Hare Kryszna na nasza-klasa.pl

Nie związane z wydarzeniami, kupię-sprzedam, raporty itp.
Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Hare Kryszna na nasza-klasa.pl

Post autor: Vaisnava-Krpa » 01 mar 2009, 21:20

Hare Kryszna na nasza-klasa.pl

http://nasza-klasa.pl/card/10497729/16d06c68e2

Coraz więcej osób sie zapisuje i szuka nowych i starych znajomych, np:

witam jestem z poznania i poszukuję znajomych bhaktow z ktorymi miałam kontakt ok 15 lat temu. bardzo mi zależy na odnalezieniu Ratibharty i jego żony Janavi(nie wiem czy dobrze napisałam) pochodzili z Wrocławia i dzięki nim życie mi się poukładało. Ale rownież chętnie zobaczę inne znajome twarze. Pomocy!!!!


Witam! Pozdrawiam wszystkich, którym serce mocniej bije w rytm Maha Mantry :)
Czy ktoś z Was pamięta bhaktę Kriszna Prabhu?


Wielu bhaktow nie przyznaje się publicznie a przez to nie zapisuje do tego profilu, ale jest masa osób, które nie wiele wiedzą w temacie a chciałyby wiedzieć więcej.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
padmak
Posty: 730
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:01
Lokalizacja: Birmingham/Milanówek
Kontakt:

Post autor: padmak » 02 mar 2009, 10:25

Jak tak przeglądam www.Nasza-Klasa.pl to jest sporo bhaktów. Bhaktowie Ci maja spore listy znajomych. Listy znajomych zawierają osoby związane z Hare Kryszna i nie związane. Większość bhaktów posiada galerie zdjęć. A w tych galeriach często są ubrani "po cywilnemu" i "służbowo:) ".
I dobrze. Wtedy inne osoby widzą że Hare Kryszna to coś normalnego.

PS. Znajomy z dzieciństwa, którego ostatni raz widziałem 18 lat temu, tera odnalazł mnie na NK i zapytał: "... robisz jeszcze to ptasie jedzenie i czy nadal Harujesz?..." - znając jego poczucie humoru poprosiłem o komentarz do jego pytania: "... ptasie jedzenie to musli z bakaliami, miodem i makiem, które wtedy nauczył się ode mnie i do dziś robi i nieraz się poparzył :) a Harujesz to potoczny (podobno ) zwrot określający osobę w Hare Kryszna..." Odpisałem mu twierdząco . Odpisał "... podziwiam i przyjadę z rodziną w odwiedziny na wege jedzonko ..."

ODPOWIEDZ