Przyjazd Uttama Bhaktiego Prabhu do Polski

Świątynie Hare Kryszna, ośrodki Nama-Hatta, spotkania
Awatar użytkownika
Trisama
Posty: 254
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:31

Przyjazd Uttama Bhaktiego Prabhu do Polski

Post autor: Trisama » 29 lis 2006, 12:08

Gauranaga!

Już wkrótce planuje przyjazd do Polski Uttama Bhakti Prabhu. Oto plan jego pobytu:

15/12-17/12 Przylot do Warszawy i pobyt tamze do zakonczenia festiwalu w niedziele.
18/12 Po-Krakow
19/12 Wt-Wroclaw
20/12 Sro- Wałbrzych
21/12 Czw- LódĽ i powrót do Warszawy
22/12 Pt- wylot do Szwecji

Będzie on podróżował z Lakszmanem P. My?lę, że warto skorzystać z towarzystwa wielbiciela, który jest jednym z polskich uczniów ?rila Prabhupada i twórców naszego ruchu w kraju.

Prabhu zaproponował również, że je?li kto? pragnie się z nim udać na
pielgrzymke do Indii to chętnie będzie mu towarzyszył. Planuje pobyt miesięczny w czasie 02-07 a w nim:
wylot do Kolkaty, nastepnie wyjazd do Vrindavan Dhama, pielgrzymka do Risikhesh, a nastepnie powrót do Sri Mayapur, gdzie zatrzyma się u Sivanandy Prabhu i powrót do Polski.

Je?li kto? z Was chce skorzystać z tej okazji dajcie znać, gdyż należałoby jak najszybciej dokonac rezerwacji na bilety. Ważne jest by zaakceptować juz ustalony plan pobytu.

yhs Trisama dasa

Swami BA Sridhar

Moj wyjazd do Indii (Uttama Bhakti dasa)

Post autor: Swami BA Sridhar » 05 gru 2006, 19:14

Hare Kryszna! Gauranga Jayatah!

Drogi Trisama Prabhu! PAMHO! Bardzo dziekuje za umieszczenie wiadomosci o moim przyjezdzie do Polski oraz informacje o mojej pielgrzymce do Indii. Jezeli chodzi o Indie, to mam juz wykupione bilety i bede u Sivanandy Prabhu w Sri Mayapur Dham 5 lutego wieczorem. Sivananda bedzie sie takze staral pomoc mi w zorganizowaniu moich podrozy do Vrindavan i Risikhesh, ale bedziemy wszystko wiedzieli po otrzymaniu przeze mnie wizy do Indii co bedzie mialo miejsce jakis tydzien lub dwa po moim powrocie z Polski. Zainteresowani wspolna podroza moga do mnie wysylac e-mail albo skontaktowac sie ze mna podczas mojego pobytu w Polsce.

Pozdrawiam serdecznie, Twoj sluga: Uttama Bhakti dasa. Hari bol!

Awatar użytkownika
Trisama
Posty: 254
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:31

Post autor: Trisama » 18 gru 2006, 09:09

Gauranga!

Dzisiaj prabhu wyrusza w sw? podróż. Do planu swoich wizyt dodał farmę. Przyjedzie tam w ?rodę wieczorem, przenocuje, spędzi z wielbicielami poranek i rusza do Łodzi.

Proszę wszystkich wielbicieli by przyjęli Uttamę Prabhu serdecznie. Zbieramy też lakszmi na jego bilet, więc jesli Was stać to proszę przekażcie mu swoje dotacje.

Prabhu wybiera się również do Indii, więc jest okazja by poprosić go o modlitwy w ?więtych dham.

Pozdrawiam wszsytkich
yhs Trisama dasa

ODPOWIEDZ