Przewrót ideologiczny

Diagnostyka przyczyn cierpienia społeczeństwa. "Istnieje wiele tematów w Bhagavatam o socjologii, polityce, ekonomii, sprawach kulturowych, itd., ale wszystkie z nich są powiązane z Krsną i dlatego wszystkie z nich są warte słuchania. Krsna jest oczyszczającym czynnikiem wszystkich tematów, bez względu na to, jakimi by one nie były. W świecie doczesnym wszystko jest nieczyste, jako że wszystko jest produktem trzech materialnych cech. Jednakże Krsna jest oczyszczającym pośrednikiem." - 01.16.05 Zn.
Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Przewrót ideologiczny

Post autor: Vaisnava-Krpa » 04 lut 2011, 14:57

Zamieszczam wybrane linki w celach edukacyjnych, żeby nikt nas nie "przewracał".

PRZEWRÓT IDEOLOGICZNY [napisy pl]
http://www.youtube.com/watch?v=awmIwx-4 ... re=related

JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO [napisy pl]
http://www.youtube.com/watch?v=Ya9HtG2U ... re=related

JAK OBALIĆ AMERYKĘ [lektor PL]
http://www.youtube.com/watch?v=K_KaVsN9 ... re=related


Jurij Bezmienow, syn wysokiego rangą oficera armii sowieckiej, był członkiem elitarnego zespołu, głównego oręża propagandy KGB znanego pod nazwą Agencja Prasowa Nowosti.
Należy do grona światowej klasy wybitnych ekspertów w temacie sowieckiej propagandy, dezinformacji i tak zwanej strategii małych kroków.

Ekspert w dziedzinie kultury indyjskiej i języków indyjskich.

Pozbywając się ostatecznie złudzeń, co do ustroju sowieckiego, w roku 1970 z narażeniem życia uciekł na Zachód.

Wywiad został przeprowadzony przez Edwarda Griffina w roku 1984.

Aktualne miejsce pobytu Jurija Bezmienowa, aka Tomas David Schuman nie jest znane. Według niepotwierdzonych informacji internetowych zmarł w roku 1997 w Kanadzie, w wieku 58 lat.

Telewizja - Masowa Kontrola Umysłu [Warto to wiedzieć!]
http://www.youtube.com/watch?v=_XWOFMEI ... re=related
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Przewrót ideologiczny

Post autor: Vaisnava-Krpa » 05 lut 2011, 12:51

Motto: Jeżeli nie zepsujemy tego ruchu Świadomości Kryszny od środka, to nic go z zewnątrz nie zepsuje. Materiał zamieszczam, żeby wyczulić na manipulacje, "bratnie filozofie", interpretacje, prowokacje, wykorzystywanie, doradzanie, emocjonalne manipulowanie, np. zarzucanie strachu itp.

Pomału można doprowadzić nawet konklawe do kanibalizmu. Byle postępować stopniowo, krok za krokiem. - Stanisław Lem

W deszczu złota i kadzideł chmurach
pióra zamiast armat państw krzyzują szyki – Jacek Kaczmarski

Pamiętać należy, że agenci to działacze na rzecz jakiejś sprawy czy grupy – nie tylko najemcy, szpiedzy czy terroryści. Często ludzie uczciwi lecz naiwni, otumanieni jakąś ideologią, próżni, zakompleksieni. <<Użyteczni idioci>> , którzy nie wiedzą, że są agentami, są najlepsi. - z książki „Ciężkie czasy dla agentów”

Prowokacja polityczna to użycie najświętszych symboli narodowych i najgłębszych jego uczuć przeciwko narodowi. - Józef Mackiewicz

Aby przyszłe swe ofiary przygotować na czekający je los, trzeba je pozbawić całkowicie moralnej zdolności do stawiania oporu. W tym celu wszystkie stosunki trzeba pogmatwać do niepoznania, wszelkie wartości odwrócić do góry nogami, z winy uczynić zasługę, z zasługi – winę. Przede wszystkim zaś same przyszłe ofiary skruszyć moralnie, obudzić w ich sumieniach niepokój i odebrać im w ten sposób wszelką zdolność psychiczną do obrony i oporu. - Adolf Hitler

Na polu walki mniejsze znaczenie ma ilość czołgów, a elementem o znaczeniu szczególnym jest ilość dusz przeciwnika, którymi można za wczasu zawładnąć, aby terytorium tak ułożonego przeciwnika zająć bez zbytniego wysiłku. - Marcin Kosek


Żeby wygrać bitwę potrzeba setek tysięcy żołnierzy, ale żeby zwycięstwo poszło na marne, wystraczy kilku szpiegów – Józef Stalin

Armia baranów, której przewodzi lew jest lepsza niz armia lwów prowadzona przez barana. - Napoleon Bonaparte

Obrazek

Widziałem działania ustawiczne i stale płynące bez ustanku w jednym i tym samym kierunku, aby agentury obce, płatne, były możliwe na górze państwa. Szły one krok w krok obok mnie jako Naczelnika Państwa, szukając wytworzenia kilku rządów w Polsce – obok rzadów stojacych przy mnie – rządów agentów stojących poza mną. Widziałem usmiechy reprezentantów obcych państw, gdy śmiało w oczy mi patrząc, mogli powiedziec, ze moje zamiary moga być zniszczone zupełnie nie przez kogo innego , jak przez polskich agentów. Widziałem to, proszę panstwa, i nieraz uciekałem ze swymi zamiarami do odległego pokoju, aby sekretów panstwa nie wydac na rozszarpanie obcym. Uciekałem nieraz od moich najblizszych pomocników, dlatego aby moje prawdy i moje zamiary nie były wydane na łup kogokolwiek bądź, byle był cudzoziemcem. Nigdy nie byłem pewien, że gdy piszę rozkaz, nie będzie on czytany prędzej w biurach wszystkich obcych państw, niż przez moich podwładnych. Nie byłem nigdy pewny czy taki lub inny mój zamiar polityczny nie będzie natychmiast skontrolowany przez agentury panstw obcych z taką siła i pewnoscią, że musiałbym się go wyrzec. - Józef Piłsudski

Kto żyje w kłamstwie, ten nigdy nie będzie szczęśliwy. To wie każdy. Oszustwo i cwaniactwo zawsze wyjdą bokiem. A ten, kto okłamuje innych, sam jest tchórzem. Nie ma potrzeby go torturować. Wystarczy huknąć raz a dobrze i sam się na wszystko zgodzi. - Wiktor Surowow

Idee są potężniejsze od karabinów. Skoro nie pozwalamy naszym wrogom na posiadanie karabinów, to dlaczego mamy im pozwolić na posiadanie idei? - Józef Stalin

Obrazek
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

ODPOWIEDZ