Nama Hatta na Forum Waisznawa

Świątynie Hare Kryszna, ośrodki Nama-Hatta, spotkania
yogamaya

Nama Hatta na Forum Waisznawa

Post autor: yogamaya » 23 lis 2006, 20:12

naturalbeat pisze:mysle ze dobrze bylo zrobic odzieln? funkcje forum dla nama hata i kaby kazdy odzielny w?tek dotyczyl innego miasta czy regionu
Kula-pavana pisze: Dobra mysl. a moze tez umiescic gdzies taka mape Polski z naniesionymi skupiskami bhaktow? kazdy nowy gosc moze spojrzec i zorientowac sie gdzie blisko niego sa bhaktowie Kryszny - no wiesz, w kazdym miescie i w kazdej wiosce :D Trisamaji tez moglby sobie spojrzec gdzie jeszcze sa "biale plamy" na mapie i tam wyslac "misjonarzy" przy nastepnej okazji
Kwestia otwarta.... :arrow:

naturalbeat

Post autor: naturalbeat » 23 lis 2006, 22:11

tylko od was zalerzy czy damy to w otwartych czy zakamuflujemy w jakiejs tajnej lorzy

Awatar użytkownika
Trisama
Posty: 254
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:31

Post autor: Trisama » 23 lis 2006, 23:18

naturalbeat pisze:tylko od was zalerzy czy damy to w otwartych czy zakamuflujemy w jakiejs tajnej lorzy
Kiedy? pojawiła się tworzenia stron przez o?rodki, ale jak dot?d tylko jeden ja stworzył. Nie wiem sam co będzie lepsze. Moze poczekajmy jeszcze na opinie z kraju.

Bardzo podoba mi się pomysł mapki. Nie wiem jak moznabyu tu skonstruować ale marzy mi się by np klikajac w jakies miejsce na mapce możbyło uzyskac aktualne informacje o np miejscu stalych spotkań czy kontakcie do wielbicieli w danym regionie.
Czy to da się zrobić kochani fachowcy?

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 24 lis 2006, 00:53

Nie ma rzeczy niemożliwych, narazie fachowcy maj? jeszcze dużo pracy, bo choć zewnętrznie to już wygl?da, to pod mask? jeszcze dużo do zrobienia, ale Mapa to ?wietny pomysł, nie wiem jak trudny do zrobienia ale zobaczymy. Zawsze też można zrobić to w prostej wersji czyli mapy z zaznaczonymi miastami i obok legenda z namiarami.

naturalbeat

Post autor: naturalbeat » 24 lis 2006, 00:53

mysle ze flash z tym sobie poradzi

ja nie jestem flashowcem jednak wielokrotnie spotkalem sie z tym ze wsrob bhaktow s a najlepsi majsterkowicze

Awatar użytkownika
nitai
Posty: 5
Rejestracja: 23 lis 2006, 16:43
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: nitai » 24 lis 2006, 01:44

Moge to zrobic, a przynajmniej sprobowac, oddac komu trzeba do akceptacji i jesli sie spodoba, moznaby wrzucic taka mapke na strone. Nie ma problemu :D

Do kogo mam sie zwrocic po informacje o osrodkach?
Serce. Pię?ć. Dusza. Umysl
gg: 3394980, nitai@o2.pl

naturalbeat

Post autor: naturalbeat » 24 lis 2006, 02:33

przedewszystkim to nie ty powinienes sie zwracac po te informacje tylko one powinny przychodzic do Ciebie lub do redakcji

natomiast w kwestii technicznej ja to widze tak ze jest mapa i powiekszenie ktore pokazuje regiony i tam s? zaznaczone osrodki i z kazdego punktu jest odniesienie np do forum lub strony osrodka i to dla tego ze jesli mapka ma byc we flasju to wiadomo ze tego google sobie juz nie poczyta

Awatar użytkownika
nitai
Posty: 5
Rejestracja: 23 lis 2006, 16:43
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: nitai » 24 lis 2006, 02:58

Hmm, myslalem o tym zeby na mapie byly zaznaczone miasta gdzie sa osrodki i po wybraniu jednego z nich pojawiala sie plansza z informacjami o danej nama-hatta i ewentualnie odnosnikiem do odpowiadajacej jej strony podforum. Innymi slowy pomyslalem zeby uatrakcyjnic taka mapke animacjami i jakas fajna grafika z photoshopa, oczywiscie wszystko w ramach zdrowego rozsadku, smaku i ograniczen zwiazanych z waga takiej prezentacji.
Serce. Pię?ć. Dusza. Umysl
gg: 3394980, nitai@o2.pl

naturalbeat

Post autor: naturalbeat » 24 lis 2006, 07:34

no i jeszcze to musi byc latwe do edycji z wiadomych wzgledow

Awatar użytkownika
Trisama
Posty: 254
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:31

Post autor: Trisama » 24 lis 2006, 15:37

nitai pisze:Hmm, myslalem o tym zeby na mapie byly zaznaczone miasta gdzie sa osrodki i po wybraniu jednego z nich pojawiala sie plansza z informacjami o danej nama-hatta i ewentualnie odnosnikiem do odpowiadajacej jej strony podforum. Innymi slowy pomyslalem zeby uatrakcyjnic taka mapke animacjami i jakas fajna grafika z photoshopa, oczywiscie wszystko w ramach zdrowego rozsadku, smaku i ograniczen zwiazanych z waga takiej prezentacji.
BYŁBYM W STANIE TAKˇ LISTĘ PRZYGOTOWAĆ, LECZ MY?LĘ, ŻE LEPIEJ ZAAPELOWAĆ DO WIELBUICIELI BY SAMI ZECYDOWALI CZY I O CZYM CHCˇ INFORMOWAĆ ?WIAT....

ODPOWIEDZ