Wizyta Haripada Prabhu

Świątynie Hare Kryszna, ośrodki Nama-Hatta, spotkania
Awatar użytkownika
Trisama
Posty: 254
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:31

Wizyta Haripada Prabhu

Post autor: Trisama » 02 lut 2007, 01:48

Mam zaszczyt poinformować o przybyciu do naszego kraju Haripada Prabhu z rodzin?. Tym razem prabhu przygotował nam nie lada prezent - przywozi ze sob? jednego z najlepszych prowadz?cych kirtany w USA, ucznia ?rila Prabhupada Vatsalę Prabhu. Oto plan jego wizyty:
PODANE NIŻEJ DATY DOTYCZˇ MIESIˇCA MARCA
01 Czwartek - przylot do Warszawy
02 Pi?tek - program w ?wi?tyni
03 Sobota - festiwal Gaura Purnima - dzień pierwszy
04 Niedziela - festiwal Gaura Purnima - dzień drugi
05 Poniedziałek - programNama Hatta w Warszawie z udziałem Vatsal Prabhu i Kamalini Mataji
06 Wtorek - program Nama Hatta w Lodzi z udziałem Vatsal Prabhu i Kamalini Mataji
07 ?roda - Program na Uniwersytecie Warszawskim z udziałem Vatsal Prabhu i Kamalini Mataji
08 Czwartek - wyjazd do Wrocławia (wszyscy)
09 Pi?tek - wyjazd na farmę i program NH w Jaworze
10 Sobota - program poranny na farmie i program NH w Wałbrzychu
11 Niedziela - program niedzielny w ?wi?tyni wrocławskiej
12 Poniedziałek - wyjazd Vatsal Prabhu do USA wyjazd pozostałych osób do Gdańska
13 Wtorek - Gdańsk
14 ?roda - Gdańsk
15 Czwartek - Gdańsk
16 Pi?tek - Gdańsk
17 Sobota- Białystok
18 Niedziela - program niedzielny w ?wi?tyni warszawskiej
19 Poniedziałek - wylot do USA

Zapraszam wszystkich do uczestnictwa w tych programach. Haripada Prabhu jest stałym sponsorem naszego programu Nama Hatta od prawie roku. Jego wizyty zawsze ożywiaj? ?rodowisko wielbicieli. Korzystajcie więc z tej sangi.
Wybaczcie, że nie odwiedzamy wszystkich o?rodków Nama Hatta, lecz czas jego wizyty jest ograniczony. Liczymy, że gor?co przyjmiecie zarówno jego, jak i jego rodzinę i go?cia.
yhs Trisama dasa
Ostatnio zmieniony 12 lut 2007, 14:33 przez Trisama, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ania
Posty: 14
Rejestracja: 02 lut 2007, 15:51
Lokalizacja: gdańsk

Post autor: Ania » 02 lut 2007, 17:08

Haribol!
Interesuj? mnie bardziej szczegółowe informacje. Mieszkam w Gdańsku a 17-ego bede w Białymstoku. Proszę o info gdzie w G-sku i B-stoku będ? goscie i czy będzie jakie? spotkanie?
Hare Krsna!

Awatar użytkownika
Trisama
Posty: 254
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:31

Post autor: Trisama » 12 lut 2007, 14:47

Jeszcze wiadomo?ci z ostatniej chwili:

1. Haripada Prabhu prosi aby bhaktowie na każde z jego spotkań przygotowali wy?mienite prasadam - a on chce ze swojej strony pokryć koszty jego przygotowania.

2. Jest możliwo?ć by przywiózł wielbicielom jakie? potrzebne im rzeczy - proszę więc o wiadomo?ć na priva.


Pozdrwaiam wszystkich i do zobaczenia wkrótce...

ODPOWIEDZ