Poszukuję wokalistów

Nie związane z wydarzeniami, kupię-sprzedam, raporty itp.
Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Poszukuję wokalistów

Post autor: Vaisnava-Krpa » 01 mar 2007, 00:52

Poszukuję osób chętnych do wokalu w moich utworach muzycznych. Muzyka róznorodna, od rock po hip hop i eksperymentalne brzmienia. Teraz takie czasy, że mozna wysyłać muzykę nawet mailem i dogrywać wokal u siebie w domu, potem mogę miksować. Mam muzykę, mam teksty, nie mam wokalisty. Ja się nie nadaję, zreszt? może dam jakiego? linka, żeby możnabyło zobaczyć o jaki styl i nastrój mi chodzi. Może kto? poczuje. Wydałem własnym kolportażem 3 płyty jako OM TAT SAT. Słychać na nich kilkana?cie głosów i to jest ciekawe, odbiega od normy zespołów. Nie liczę na opanowanie techniki ?piewu a na szczero?ć przekazu i "czucie bluesa". Zdecydowanie bardziej atrakcyjne dla mnie s? takie wokale choćby chrypiały i trzeszczały.

Awatar użytkownika
Hotori
Posty: 181
Rejestracja: 24 lis 2006, 15:33
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Hotori » 01 mar 2007, 22:21

Hmm.. ciekawa propozycja..A jakie to teksty by były?
Na codzień lubie ?piewać, nie raz ?piewałam zeznajomymi, ale po japońsku lub kiedy? w ko?ciele :lol:
Haribol!
Miłość jest jak strumień płynący w przeciwnym kierunku. :)

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 02 mar 2007, 00:43

Ciekawy zbieg okoliczno?ci. ?piewała już u mnie bhaktinka, która skończyła japonistykę i po japońsku też ?piewała i tradycyjnie też, ale była z Krakowa. Jest póĽno, skontaktuję się póĽniej. Pozdrawiam:)

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 02 mar 2007, 12:36

Na przyszły tydzień przyszykuję próbki muzyczne i może nawet zalinkuję na stronie, moze nawet dam utwory do których sam kiedy? czytałem. Astrolog powiedział mi, że mam talent muzyczny, moja żona ma w horoskopie, że ma męża, który zajmuje się muzyk? i czytaniem. To ozywiło mnie trochę, bo od dzieciństwa muzyka jest dla mnie ważna i juz dawno temu nagrywałem moje poezje na magnetofon graj?c na gitarze, na której w zasadzie grać nie umiałem, sam wymy?lałem chwyty. Jeżeli w horoskopie pisze że zajmuję się muzyk?, to my?lę, że Bóg a przynajmniej pólbogowie uważaj? to za muzykę co robię. Mam sporo nagrań z przed 10 lat, juz komputerowo składanych, jednak te nagrania wyprzedzały epokę i dla wielu to nie była muzyka. Raczej słyszałem, że tak? muzykę tworz? osoby uposledzone umysłowo, czy dzieci z rozbitych rodzin. Teraz jest o dekadę póĽniej, wiele nagrań brzmi ?wieżo, zreszt? nie pojawiły się od tego czasu żadne nowe trendy, co najwyżej wypłynęły.
Więc mam sporo nagrań z tamtego okresu, ale tak naprawdę od tamtego okresu do teraĽniejszo?ci. Czę?c z nich dystrybuowałem, ale wiele jest pustych podkładów bez wokali.

Awatar użytkownika
Rasasthali
Posty: 641
Rejestracja: 23 lis 2006, 18:58
Lokalizacja: USA

Post autor: Rasasthali » 02 mar 2007, 14:58

Arkadiusz pisze:Ciekawy zbieg okoliczno?ci. ?piewała już u mnie bhaktinka, która skończyła japonistykę i po japońsku też ?piewała i tradycyjnie też, ale była z Krakowa. Jest póĽno, skontaktuję się póĽniej. Pozdrawiam:)
Moge Ci podeslac jakies wokale, w jakim formacie chcesz?
http://actinidia.wordpress.com/

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 02 mar 2007, 16:05

Najlepiej wav, jak s? dłuższe to mp3 w jako?ci 320kbs, a jak dalej będzie duże to 160kbs.

Awatar użytkownika
Hotori
Posty: 181
Rejestracja: 24 lis 2006, 15:33
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Hotori » 02 mar 2007, 17:26

Mogę sprubować wokalnie;)
Kidy? pamiętam ?piewałam sopranem i altem.. teraz bardziej alt :roll:
Miłość jest jak strumień płynący w przeciwnym kierunku. :)

Awatar użytkownika
Siva
Posty: 71
Rejestracja: 20 gru 2006, 16:57
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Siva

Post autor: Siva » 05 mar 2007, 14:19

oo super ja uwielbiam spiewac kto wie moze sie sprawdze jak mozesz wyslij mi wszytsko na maila z wyjasnieniem i probka.... :) pozdrawiam siva-punk@o2.pl
Sri Krsna Caitanya Prabhu Nityananda!

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 05 mar 2007, 20:11

Można będzie niezły chór zrobić, za?piewać na głosy itp:) Promocja w Radio Kryszna, nagranie w Arka Studio, wydawca Waisznawa.pl, he he :)

Awatar użytkownika
Rasasthali
Posty: 641
Rejestracja: 23 lis 2006, 18:58
Lokalizacja: USA

Post autor: Rasasthali » 06 mar 2007, 11:47

Arkadiusz pisze:Można będzie niezły chór zrobić, za?piewać na głosy itp:) Promocja w Radio Kryszna, nagranie w Arka Studio, wydawca Waisznawa.pl, he he :)
Ja tez spiewalam w chorze, jak pewnie Ci mowilam, nawet raz w TV szlo. Bylam w sopranach ale dzis chyba raczej w altach, jak kolezanka, musialabym sprawdzic. Zastanawiam sie nad wstapieniem do choru, ale moj college jest za daleko od domu, moze cos innego.

No i komponuje na fortepian, umieszcze gdzies linki do kilku swoich utworow.
http://actinidia.wordpress.com/

ODPOWIEDZ