Wiza za Indii

Nie związane z wydarzeniami, kupię-sprzedam, raporty itp.
Awatar użytkownika
drzewo
Posty: 407
Rejestracja: 17 wrz 2007, 10:08

Wiza za Indii

Post autor: drzewo » 05 lut 2015, 23:17

Jak zapewne wiadomo niektrym od 1 lutego weszly nowe zasady wizowe dla Polskich obywateli co do wyjazdu do Indii. Niestety nastapily utrudniania;

http://turystyka.wp.pl/kat,1036543,titl ... omosc.html

POzatym dowiedzialem sie (artykol o tym nie wspomina ale jest to konieczne) ze nalezy podac tez rekomendacje kogos kto mieszka w Indiach. Jest to spore utrudnienie. W takiej rekomendacji musi sie znajdowac telefon i adres osoby rekomendujacej. Czy ktos by chcial mnei zarekomendowac?:) haha

I drugie pytanie.
jestem teraz za granica. dokadnie w usa. Ale mowia mi ze jako turysta w Usa nie moge sie tu ubiegac o wize do Indii. Jak myslicie tylko tak "gadaja" czy rzeczywscie to jakos sprawdza? jakies przczucia?

Pytam bo jesli trzeczywscie z tad nie mozna to by znaczylo ze na Goura Purnime nie zdaze do mayapaur.

dziekuje z gory za ewetuane odpowiedzi.

Andrzejj
Posty: 113
Rejestracja: 17 cze 2013, 17:53

Re: Wiza za Indii

Post autor: Andrzejj » 06 lut 2015, 17:55

POzatym dowiedzialem sie (artykol o tym nie wspomina ale jest to konieczne) ze nalezy podac tez rekomendacje kogos kto mieszka w Indiach. Jest to spore utrudnienie. W takiej rekomendacji musi sie znajdowac telefon i adres osoby rekomendujacej. Czy ktos by chcial mnei zarekomendowac?:) haha
Skąd ta informacja?
Na stronie http://www.blsindiavisa-poland.com/index.php nie jestem w stanie znaleźć nic na ten temat.

Awatar użytkownika
padmak
Posty: 730
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:01
Lokalizacja: Birmingham/Milanówek
Kontakt:

Re: Wiza za Indii

Post autor: padmak » 06 lut 2015, 22:55

Taka rekomendacja dotychczas była potrzebna przy wyrabianiu wizy biznesowej.

Awatar użytkownika
drzewo
Posty: 407
Rejestracja: 17 wrz 2007, 10:08

Re: Wiza za Indii

Post autor: drzewo » 16 lut 2015, 23:32

Macie racje. Sprawdzilem okazlo sie ze cos namieszaklem. dzieki
hari

ODPOWIEDZ