Wspólne rozprowadzanie transcendentalnej literatury

Nie związane z wydarzeniami, kupię-sprzedam, raporty itp.
Awatar użytkownika
Arjuna
Posty: 46
Rejestracja: 24 lis 2006, 11:31
Lokalizacja: Chełmża

Wspólne rozprowadzanie transcendentalnej literatury

Post autor: Arjuna » 24 cze 2010, 23:25

Drodzy Bhaktowie!

Przyjmijcie moje pokorne pokłony.
Wszelka chwała Śrila Prabhupadzie!

Postanowiłem wystosować krótki apel mający na celu wsparcie nauczania podczas organizowanych przez nas programów otwartych. Jak zapewne wiecie, w małym gronie Wielbicieli od pewnego czasu organizujemy regularne spotkania otwarte. Na każdy program przychodzi do nas od 20 do 50 osób. Nie jest to dużo ale również nie jest to mało. Na każdym takim programie między innymi:

wspólnie śpiewamy – intonujemy z publicznością
uczymy ludzi gotować
prezentujemy filozofię waisznawa
rozdajemy oraz sprzedajemy transcendentalną literaturę Śrila Prabhupada
rozdajemy Kryszna Prasadam

Programy są organizowane ze środków własnych, dzięki łasce Kryszny dajemy sobie radę i nie potrzebujemy wsparcia finansowego. Wpadłem jednak na pomysł, aby każdy kto chce zaangażować się w transcendentalną służbę rozprowadzania książek a nie ma możliwości (z różnych powodów) wyjścia na ulicę itd. może podarować nam nawet jedną książkę – którą my bezpłatnie ofiarujemy ludziom na programie w ramach konkursu, który organizujemy. Na każdym takim spotkaniu (na wzór grupy Harinam), po wykładzie z filozofii prowadzimy quiz z pytaniami wśród przybyłej publiczności. Zwycięzcy otrzymują od nas książki, broszurki z maha mantrą oraz maha kadzidła. Dzięki temu każdy taki program staje się bardziej atrakcyjny i mamy już stałą grupę osób, które nas odwiedzają. Do dnia dzisiejszego sami zakupujemy książki i oczywiście będziemy robili to nadal. Jednak jeśli ktoś chce dołączyć i w tak fajny sposób sprawić, że książki Śrila Prabhupada trafią pod strzechy – będzie to wspaniały gest. Napiszę jeszcze, że długo wahałem się, czy umieszczać ten apel na naszych forach internetowych. Zapytałem kilku Wielbicieli, którzy od razu stwierdzili, że to bardzo fajny pomysł, aby zrobić coś razem.
Jeżeli pomysł się podoba lub jeśli macie jakieś uwagi – piszcie proszę.

Pozdrawiam serdecznie w imieniu grupy Sankirtan (tak się nazwaliśmy) :)

Wasz sługa
Arjuna Vallabha das

kontakt:
arjuna.ids /małpa/ gmail.com ( w miejsce /małpa/ wstaw @ - wiadomo, chodzi o spam )
607 896 440

Z każdej ofiarowanej książki się rozliczymy!
.:rakhe Krsna mare ke mare Krsna rakhe ke:.

Adam Katowice
Posty: 177
Rejestracja: 25 lis 2006, 20:11

Post autor: Adam Katowice » 26 cze 2010, 13:30

Haribol
Ja jestem zainteresowany udziałem (choć skromnym) w tej inicjatywie. Mam jednak kilka pytań...
Jak to widzisz technicznie, tj. czy na jakis adres mozna wyslac ksiazki, czy raczej tylko pieniadze, a jak to drugie, to w jakich cenach beda te ksiazki kupowane (np BBT 1 do 1 itp).
Jakie ksiazki sa najlepsze na nagrody (tytuly).
Ile organizujecie rocznie programow i ile rozdajecie na konkursach ksiazek (jak nie ma danych rocznych to prosze wyciagnij srednia z kilku miesiecy).
W jakim regionie dzialasz i w jakich miejscowosciach ostatnio zorganizowaliscie programy.
Dziękuję i pozdrawiam
TsAdam

KKarsani
Posty: 20
Rejestracja: 31 maja 2010, 13:46

Post autor: KKarsani » 26 cze 2010, 21:28

Programy organizujemy raz w miesiacu w Bydgoszczy.Relacje sa zwykle na harinam.pl.Od wrzesnia do czerwca zroblismy 8 programow.
Ksiazki sa rozdawane jako nagrody w quizie,ktory ma miejsce po wykladzie.Zwykle jest piec nagrod.Rozdajemy "W strone samopoznania" Sri Isopanisad,W obliczu smierci,Reinkarnacja.
Jezeli chcesz wesprzec nasza akcje rozprowadzania ksiazek.To mozesz sam kupic ksiazki (albo przekazac ksiazki ktore masz)Albo przekazac lakszmi za ktore kupimy ksiazki w swiatyni we Wroclawiu.

pozdrawiam Krsna karsani :-)

Adam Katowice
Posty: 177
Rejestracja: 25 lis 2006, 20:11

Post autor: Adam Katowice » 27 cze 2010, 18:32

Dziękuję za odpowiedź. Akurat tak się składa, że jakieś książki mam (oczywiście nowe). Proszę w takim razie abyście zechcieli przyjąć 20 szt.
"W stronę samopoznania". Jak uznacie z mojej strony taką służbę to proszę o przesłanie mi adresu wysyłkowego, np. jako SMS'a na 601 888 538 (lub email na PRV). Pozdrawiam :) , Ws Adam

KKarsani
Posty: 20
Rejestracja: 31 maja 2010, 13:46

Post autor: KKarsani » 27 cze 2010, 20:42

Oczywiscie,ze przyjmiemy :)
Bardzo serdecznie dziekujemy :) :) :)

Awatar użytkownika
Arjuna
Posty: 46
Rejestracja: 24 lis 2006, 11:31
Lokalizacja: Chełmża

Post autor: Arjuna » 27 cze 2010, 23:21

Widzę Adam, że się dogadaliście :) Dziękuję raz jeszcze w imieniu wszystkich Bhaktów z naszego nama-hatta. Twój wkład pozwoli na bardziej atrakcyjne prowadzenie programów a tym samym na rozprowadzenie większej ilości transcendentalnej literatury Śrila Prabhupada! Piękny gest z Twojej strony. Dodam od siebie, że darczyńców jest jeszcze kilku - niebawem napiszę więcej :)

Pokłony!

Ws Arjuna

W przypadku pytań proszę śmiało do mnie dzwonić

607 896 440
.:rakhe Krsna mare ke mare Krsna rakhe ke:.

Awatar użytkownika
Arjuna
Posty: 46
Rejestracja: 24 lis 2006, 11:31
Lokalizacja: Chełmża

Post autor: Arjuna » 30 cze 2010, 14:26

Z różnych miejsc w Polsce Bhaktowie przyłączyli się do naszej akcji. Już dzisiaj padam przed Wami w dandavacie :) Dzięki Wam nasze programy będą jeszcze bardziej atrakcyjne a transcendentalne książki Śrila Prabhupada trafią pod strzechy! Im więcej tym lepiej! Dodam, że książki przez Was ofiarowane są przez nas ROZDAWANE ZA DARMO jako nagrody w organizowanych przez nas konkursach (quizach).
Akcja się nie kończy i mam nadzieję, że nigdy się nie skończy :) Jeżeli ktoś jeszcze ma ochotę dołączyć, będzie to dla nas zaszczyt.

Z pozdrowieniami
Wasz sługa Arjuna

P.S. na www.harinam.pl umieszczamy recenzje z naszych programów
.:rakhe Krsna mare ke mare Krsna rakhe ke:.

Awatar użytkownika
Arjuna
Posty: 46
Rejestracja: 24 lis 2006, 11:31
Lokalizacja: Chełmża

Post autor: Arjuna » 01 lip 2010, 12:44

Relacja z ostatniego spotkania - http://www.harinam.pl/yatra,458,przedwa ... szczy.html

Od września kontynuujemy rozprowadzanie książek w formie o której pisałem - dlatego każdy i w każdej chwili może do nas dołączyć. Zróbmy to dla Śrila Prabhupada razem - niezależnie od tego "kto jest skąd" ;)

Pozdrawiam serdecznie
Wasz Arjuna - czasami udający sługę ;)
.:rakhe Krsna mare ke mare Krsna rakhe ke:.

ODPOWIEDZ