, gdyż zna istotę wszelkiej działalności w życiu i jest całkowicie przekonany o autorytecie pism świętych. Wielbiciel nigdy nie bierze strony jakiejś określonej partii, dlatego jest on wolny od trosk i niepokoju.

Teraz doskonale można zrozumieć ważność nauk Śrila Prabhupada w konfrontacji z rzeczywistością

Zablokowany