Planetarium Project w Mayapur -- sluzba

Nie związane z wydarzeniami, kupię-sprzedam, raporty itp.
Awatar użytkownika
Rasasthali
Posty: 641
Rejestracja: 23 lis 2006, 18:58
Lokalizacja: USA

Planetarium Project w Mayapur -- sluzba

Post autor: Rasasthali » 24 paź 2007, 01:36

Drodzy bhaktowie,

Poszukuje osob ktore bylyby chetne poswiecic minimum 1-2 godzine tygodniowo na prowadzenie badan nad sastrami dla Projektu Planetarium w Mayapur. Polega to na czytaniu ksiazek pod katem kosmologii, polbogow etc. i wybieraniu tych wersetow. Mam wersje elektroniczne niektorych Puran dla badaczy. Wymagana jest oczywiscie znajomosc jezyka angielskiego. Prosze o kontakt i wtedy przesle wiecej informacji.

Zalezy mi na znalezieniu takich osob, poniewaz Planetarium w Mayapur naprawde potrzebuje szybko tych informacji z sastr a nasza mala grupa nie jest w stanie wszystkiego czytac...
http://actinidia.wordpress.com/

yogamaya

Post autor: yogamaya » 24 paź 2007, 08:52

Każdy może w jakimś stopniu pomóc na tym Forum. Podasz temat a chętni wrzucą to co wiedzą. Jeżeli jest taka potrzeba zrobimy osobny dział.

Awatar użytkownika
Rasasthali
Posty: 641
Rejestracja: 23 lis 2006, 18:58
Lokalizacja: USA

Post autor: Rasasthali » 24 paź 2007, 11:05

yogamaya pisze:Każdy może w jakimś stopniu pomóc na tym Forum. Podasz temat a chętni wrzucą to co wiedzą. Jeżeli jest taka potrzeba zrobimy osobny dział.
Problem w tym ze musi to byc cos bardziej systematycznego tzn jedna osoba jest odpowiedzialna za jedna ksiazke i faktycznie dana ksiazke czyta od pierwszego rozdzialu do ostatniego (mozna tez wybrac sobie np polowe ksiazki jak nie jest sie w stanie przeczytac calosci).

Dzieki Yogamaya za odpowiedz. Chodzi o to, ze aby bhaktowie wybudowali planetarium to musza miec pewne informacje jak to zrobic (male szczegoly). Albo wiec wszystko sie opozni, albo wybuduja planetarium bez dokladnych wskazowek. Stad kazdy znajacy angielski i z odrobina czasu i kto lubi czytac i rozumie co czyta :) moze przyczynic sie do budowy wspanialego planetarium. Wiem ze w Polsce mamy wiele bhaktow, ktorzy by swietnie to zrobili, wiec wysylam ten apel.
http://actinidia.wordpress.com/

ODPOWIEDZ