Program otwarty w Bydgoszczy-18 grudnia!

Świątynie Hare Kryszna, ośrodki Nama-Hatta, spotkania
karszani
Posty: 33
Rejestracja: 22 mar 2011, 20:55

Program otwarty w Bydgoszczy-18 grudnia!

Post autor: karszani » 11 gru 2011, 20:29

Zapraszamy na kolejny program z cyklu"Spotkanie z kulturą i mądrością starożytnych Indii" w Bydgoszczy,który odbędzie sie 18 grudnia (niedziela) w restauracji Pałacu Młodzieży,godz 16 00

w programie:

bhajan
pokaz gotowania
wykład z filozofii
pokaz slajdów z wyprawy do Indii
poczęstunek

Program odbywa sie w grudniu podczas trwania maratonu dystrybucji książek.Mamy wielkie pragnienie obdarować książką Srila Prabhupada kazdego z gosci ktory przyjdzie na program.Jezeli chcielibyście przekazać nam ksiązki lub dotacje na ich zakup będziemy wdzięczni.

pozdrawiam Krsna karsani dasi

kkarsani@interia.pl

karszani
Posty: 33
Rejestracja: 22 mar 2011, 20:55

Re: Program otwarty w Bydgoszczy-18 grudnia!

Post autor: karszani » 14 gru 2011, 13:05

Dziękujey bh Robertowi z Gdanska za przekazanie doatcji na program w wysokosci 100 zl,dziękujemy rowniez Pasiupatiemu Prabhu za przekazanie książek Srila Prabhupada :)

Awatar użytkownika
trigi
Posty: 2068
Rejestracja: 09 sie 2011, 13:38
Lokalizacja: UK

Re: Program otwarty w Bydgoszczy-18 grudnia!

Post autor: trigi » 14 gru 2011, 13:52

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale nie powinno sie rozdawać ksiazek za darmo bo jest duza szansa ze trafia do kosza. Zawsze ludzie powinni coś dac w zamian najprosciej pieniadze, wtedy jest szansa ze zapamietaja ze nie jest to bezwartościowa rzecz, zgodnie z powiedzeniem łatwo przyszło - łatwo poszło. Ulotki, gazetki jehowców są za darmo i trafiają na smietnik. Chyba ze pod zwrotem "obdarowac" mieliscie na mysli sprzedaz.
Wasz sługa - trigi

karszani
Posty: 33
Rejestracja: 22 mar 2011, 20:55

Re: Program otwarty w Bydgoszczy-18 grudnia!

Post autor: karszani » 14 gru 2011, 17:50

Dziękuje za troske ale nie rozdajemy tych ksiazek osobom przypadkowym(wrzucajac do skrzynek itp) tylko gosciom ktorzy przychodza na program...Robimy tak od lat organizujac progamy otwarte.Zawsze kilka osob dostaje ksiazki Srila Prabhupada,tym razem chcemy zeby kazdy dostal ksiazke.To ze ktos dostaje cos za darmo nie znaczy ze to wyrzuci do smieci..

Awatar użytkownika
trigi
Posty: 2068
Rejestracja: 09 sie 2011, 13:38
Lokalizacja: UK

Re: Program otwarty w Bydgoszczy-18 grudnia!

Post autor: trigi » 16 gru 2011, 07:42

Jeśli to sprawdzony sposób i wszystko działa dobrze to wspaniale i wszelka chwała Wam i
Wszelka chwała Śrila Prabupadzie!
Daj adres to kupie troche ksiazek na nastepny raz na allegro i Wam wysle,sprzedaja tam za małe pieniadze ksiazki BBT, na nastepny program bo teraz za póżno.
Może dlatego że nidgy nie rozdawałem książek dlatego mam obiekcje że tak nie powinno być, ale jak ktoś jest kulturalny i szczery to rzeczywiście poszanuje prezent.

ODPOWIEDZ