PRZEPROSINY I WYJASNIENIE

Nie związane z wydarzeniami, kupię-sprzedam, raporty itp.
Renia
Posty: 27
Rejestracja: 08 wrz 2007, 21:41
Lokalizacja: Łódź

PRZEPROSINY I WYJASNIENIE

Post autor: Renia » 12 sty 2010, 17:07

Chce przeprosic mojego meza i wszystkie te osoby, ktorym powiedzialam manipulujac faktami o mojej sytuacji, powiedzialam to wszystko w taki sposob aby inni rozczulali sie nad moim falszywywm ego i potepili mojego meza. Moj maz jest osoba prawa, Trivikram Maharaja lubi go i bardzo docenia. Popelnilam wiele obraz, bardzo zaluje tego, ze zamiast pokonywac moje zanieczyszczenia chcialam przerzucic wine i odpowiedzialnosc na niego. Co moge zrobic aby Pan Caitanya i Pan Nityananada mi wybaczyli???

Awatar użytkownika
Indulekha
Posty: 360
Rejestracja: 24 lis 2006, 22:00
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Indulekha » 13 sty 2010, 10:44

Proponuje ubrać rękawiczki i min. przez 1 rok obierać ziemniaki na niedzielne uczty w świątyni warszawskiej.
Mam jeszcze wiele innych wspaniałych pomysłów .

Awatar użytkownika
Kedarnath dasa
Posty: 152
Rejestracja: 05 lip 2008, 00:11

Post autor: Kedarnath dasa » 13 sty 2010, 14:31

A ja proponuję zamknąć temat. Tego typu sprawy lepiej rozwiązywać inną drogą niż na internecie.

Mat
Posty: 67
Rejestracja: 23 gru 2009, 14:00

Post autor: Mat » 13 sty 2010, 14:47

Kedarnath dasa pisze:A ja proponuję zamknąć temat. Tego typu sprawy lepiej rozwiązywać inną drogą niż na internecie.
Jeśli obrażanie następowało przez internet również, to ten sposób przeprosin jest odpowiedni.

Jeśli problem był prywatny, to upublicznianie go ma swoje poważne podstawy i też to należy uszanować.

W dawnych czasach spowiedzi były publiczne. Samo to jest często wystarczające do poważnej zmiany świadomości i nastawienia umysłu.

Nie jest to jednak wystarczające do pełnej zmiany, bo wymaga aktywnego potwierdzenia. I tutaj Indulekha daje odpowiednie rady.

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 13 sty 2010, 15:03

Usunąłem temat ale Renata bardzo prosiła mnie o przywrócenie, nie zapisałem go, więc napisała jeszcze raz, tym razem mniej szczegółowo na szczęście.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Renia
Posty: 27
Rejestracja: 08 wrz 2007, 21:41
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Renia » 13 sty 2010, 19:07

Zdecydowalam sie na umieszczenie moich przeprosin w internecie, gdyz brud jakiego narobilam mogl rozniesc sie daleko.

Awatar użytkownika
Purnaprajna
Posty: 2267
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:23
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Kontakt:

Post autor: Purnaprajna » 13 sty 2010, 21:26

Renia pisze:Zdecydowalam sie na umieszczenie moich przeprosin w internecie, gdyz brud jakiego narobilam mogl rozniesc sie daleko.
W Finlandii, jak do tej pory czysto. :)

ODPOWIEDZ