Święto Diwali...

Świątynie Hare Kryszna, ośrodki Nama-Hatta, spotkania
Awatar użytkownika
Siva
Posty: 71
Rejestracja: 20 gru 2006, 16:57
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Święto Diwali...

Post autor: Siva » 12 paź 2009, 16:58

Hare Kryszna Kochani Bhaktowie!Może ktoś mi na tym forum odpowie,bo na Vrindzie nie moge sie doczekac odpowiedzi,nikt mi nie odpowiada jak kiedys albo kasuja moje posty :shock: nie wiem co im zrobiłam ze tak sie dzieje....ale nie mam nic na sumieniu..... :shock:
moje pytanie jest takie:
Kiedy dokładnie odbywa sie Święto Diwali w Świątyni w Mysiadle? I w ogole w Światyniach w Polsce z gory dziekuje.
Poza tym to najpiekniejsze świeto jakie widziałam :) bardzo chciałabym wkoncu w nim uczestniczyc.I tesknie za Kryszna bardzo i za Bhaktami za tym klimatem,oczyszczeniem i w ogole.....ale tyle rzeczy sie dzieje w moim zyciu ze nie bardzo sobie radze...nie wiem....czemu tak sie dzieje ze sie znow oddaliłam ..... :(:( chyba wroce w pelni jak naprawde bede miała wielka determinacje bo narazie kiepsko...czekam tylko na ten moment...wyzwolenia i wrocenia!!naprawde i moze tego nie widac ale bardzo bym chciała tylko wiem ze jeszcze to nie teraz.....musi nadejsc ten dobry moment :) oh Bhaktowie prosze Was rowniez o szczera modlitwe za mnie i zeby Kryszna wział mnie pod swoje ramie......potrzebuje tego.Z gory bardzo dziekuje!
Hari Bol~! :) :* :*
Sri Krsna Caitanya Prabhu Nityananda!

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 12 paź 2009, 21:19

Nie wiem kiedy w Warszawie obchodzone jest święto (zawsze kalendarzowo wypada dzień przed Govardhana Pudżą, w tym roku w niedzielę 18.10.2009) ale zapraszamy do Krakowa w niedzielę:

Indyjsko-Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kultury (IPCC) oraz
Nowohuckie Centrum Kultury (NCK)
mają przyjemność zaprosić Państwa na obchody

Święta Świateł - Diwali

18 października 2009 o godz. 19:00 w NCK,

al. Jana Pawła II 232, Kraków

W programie:
- pokaz tańca indyjskiego w wykonaniu grupy "TAAL" z Chorzowa
- klasyczny taniec indyjski Bharatanatyam w wykonaniu pani Ewy Wardzały z grupą
-taniec bollywood w wykonaniu grupy "MOH LENA"
- Viryavan Prabhu (z grupą) zaśpiewa bhajan GOVINDA JAYA JAYA.
-Premiera książki "Hindi dla początkujących"
- kuchnia indyjska
- wystawy fotografii z Indii
- pokaz sztucznych ogni i inne atrakcje

Wstep Wolny

Będziemy tam mieć stoisko z książkami, kadzidłami i słodyczami. Zapraszam!
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
Siva
Posty: 71
Rejestracja: 20 gru 2006, 16:57
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: Siva » 13 paź 2009, 14:45

dziekuje Prabhu :)
Sri Krsna Caitanya Prabhu Nityananda!

ODPOWIEDZ