Film ''Ginąca Wieś'' z polskim lektorem

Nie związane z wydarzeniami, kupię-sprzedam, raporty itp.
Awatar użytkownika
Gopikanta
Posty: 46
Rejestracja: 25 maja 2010, 14:08

Film ''Ginąca Wieś'' z polskim lektorem

Post autor: Gopikanta » 21 cze 2010, 03:03

Mam przyjemnosć powiadomić wszystkich wielbicieli, że wraz z Viśvarupą prabhu kończymy powoli pracę nad kolejnym świadomym Kryszny filmem z polskim lektorem, i jestem szczęśliwy mając w tym swój udział jako głos lektora, tym razem dźwięk był realizoiwany w profesjonalnym studio radiowym, więc jest on najwyższej jakości, lektor jest średniej klasy więc efekt finalny będzie w normie:)

tutaj prezentuję link do traileru reklamującego oryginalna wersję filmu, po to by zainteresowanym rozhuśtać gula i narobić apetytu :lol:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-39zRFXO ... r_embedded[/youtube]

niektórzy znajacy dobrze język angielski, zapewne mieli okazję już zobaczyć film w orginale, ale zapewne większość jeszcze nie, więc już niedługo ten wspaniały i mądry film będzie można zobaczyc na domowych spotkaniach, w ośrodkach Nama Hatta czy też w swiątyniach ISKCONu, czasem na spotkaniach otwartych

Film powstał na podstawie apelu jego świątobliwości Lokanatha Swamiego maharaja do ludzi o ich powrót do natury, samowystarczalnosci i życie w zgodzie z naturą i tradycyjnymi wartosciami, uświadamia jak człowiek dewastuje swoje srodowisko i jak w pogoni za pieniądzem odchodzi od tego co mu przynosi prawdziwą korzyść.

Warto poświęcić 50 minut aby to obejrzeć!!!
Nie wierzę w UFO, ono po prostu istnieje. Wierzę tylko w Boga!

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 21 cze 2010, 07:55

Zapisuję się w kolejce chętnych do zakupu tego filmu :)
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
Green_lake
Posty: 396
Rejestracja: 30 kwie 2007, 17:25
Lokalizacja: z jeziora, z zielonego jeziora
Kontakt:

Re: Film ''Ginąca Wieś'' z polskim lektorem

Post autor: Green_lake » 22 cze 2010, 11:15

Gothfryd pisze:Nie wierzę w UFO, ono po prostu istnieje. Wierzę tylko w Boga!
Dziwna to logika...
Wynika z niej, w domyślę, że Bóg może po prostu nie istnieć?
Filmu nie widziałem bo nie mam głosu w komputerze no i nawet dobrze, bo przynajmniej nie słysze tych wyjacych reklam
[i]"Jedyną stałą rzeczą jest zmiana"[/i]

Awatar użytkownika
Gopikanta
Posty: 46
Rejestracja: 25 maja 2010, 14:08

Re: Film ''Ginąca Wieś'' z polskim lektorem

Post autor: Gopikanta » 22 cze 2010, 15:39

Nie wziąłem pod uwagę, że ktoś może to akurat tak zrozumieć, ciekawa interpretacja, (i ciekawe czyje słowa sa wiekszą spekulacją)
Ostatnio zmieniony 22 cze 2010, 15:46 przez Gopikanta, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie wierzę w UFO, ono po prostu istnieje. Wierzę tylko w Boga!

Awatar użytkownika
Gopikanta
Posty: 46
Rejestracja: 25 maja 2010, 14:08

Re: Film ''Ginąca Wieś'' z polskim lektorem

Post autor: Gopikanta » 22 cze 2010, 15:43

Green_lake pisze:
Gothfryd pisze:Nie wierzę w UFO, ono po prostu istnieje. Wierzę tylko w Boga!
Dziwna to logika...
Wynika z niej, w domyślę, że Bóg może po prostu nie istnieć?
Filmu nie widziałem bo nie mam głosu w komputerze no i nawet dobrze, bo przynajmniej nie słysze tych wyjacych reklam
Chociaż to już offtop to odpowiem, sam znalazłeś tu nieprawidłowość logiczną, więc być moze specjalizujesz się we wbijaniu ludziom klina w myślenie. Nazywa się to "sofizm" i doceniam tę umiejetność, bo jest rzadko spotykana i charakterystyczna dla ludzi o wysokim ilorazie IQ, (IQ to chyba jakaś grupa krwi, nie wiem, ja tego nie mam :D ).
Po prostu to co chciałem przez ten podpis powiedzieć, to to, że są sprawy natury materialnej, które nie podlegają kwestii wiary, niewatpliwie do takich rzeczy należą obiekty UFO zrobione z metalu, jak też i ich piloci, bardziej lub mniej biologiczne stworzenia.
Wiara jest dla mnie zbyt wielkim słowem, aby tak nadużywać jego znaczenia i staram się je wiązać tylko z dziedziną duchową. I jeśli w coś nie wierzę, to można to rozumieć dwojako, albo jest to teoria naiwna, fałszywa, nieprzekonujaca, albo tak jak tutaj: widziałem zbyt wiele dowodów, aby dalej uznawać to za kwestie wiary, a tym bardziej w głębszym rozumieniu tego słowa: ufności, pokładania zaufania, oczekiwania na wyzwolenie z tej strony.

dlatego wniosek, że coś może nie istnieć tylko dla tego, że ja w to wierzę jest bardziej pokrętny niż logika w moim podpisie:)

Co do filmu, to jeszcze nie wiem jak on bedzie dystrybuowany, bo to zależy od Viśvarupy Prabhu, zapewne tak jak przy poprzednich naszych filmach,
przypomnę tytuły: "Vrindavana, kraina Kryszny" oraz "Matka Ganges"
nie wiem, czy są one w ogóle przeznaczone do sprzedaży za kasę, na nośniku DVD-R, bo to śliska sprawa w związku z prawami autorskimi,
w każdym razie, mam nadzieję, że "Ginącą Wieś" zobaczy szersza grupa widzów niż do tej pory

Nie chcemy na tym zarabiać tylko aby inni odnieśli wiecznotrwałą korzyść ku chwale Kryszny.
Nie wierzę w UFO, ono po prostu istnieje. Wierzę tylko w Boga!

Awatar użytkownika
Green_lake
Posty: 396
Rejestracja: 30 kwie 2007, 17:25
Lokalizacja: z jeziora, z zielonego jeziora
Kontakt:

Re: Film ''Ginąca Wieś'' z polskim lektorem

Post autor: Green_lake » 22 cze 2010, 16:51

Gothfryd pisze:Nie wziąłem pod uwagę, że ktoś może to akurat tak zrozumieć, ciekawa interpretacja, (i ciekawe czyje słowa sa wiekszą spekulacją)
To fakt a nie interpretacja.
Bo pomyśl, co to jest wiara? Wiara jest to coś co się nie widzi ale wierzy że jest lub będzie. Można mieć np wiarę w zdanie egzaminu etc.
Natomiast w tym zdaniu podkreślasz, że w UFO nie wierzysz, bo ono po prostu istnieje czyli jest w tym Twa niezbita pewność tak jakbyś spotkał się z nimi i zjadł kolacje, natomiast tylko wierzysz w Boga - a wiara a pewność to w swej wymowie dwie różne sprawy, bo wiadomo jak z tą naszą wiarą bywa, wierzymy, że coś jest lub będzie ale tak czasem trochę w głębi serca w to wątpimy.Natmiast tym zdaniem stwierdzasz, że ufo to fakt a Bóg to wiara
[i]"Jedyną stałą rzeczą jest zmiana"[/i]

Awatar użytkownika
Mathura
Posty: 994
Rejestracja: 15 cze 2007, 12:02
Lokalizacja: Sławno

Re: Film ''Ginąca Wieś'' z polskim lektorem

Post autor: Mathura » 22 cze 2010, 18:24

Co do podpisów to skąd wytrzasnąłeś swój Green?

B.G. 02.25 Dusza ta jest niewidzialna, niepojęta, stała i niezmienna. Wiedząc to, nie powinieneś rozpaczać z powodu ciała.

Awatar użytkownika
Green_lake
Posty: 396
Rejestracja: 30 kwie 2007, 17:25
Lokalizacja: z jeziora, z zielonego jeziora
Kontakt:

Re: Film ''Ginąca Wieś'' z polskim lektorem

Post autor: Green_lake » 23 cze 2010, 05:58

Mathura pisze:Co do podpisów to skąd wytrzasnąłeś swój Green?

B.G. 02.25 Dusza ta jest niewidzialna, niepojęta, stała i niezmienna. Wiedząc to, nie powinieneś rozpaczać z powodu ciała.
Nie potrafię odpowiedzieć skąd wziąłem, gdzieś mi po prostu wpadło w oko, ale to dawno było :(

Oj widzę, że jak ja pisałem swój post, to Gothfryd napisał szczegółowe wyjaśnienie.
No ale dobrze, UFO to materialne przzedmioty, ludzie tzn raczej może ufoki. No ale ich również chyba nie widziałeś, a opieranie się na tym, że ktoś tam widział, znalazł jakiś dziwny przedmiot, no to jakby nie było to też wiara, tak samo jak wiara w to, że wszystko co pisze np GW lub mówi się w radiu M - to prawda:)

A do rzeczy, w końcu udało mi się na you tube ogladnąć trailery filmu, (zapowiada film ciekawie) ale nie ma na nich polskiego lektora, więc nie byłem w stanie ocenić lektora :(
[i]"Jedyną stałą rzeczą jest zmiana"[/i]

Awatar użytkownika
Gopikanta
Posty: 46
Rejestracja: 25 maja 2010, 14:08

Post autor: Gopikanta » 23 cze 2010, 13:08

No bo polska wersja językowa nie jest jeszcze gotowa, jak przeczytasz uważnie informacje, które zamiesciłem we wstepnym, pierwszym poscie, to się dowiesz, że film jest na etapie montowania scieżki dźwiękowej z filmem własciwym:)
trailer jest do wersji oryginalnej, jak napisałem
teraz sobie uświadomiłem, że słowo "oryginał" jest w Polsce rozumiane zupełnie odwrotnie niż jego znaczenie i często rodzi to pomyłki, jesli ktoś ma oryginalne dresy adidasa, to czy jest oryginalnym człowiekiem? Wręcz przeciwnie, używanie oryginalnych produktów sprawia, że jest się konsumpcjonistą i pod wpływem mody, reklamy i trendów zaprzecza się własnej oryginalnosci.
szeroki temat...
mnie chodziło nie o autoryzowaną kopię z hologramem, a o angielską wersję filmu, bo póki co tylko takie trailery funkcjonują na jutubie i tylko taki mogłem podpiąć do forum. Nie założyłem jeszcze konta na jutubie , więc nie dodaje filmików. Korzystam z tego co tam juz jest.
Nie wierzę w UFO, ono po prostu istnieje. Wierzę tylko w Boga!

Awatar użytkownika
Green_lake
Posty: 396
Rejestracja: 30 kwie 2007, 17:25
Lokalizacja: z jeziora, z zielonego jeziora
Kontakt:

Post autor: Green_lake » 23 cze 2010, 13:17

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Wobec powyzszego nie pozostaje mi nic innego jak tylko uzbroic się w cierpliwość i zaczekać na przerobioną na polski wersję trailera.
[i]"Jedyną stałą rzeczą jest zmiana"[/i]

ODPOWIEDZ