WOODSTOCK 2008

Świątynie Hare Kryszna, ośrodki Nama-Hatta, spotkania
Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

WOODSTOCK 2008

Post autor: Vaisnava-Krpa » 23 lip 2008, 20:34

Jest już bardzo ciekawy program wioski Kryszny:

http://www.vivakultura.pl/magazyn/text/male%20indie.htm
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
Madhumalati
Posty: 71
Rejestracja: 31 sty 2008, 12:57
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. / Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: Madhumalati » 23 lip 2008, 22:26

Ale nie ma Dhiry ani Undropa :cry: :cry:

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 26 lip 2008, 22:38

Nie ma Dhiry bo już nie istnieje. Ale i tak program jest ciekawy. Baksish zagra, Świadomość i oczywiście GAGA:)
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
Siva
Posty: 71
Rejestracja: 20 gru 2006, 16:57
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Siva

Post autor: Siva » 28 lip 2008, 10:03

z powodu mojej operacji nie bede tam mogła byc w tym roku :(:(:(:( bo jeszcze brzuszek boli i nie bardzo mi jechac na woodstock....ale juz mocno załuje bo program super no i MADHU!!!! GaGa :):) mam prosbe do Ciebie Arku jak bedziesz miał przyjemnosc z Madhu to pozdrow Go serdecznie ode mnie....SiVA Białystok bedzie wiedział :):)

napewno bedzie swietnie.
dziekuje :*:*
i bawcie sie dobrze
robcie duzo zdjec i video zebym mogła pozniej sie rozkoszowac :)
Sri Krsna Caitanya Prabhu Nityananda!

Awatar użytkownika
Siva
Posty: 71
Rejestracja: 20 gru 2006, 16:57
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Siva

Post autor: Siva » 04 sie 2008, 19:38

Kochany Kryszna był tak Łaskawy ze udało mi sie pojechac!!!:):)
Było niesamowicie,cudowne melodie,głosy,instrumenty i kochani Bhaktowie i Bhaktinki oraz Maharadzowie :):)
Cos wspaniałego.Czekam na zdjecia i video bo warto sobie to wspominac teraz cały rok.....łzy szczescia lały mi sie dosc czesto w Mantra Jodze ale wiem ze to dzieki miłosci do Kryszny.Wielkie podziekowania dla wszystkich za kolejne miłe i wspaniałe przyjecie.Za duzo serduszka i miłosci,za codzienne usmiechy,tance i rozmowy,za to ze znow mogłam spojrzec na świat lepiej i nieco inaczej bo tego własnie brakuje mi w Białymstoku choc mamy spotkania ale Festivale daja mi wiecej :)
Teraz tylko intonowac i cieszyc sie ze to wszystko było tak wspaniałe.
Szczegolnie podobała mi sie reakacja ludzi ktorzy spiewaja mantre nie wiedzac ze sie oczyszczaja w ten sposob.A bedac w namiocie Mantra Joga jak wszyscy klaskali i sie cieszyli mozna było zauwazyc ze swiat był by o wiele leprzy jesli wszysycy stali by sie swiadomi Kryszny czyz nie było by piekniej?To był niesamowity widok :) Oby czesciej.Pozdrawiam Wszystkich goraco!Hare Kryszna!!!!!
Sri Krsna Caitanya Prabhu Nityananda!

bartolmai
Posty: 34
Rejestracja: 30 lip 2008, 20:38
Lokalizacja: sucha beskidzka

Post autor: bartolmai » 04 sie 2008, 20:53

WIDZIAŁEM FOTY Z WOODSTOCKU NA GALERI BYŁY TAM MAŁE INDIE A I WSPANIALE WYGLĄDALISCIE I POGODA DOPISAŁA NAMASTE HARE KRSZNA :)
Hare Kryszna, Hare Kryszna, Kryszna Kryszna, Hare Hare/ Hare Rama, Hare Rama, Rama Rama, Hare Hare

Awatar użytkownika
marisha
Posty: 25
Rejestracja: 24 lis 2006, 17:50
Lokalizacja: Sandefjord/Kalisz

Post autor: marisha » 05 sie 2008, 11:15

Dużo fotek z Małych Indii na stronie wośp: http://www.wosp.org.pl/przystanek/2008/ ... p/31/2/173

Teraz wypatruje fotosów na Nama-Hatta 8) :wink:

bartolmai
Posty: 34
Rejestracja: 30 lip 2008, 20:38
Lokalizacja: sucha beskidzka

małe INDIE

Post autor: bartolmai » 05 sie 2008, 14:05

JA TEZ CZEKAM NA FOTY :D:D :D
Hare Kryszna, Hare Kryszna, Kryszna Kryszna, Hare Hare/ Hare Rama, Hare Rama, Rama Rama, Hare Hare

bartolmai
Posty: 34
Rejestracja: 30 lip 2008, 20:38
Lokalizacja: sucha beskidzka

KLEJNOT ORJENTU

Post autor: bartolmai » 05 sie 2008, 20:35

FOTKI Z WOODSTOCKU MIAZGA A NA FORUM WOODSTOCKU OKULNY ZACHWYT MAŁYMI INDIAMII JAK JEDNA OSOBA NAPISAŁA ŻE SKŁADA MAŁYM INDIA SZACUN :D :P [/b]
Hare Kryszna, Hare Kryszna, Kryszna Kryszna, Hare Hare/ Hare Rama, Hare Rama, Rama Rama, Hare Hare

bartolmai
Posty: 34
Rejestracja: 30 lip 2008, 20:38
Lokalizacja: sucha beskidzka

Post autor: bartolmai » 06 sie 2008, 17:05

ten filmik z woodstocku bardzo fajny:D:D ale wioska "Jezusa" krzykneła specialnie koło wioski INDII że "Jezus żyje :twisted:
Hare Kryszna, Hare Kryszna, Kryszna Kryszna, Hare Hare/ Hare Rama, Hare Rama, Rama Rama, Hare Hare

ODPOWIEDZ