wakacje, urlop, weekend na Warmii i Mazurach oraz nad morzem

Świątynie Hare Kryszna, ośrodki Nama-Hatta, spotkania
Aniruddha das
Posty: 2455
Rejestracja: 26 lut 2007, 21:45

wakacje, urlop, weekend na Warmii i Mazurach oraz nad morzem

Post autor: Aniruddha das » 12 cze 2007, 11:28

Proponuję wczasy lub wypoczynek w gminie Lidzbark Warmiński, w miejscowości Suryty malowniczo położonej nad jeziorem Blanki (50 km od Olsztyna) z 1-3 dniowym wyjazdem do Sopotu nad morze.
Koszt pobytu z wyżywieniem to 60 zł na dobę od osoby.
Szczególnie zapraszamy gości z forum.
Mamy do wynajęcia dwa pokoje w Sopocie.
Może powinniśmy organizować spotkania, na których zaistnieją realne warunki do przeprowadzenia dyskusji?
Kontakt : e-mail aniruddha@wp.pl , Tel. 606 500 395 Viraja d.

Co warto zobaczyć:

Lidzbark Warm: www.lidzbarkwarm.prr.pl
http://mapy.eholiday.pl/mapa-suryty.html
Żywkowo (bociania wieś ): www.akart.pl
Święta Lipka: www.jezuici.pl/swlipka/
Stoczek Klasztorny: www.stoczek.pl
Gierłoż: www.mazury.info.pl/gierloz/
Mamerki: www.mazury.info.pl/atrakcie/mamerki/
Piramida w Rapie: www.mazury.info.pl/atrakcia/rapa/
Frombork: www.frombork.art.pl
Kadzidłowo: www.turysta.net.pl/parki/kadzidlo/
Gmina Lidzbarka Warm: www.lidzbarkwarm.prr.pl
Zamek Lidzbark Warm: www.lidzbarkwarm.prr.pl
Mapa Gminy Lidzbark Warm: www.lidzbarkwarm.prr.pl

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 12 cze 2007, 14:49

Może powinniśmy organizować spotkania, na których zaistnieją realne warunki do przeprowadzenia dyskusji?
Genialny pomysł Prabhu!

Musimy się zżyć. Nawet sam się teraz zastanawiam, szczególnie odwiedziłbym Frombork i Braniewo, bo tam się urodziłem i dawno nie byłem. W Gierłozy byłem, są tam bunkry hitlerowskie, w tym budynek, gdzie był zamach na Hitlera. W Lidzbarku ładny zamek, we Fromborku Katedra. Można jeszcze dołożyć Malbork. Zaraz po Woodstocku jedziemy z bhaktami w góry, ale pomyślę, żeby wpaść też na północ. :)

Awatar użytkownika
Indulekha
Posty: 360
Rejestracja: 24 lis 2006, 22:00
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Indulekha » 12 cze 2007, 23:51

Jestem za!!!!!!!!!

Aniruddha das
Posty: 2455
Rejestracja: 26 lut 2007, 21:45

Post autor: Aniruddha das » 13 cze 2007, 09:56

Ciekawe ile osób jest zainteresowanych prowadzeniem rozmów w realnych warunkach? Poza formalne spotkania mogą wnieść dla każdego uczestnika dużo dobrego. Osobiście pragnąłbym takich spotkań, na których moglibyśmy wspólnie dyskutować i rozważać podejmowane tematy na forum np. przy ognisku. Wspólnymi siłami można tak wiele tylko musi być wola. Rozmowy na forum pozostawiają niedosyt, a nawet mogą wypaczyć nasz pogląd. Dlatego czuję się w obowiązku wyjść z tą propozycją organizowania takich spotkań. Połączmy swoje siły, by wielki wysiłek administratorów tego portalu nie poszedł na marne. Może to jest dobre wyjście, by poprawić relacje między piszącymi i czytającymi dla korzyści milionów niewinnych dusz, które tego od nas oczekują. Wyobraźcie sobie 20-50 internautów z forum debatujących w jednym miejscu w lesie nad wspólnym celem www.waisznawa.pl - ratowania cierpiących dusz. Proszę zgłaszajcie swoją gotowość do uczestniczenia w takich załóżmy tygodniowych spotkaniach. Czuję, że Pan Kryszna może być z tego zadowolony.

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 13 cze 2007, 19:15

Pomysł naprawdę świetny, jedynie co mogę zasugerować, to należy też zasugerować jakiś termin, żeby się ludzie nie rozminęli jeżeli będą chętni. Jak znam życie to nie da się większej grupy tak zebrać, co może i lepiej np. dla mnie, bo raczej na łono natury uciekam żeby byś samotnym, dla odmiany niż w mieście.

Między 6 a 12 sierpnia, chcemy na 3-4 dni pojechać w góry też z bhaktami. Wstępnie Ja, Indu, Trisama, może Gargarisi, i zobaczymy kto jeszcze. Prawdopodobnie to będzie ok 9-12 sierpień. 3-4 sierpień jest Woodstock i zaraz po tym chcemy pojechać, ale szczegóły są do dogrania.

Do ciebie Anirudha Prabhu mam jakąś szansę przyjechać w drugiej połowie lipca, być może właśnie przed Woodstockiem. Czas pokaże.

Aniruddha das
Posty: 2455
Rejestracja: 26 lut 2007, 21:45

Post autor: Aniruddha das » 14 cze 2007, 12:12

Dobry pomysł z tym terminem. !4- 21 lipiec 2007 r. Czekam na deklaracje chętnych. Przygotujemy wiele atrakcji. Może jednak będzie wielu zwolenników już za pierwszym razem. Wiem że coś trzeba zrobić i kto tylko w tym pomoże?

Aniruddha das
Posty: 2455
Rejestracja: 26 lut 2007, 21:45

Post autor: Aniruddha das » 10 lip 2007, 11:55

Nie ma zainteresowania tą moją propozycją, która właściwie jest sondażem. Muszę się nad tym zastanowić.
Jeśli chodzi o Sopot, to zgłosiła się tylko jedna osoba, ale propozycja jest nieaktualna. Występowałem w imieniu innej osoby, która zrezygnowała.
Aktualna jest tylko propozycja wypoczynku na łonie natury, w oazie ciszy i spokoju. Sam na sam z przyrodą czystą i nieskażoną. Wspaniałe miejsce dla małżeństw i rodziców z dziećmi.

ODPOWIEDZ