Wiosenny Zlot Hipisów pod krakowem - okazja do nauczania

Świątynie Hare Kryszna, ośrodki Nama-Hatta, spotkania
Jarek Owcarz
Posty: 75
Rejestracja: 23 lis 2010, 15:25

Wiosenny Zlot Hipisów pod krakowem - okazja do nauczania

Post autor: Jarek Owcarz » 12 kwie 2011, 10:34

Nie jestem organizatorem zlotu, nawet nie wiem czy się pojawię. Przekazuje to info od hipisów jeszcze nie sfejsbuczonych (fejsboczonych;)
więc ta dammm...!

Wbrew "wszelkim przeciwnościom" wiosenny zlot hippisów w tym roku jednak odbędzie się pod Krakowem w Tyńcu.

Czas spotkania : 21 / 22 kwietnia. Nocleg w namiotach na legalnym darmowym polu. Dlatego prosimy o zabranie potrzebnego sprzętu. Na miejscu zrzucamy się na wspólne jedzenie, możecie przywieźć również produkty do wspólnego gara.

( Jedzenia będzie tyle, ile uda nam się zorganizować we wspólnym zakresie. Zaplecze kuchenne na miejscu )

Zapraszamy wszystkich którym nie jest obojętna czystość naszej Planety. Nasze spotkanie w Tyńcu związane jest bezpośrednio z akcją „Sprzątanie Ziemi”. Będziemy zbierać śmieci, grać, śpiewać, palić ognisko i dobrze się bawić. ( Zapewniamy worki na śmieci, rękawice i wspaniałą atmosferę )

Wszystkich, którzy przeczytają tą wiadomość prosimy o jak najszersze rozpowszechnianie podanej tu informacji. Dzwońcie do znajomych i zapraszajcie wszystkich których kochacie !

Tel do organizatorów : 692 192 443 ( Błazen )

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Wiosenny Zlot Hipisów pod krakowem - okazja do nauczania

Post autor: Vaisnava-Krpa » 12 kwie 2011, 10:59

Tyniec nie jest pod Krakowem a od chyba 20 lat cześcią Krakowa. Są tam bardzo ładne górki i lasy. Ja jakos nie mam w sobie energii, powoli budzę się ze snu zimowego, nie jestesmy też zaproszeni, choc moznaby dla nich coś ugotować wegetariańskiego. Jakbys wpadł to możnaby pomyślec o czymś, bo sam nie wiem jak się zabrać do tego.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Jarek Owcarz
Posty: 75
Rejestracja: 23 lis 2010, 15:25

Re: Wiosenny Zlot Hipisów pod krakowem - okazja do nauczania

Post autor: Jarek Owcarz » 12 kwie 2011, 11:03

zadzwonic i wprosic sie z prasadam, mozecie tez zrobic bhajan kiedys bhaktowie byli nieodlacznym elementem zlotow hipisow w kraju i zagranica :)

Gauri
Posty: 313
Rejestracja: 29 lis 2006, 16:49

Re: Wiosenny Zlot Hipisów pod krakowem - okazja do nauczania

Post autor: Gauri » 14 kwie 2011, 07:26

Mysle ze swami Abhay Sridhar Maharaj bedzie tam obecny.
To jego klimaty z przeszłosci,jego znajomi. Mysle ze napewno mozna sie podłączyc.
Inne sangi waisznawa nie widzą problemow,w podłanczaniu sie pod" nasze " Imprezy.
Mysle ze tak samo ,kazdy z nas moze tam pojechac.Jesli chce nauczac.

Awatar użytkownika
surya108
Posty: 18
Rejestracja: 20 mar 2011, 15:01
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Wiosenny Zlot Hipisów pod krakowem - okazja do nauczania

Post autor: surya108 » 14 kwie 2011, 21:01

Gauri pisze:Inne sangi waisznawa nie widzą problemow,w podłanczaniu sie pod" nasze " Imprezy.
Mysle ze tak samo ,kazdy z nas moze tam pojechac.Jesli chce nauczac.
I tak powinno być, drogi przyjacielu. Jak mówią w kupie siła :D
Satyameva Jayate

ODPOWIEDZ