Manasi Ganga Mataji opuściła ciało

Nie związane z wydarzeniami, kupię-sprzedam, raporty itp.
Awatar użytkownika
Arjuna
Posty: 46
Rejestracja: 24 lis 2006, 11:31
Lokalizacja: Chełmża

Manasi Ganga Mataji opuściła ciało

Post autor: Arjuna » 13 cze 2012, 08:57

Dzisiaj o godzinie 7.10 Manasi Ganga Mataji (Ania z Gdańska) opuściła ciało. Proszę bardzo o modlitwę i duchowe wsparcie najbliższych. Z ramienia męża Manasi - Sławka będę Was informował o ceremonii pożegnania naszej Manasi. Hare Kryszna.
.:rakhe Krsna mare ke mare Krsna rakhe ke:.

Awatar użytkownika
Kedarnath dasa
Posty: 152
Rejestracja: 05 lip 2008, 00:11

Re: Manasi Ganga Mataji opuściła ciało

Post autor: Kedarnath dasa » 13 cze 2012, 12:46

W Dublinie przypada dziś rocznica odejścia Śri Śrivasa Pandity, więc odeszła w pomyślny dzień. Oby jak najszybciej osiągnęła lotosowe stopy Śri Śri Radha-Śyama!
http://24hourkirtan.com

Awatar użytkownika
Arjuna
Posty: 46
Rejestracja: 24 lis 2006, 11:31
Lokalizacja: Chełmża

Re: Manasi Ganga Mataji opuściła ciało

Post autor: Arjuna » 13 cze 2012, 17:55

Drodzy Bhaktowie!

Ceremonia pożegnania Manasi Gangi Mataji odbędzie się dnia 18.06.2012 (poniedziałek) o godzinie 11.30 w Domu Przedpogrzebowym ZIELEŃ przy ul. Partyzantów 76 w Gdańsku

Pragnienie Manasi było takie, aby każdy, kto czuje się z nią związany mógł przyjechać na to pożegnanie. W związku z tym rodzina postanowiła wynająć autobus, który przewiezie nieodpłatnie wszystkich chętnych Wielbicieli w jedną i drugą stronę. Na chwilę obecną znamy przybliżoną trasę przejazdu: Wałbrzych/Jawor/Wrocław/Poznań/Toruń/Gdańsk

Wszyscy, którzy chcą jechać, proszeni są o kontakt ze mną lub Trisamą Prabhu do czwartku wieczór (ewentualnie piątek do południa). Musimy stworzyć listę i wynająć odpowiedni pojazd. Jeżeli możecie dajcie znać szybciej – ułatwi to znacznie organizację. Hare Kryszna.

Wasz sługa
Arjuna Vallabha das
607 896 440
.:rakhe Krsna mare ke mare Krsna rakhe ke:.

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Manasi Ganga Mataji opuściła ciało

Post autor: Vaisnava-Krpa » 13 cze 2012, 23:29

Nie znałem jej tak bardzo ale cieszyła się, że byliśmy inicjowani w jednym czasie. Nie poddawała się mentalnie chorobie, miała dużo siły, wydawała się przygotowana do odejścia, opuściła nas w pomyślnej porze dnia i roku, tak więc wierzę, że jej przeznaczenie na pewno będzie lepsze, być może już w świecie duchowym, myślę, że mogła być na to gotowa. Nie może być inaczej bo bhakta Kryszny nigdy nie ginie!

Poniżej zdjęcie z zeszłego roku z Festiwalu Indii:

Obrazek

01.09.23 Osoba Boga, który pojawia się w umyśle bhakty dzięki uważnemu oddaniu i medytacji oraz intonowaniu świętego imienia, uwalnia bhaktę z niewoli działania dla korzyści w czasie, kiedy ten opuszcza materialne ciało.

01.09.24 Oby mój Pan, który jest czteroręki i którego piękną lotosową twarz, z oczami tak czerwonymi jak wschodzące słońce, zdobi uśmiech, łaskawie oczekiwał mnie w tym momencie, kiedy opuszczę to materialne ciało.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
Arjuna
Posty: 46
Rejestracja: 24 lis 2006, 11:31
Lokalizacja: Chełmża

Re: Manasi Ganga Mataji opuściła ciało

Post autor: Arjuna » 19 cze 2012, 12:13

.:rakhe Krsna mare ke mare Krsna rakhe ke:.

ODPOWIEDZ