Festiwal Kuli Mela w Rosji

Świątynie Hare Kryszna, ośrodki Nama-Hatta, spotkania
Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Festiwal Kuli Mela w Rosji

Post autor: Vaisnava-Krpa » 29 maja 2007, 09:51

Zostałem poproszony aby poinformować o festiwalu, poniżej linki do niego.
www.kulimela.com (po angielsku)i www.bala.ru (po rosyjsku)

Hare Krishna!!

Please, accept my respectful obeissances! I do not know whether you speak Russian or not, therefore I will be writing in English.
Proszę, przyjmij moje pełne szacunku pokłony! Nie wiem czy mówisz po rosyjsku , dlatego będę pisała po angielsku.

My name is Natasha, and I am promoting youth ISKCON festival Kuli Mela. I think you've already heard about it. If not, send me your e-mail adress and I will send you the information.
Mam na imię Natasza, i jestem promotorką młodego ISKONO-owego festiwalu Kuli Mela. Pomyślałam, że już może miałeś sposobność słyszeć, jeśli nie to wyślij mi swój adres e-mail i ja wyślę Ci informację.

I am writing to ask you for a favor. Could you please put our promotional text and flyer in ypur news section? The only problem here is that our information is in Russian. But I can translate it into English for your convenience.
Piszę do Ciebie z prośbą. Mogę Cię prosić o umieszczenie naszego promującego tekstu (przelotnie) na twojej(waszej) stronie w rozdziale wiadomości? Jedynym problemem tutaj jest to, że nasza informacja jest po Rosyjsku. Ale mogę przetłumaczyć to na język angielski dla waszej wygody.

Our goal is to attract as many youth yatras and graduates of Gurukuls in Russia and the nearby countries as possible!!!
Naszym celem jest przyciągnąć wiele młodych yatr i absolwentów Gurukuli w Rosji i bliskich(sąsiednich)państwach jeśli to możliwe!!!

If you are willing to help us in Mela's promotion, please, contact me.
Jeśli Ty jesteś skłonny pomóc nam w promocji festiwalu Kuli Mela, proszę, skontaktuj się.

I am looking forward to your reply.
Wyglądam Twojej szybkiej odpowiedzi.(mniej więcej)

Haribol!!!

ODPOWIEDZ