Wykłady Trivikrama Swamiego na DVD

Nie związane z wydarzeniami, kupię-sprzedam, raporty itp.
Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Wykłady Trivikrama Swamiego na DVD

Post autor: Vaisnava-Krpa » 14 sty 2009, 12:24

Jak ktoś chce otrzymać 3 wykłady Trivikrama Swamiego z tego roku wygłoszone w Warszawskiej świątyni to proszę wpłacić dotację na

konto Międzynarodowego Towarzystwa Świadomości Kryszny - Ośrodek Kraków:

LUKAS BANK S.A. pl. Orląt Lwowskich 1, 53-605 Wrocław

78 19401076 30561993 0000 0000

A potem napisać mi swój adres i wysyłam płytkę priorytetem. Pieniądze będą traktowane jako dotacja na powstanie ośrodka w Krakowie.
Mam też inne filmy, trudno mi teraz wymieniać, jak ktoś będzie czymś zainteresowany niech pyta. Kontakt do mnie arkadiusz@waisznawa.pl . Tytuł maila powinien brzmieć: Dotacja za DVD.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 14 sty 2009, 21:51

Dostępne jest następne trzy wykłady Trivikrama Swamiego na DVD, czyli w sumie 6 wykładów na 2 płytach plus wykład z vjasa pudży, który dostępny będzie w Kurierze Nama-Hatta.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

ODPOWIEDZ