Środki unijne

Nie związane z wydarzeniami, kupię-sprzedam, raporty itp.
Kumbha
Posty: 93
Rejestracja: 17 sty 2007, 22:32
Kontakt:

Środki unijne

Post autor: Kumbha » 30 sty 2008, 13:20

Proponuję aby zamieszczać tutaj wszelkie informacje, linki, porady na temat środków unijnych.
Wiem z własnego doświadczenia, że nie jest tak trudno je dostać, a na pewno jest to jak najbardziej możliwe.
Wprawdzie odnośnie funduszy na lata 2007-2013 nie ma jeszcze konkretów i wniosków na razie nie ma jak i gdzie składać, ale informacje lepiej już zbierać teraz.

Podstawowa rada przy ubieganiu się o środki unijne jest taka, że trzeba dobrze projekt nazwać, tak aby pasował do wspieranego w ramach określonych funduszy programu.

Żeby jakoś zacząć, podaję pierwszy link. Nie należy sugerować się tytułem, bo nie dotyczy to jedynie turystyki. Poza tym np. choćby jakiś festiwal Indii nie musi być postrzegany jedynie jako działalność kulturalna, ale też między innymi jako atrakcja turystyczna.

http://www.fundusze-turystyka.pl/


Kumbha
Posty: 93
Rejestracja: 17 sty 2007, 22:32
Kontakt:

Post autor: Kumbha » 15 lut 2008, 09:43


Kumbha
Posty: 93
Rejestracja: 17 sty 2007, 22:32
Kontakt:

Post autor: Kumbha » 11 mar 2008, 11:25

Nie dotyczy to środków unijnych, ale temat pokrewny, więc link wklejam tutaj.
http://praca.gazeta.pl/gazetapraca/1,74785,4983754.html

Awatar użytkownika
indianka-anandini dd
Posty: 2
Rejestracja: 08 mar 2008, 19:39
Lokalizacja: bielsko-biała

srodki unijne

Post autor: indianka-anandini dd » 31 mar 2008, 15:49

drodzy bhaktowie
nie jestem ekspertka ale mam spore pojecie o srodkach unijnych, pomagam w pisaniu i roliczaniu srodkow w fundacji ekologiczno-spolecznej i w stowarzyszeniu ekologicznym w bbcity
uczeszczam tesh na kursy...sama osobiscie bede starała sie o dofinansowanie dział.gospodarczej przez marszałak woj.slaskiego
jak ktos cos...prosze bez krepacji pytac
moj mailowy adres
anandini@tlen.pl
sluze pomoca w miare mozliwosci i wiedzy
poklony
anandini dd

ODPOWIEDZ