Prawdziwa waluta - prawdziwe bogactwo

Diagnostyka przyczyn cierpienia społeczeństwa. "Istnieje wiele tematów w Bhagavatam o socjologii, polityce, ekonomii, sprawach kulturowych, itd., ale wszystkie z nich są powiązane z Krsną i dlatego wszystkie z nich są warte słuchania. Krsna jest oczyszczającym czynnikiem wszystkich tematów, bez względu na to, jakimi by one nie były. W świecie doczesnym wszystko jest nieczyste, jako że wszystko jest produktem trzech materialnych cech. Jednakże Krsna jest oczyszczającym pośrednikiem." - 01.16.05 Zn.
Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Prawdziwa waluta - prawdziwe bogactwo

Post autor: Vaisnava-Krpa » 18 cze 2012, 21:37

Obrazek


Obrazek


"Każdy kto zapoznał się z KREDYTEM SPOŁECZNYM z łatwością zorientuje się, że Konstytucja Polskiej Rzeczpospolitej z 1997 roku zawiera zapis sprzeczny z interesem polskich obywateli.

Dotyczy to artykułu 220 konstytucji, który brzmi:

Art. 220: Ustawa budżetowa nie może przewidywać pokrywania deficytu
budżetowego przez zaciąganie zobowiązania w centralnym banku państwa.


Zapis ten jest nie zrozumiały dla kogoś kto nie poznał i nie zrozumiał mechanizmu tworzenia pieniądza. Po przeczytaniu książki „Dlaczego wciąż brak nam pieniędzy” Colin Barclay-Smith’a czytelnik z łatwością zorientuje się na czym polega wada wyżej przytoczonego artykułu konstytucji.

Obrazek

Skutkiem obowiązywania tego zapisu będą niekończące się długi Polaków. W długach pogrążą się: rząd, władze lokalne, przedsiębiorstwa, szpitale, uczelnie itd. W konsekwencji będziemy za wykonywaną prace otrzymywali mniej i będziemy płacić coraz większe podatki. Prowadzone przez nas firmy i przedsiębiorstwa nie rozwiną się w pełni.

Wszyscy, bezpośrednio lub pośrednio będziemy niewolnikami nielicznej grupki bankierów. Podsumujmy krótko najważniejsze informacje dotyczące kredytu społecznego związane jednocześnie z przytoczonym zapisem konstytucji:

więcej: http://ligaswiata.blogspot.com/2012/05/ ... skiej.html


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Arleta
Posty: 514
Rejestracja: 25 lis 2010, 10:05
Lokalizacja: Katowice

Re: Prawdziwa waluta - prawdziwe bogactwo

Post autor: Arleta » 19 cze 2012, 05:18

Mądre cytaty, ale niektóre z nich pochodzą od osób związanych z masonerią (Jefferson) lub z mafiozami i komunistami (Kennedy), co mocno podważa ich wiarygodność.
Najważniejszy jest człowiek, a nie idea.

Awatar użytkownika
trigi
Posty: 2068
Rejestracja: 09 sie 2011, 13:38
Lokalizacja: UK

Re: Prawdziwa waluta - prawdziwe bogactwo

Post autor: trigi » 19 cze 2012, 16:32

Arleta pisze:Mądre cytaty, ale niektóre z nich pochodzą od osób związanych z masonerią (Jefferson) lub z mafiozami i komunistami (Kennedy), co mocno podważa ich wiarygodność.
Być wolnym to móc nie kłamać. ALBERT CAMUS :wink:
Jest powiedziane ze Matka Ziemia moze unieść wiele, ale największy ciężar nie do uniesienia to ciężar chodzącego po Niej kłamcy.

A co do tematu pieniędzy wszyscy sie ciesza ze konserwatyści wygrali w Grecji, przygotowali im w nagrodę nową transzę pożyczkową na dobry początek 240 mld euro. To jest dobry sposób na wyjście z długów.

W Egipcie wygrali Bracia Muzułmanie i Żydzi tez z radości podjechali czołgami pod granicę. Proizraelski postmubaracki Shafiq nie przeszedł.
(Motto Braci Muzułmańskich brzmi: Allah jest naszym celem. Prorok naszym przywódcą. Koran naszym prawem. Dżihad naszą ścieżką. Śmierć na ścieżce Boga jest naszą jedyną nadzieją.)
Z dwóch jihadów wybrali ten mniejszy o materialne rzeczy, zamiast tego pierwszego, większego jihadu o duchowe cechy.

Arleta
Posty: 514
Rejestracja: 25 lis 2010, 10:05
Lokalizacja: Katowice

Re: Prawdziwa waluta - prawdziwe bogactwo

Post autor: Arleta » 20 cze 2012, 06:34

trigi pisze:
Arleta pisze:Mądre cytaty, ale niektóre z nich pochodzą od osób związanych z masonerią (Jefferson) lub z mafiozami i komunistami (Kennedy), co mocno podważa ich wiarygodność.
Być wolnym to móc nie kłamać. ALBERT CAMUS :wink:
Jest powiedziane ze Matka Ziemia moze unieść wiele, ale największy ciężar nie do uniesienia to ciężar chodzącego po Niej kłamcy.
Nie bardzo rozumiem- kto jest tym kłamcą? Ja czy Jefferson? :wink :wink :wink
Najważniejszy jest człowiek, a nie idea.

Awatar użytkownika
trigi
Posty: 2068
Rejestracja: 09 sie 2011, 13:38
Lokalizacja: UK

Re: Prawdziwa waluta - prawdziwe bogactwo

Post autor: trigi » 20 cze 2012, 08:34

Arleta pisze: Nie bardzo rozumiem- kto jest tym kłamcą? Ja czy Jefferson? :wink: :wink: :wink:
Nie wchodziłem w szczegóły czy Keny i Jef jest, ale Ciebie napewno nie miałem na mysli.
Napisałem cos o kłamcach po prostu.

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Prawdziwa waluta - prawdziwe bogactwo

Post autor: Vaisnava-Krpa » 14 lip 2012, 16:48

Dług, którego nie możemy spłacić. Coś jak grzech pierworodny w chrześcijańskiej koncepcji. Naszym grzechem pierworodnym jest to, że musieliśmy się urodzić w tak nieciekawych czasach. Jednak każdy dług/grzech można spłacić ale nie w systemie sprzecznym z prawem natury:

Historia świata w 10 minut

http://www.youtube.com/watch?v=mLB2dhwQ ... r_embedded

Prezydent który powiedział PRAWDĘ - The President Who Told The TRUTH

http://www.youtube.com/watch?v=mNtWFjfP ... re=related
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
Mathura
Posty: 994
Rejestracja: 15 cze 2007, 12:02
Lokalizacja: Sławno

Re: Prawdziwa waluta - prawdziwe bogactwo

Post autor: Mathura » 14 lip 2012, 18:03

Kennedy był ostatnim prezydentem USA, który chciał się przeciwstawić temu o czym mówi zamieszczony przy jego zdjęciu cytat. Dlatego został puknięty. Jego brat krótko potem.
Myśleli, że Kennedy, jako, że uzależniony od seksu i leków, będzie łatwy do manipulowania, więc pozwolili mu wygrać. On jednak okazał się inny. Musiał więc zginąć, bo przeszkadzał w realizacji planu. Prezydenci, którzy nastali po nim, to jak jeden miernoty, sterowane marionetki wystawione na świecznik, bez rzeczywistej mocy do decydowania, wykonawcy poleceń wydawanych przez tych którzy naprawdę rządzą.

Arleta
Posty: 514
Rejestracja: 25 lis 2010, 10:05
Lokalizacja: Katowice

Re: Prawdziwa waluta - prawdziwe bogactwo

Post autor: Arleta » 17 lip 2012, 22:09

Czytałam niedawno, że Barrack Hussain Obama jest figurantem (rodzajem zatrudnionego aktora), a nie prawdziwym Obamą, bo taki nigdy nie istniał. Obama został "stworzony" jako postać prezydenta w instytutach psychologii społecznej. Wymyślono tam idealnego kandydata (pół biały, pół Murzyn, religia nieokreślona-uniwersalizm, sympatyczny wygląd itp., itd.) Jest to więc produkt marketingu politycznego.

Początkowo w to nie uwierzyłam, jednak zaczęłam czytać o rodzinie i przeszłości Obamy- i jest tam bardzo wiele dziwnych niejasności (brak dokumentów, rodzice dawno zmarli, nie ma ich grobów, wychowywał się w Indonezji???, są wątpliwości, czy w ogóle urodził się w USA). Dziwna postać o niejasnym pochodzeniu i zagmatwanej przeszłości.
Najważniejszy jest człowiek, a nie idea.

ParamatmaDas
Posty: 619
Rejestracja: 16 maja 2012, 04:06

Re: Prawdziwa waluta - prawdziwe bogactwo

Post autor: ParamatmaDas » 18 lip 2012, 04:57

Zastanawiam sie swoja droga jak to mozliwe ze cytujecie tych autorow odnosnie ekonomii i F. Nitchego atakowaliscie nieprawda. Dla mnie to hipokryzja pierwszej wody.

Awatar użytkownika
trigi
Posty: 2068
Rejestracja: 09 sie 2011, 13:38
Lokalizacja: UK

Re: Prawdziwa waluta - prawdziwe bogactwo

Post autor: trigi » 18 lip 2012, 07:49

ParamatmaDas pisze: Dla mnie to hipokryzja pierwszej wody.
Musisz uważać, bo kto z kim przystaje takim sie staje jeszcze moment i tez staniesz sie hipokrytą jak reszta towarzystwa.
Chyba ze przyszedłeś nas wyzwolić z hipokryzji...

ODPOWIEDZ