WPŁATY NA OŚRODEK W KRAKOWIE

Nie związane z wydarzeniami, kupię-sprzedam, raporty itp.
Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: WPŁATY NA OŚRODEK W KRAKOWIE

Post autor: Vaisnava-Krpa » 15 kwie 2012, 12:06

Ponieważ Lukas Bank zmienił nazwę podaję nową. Nr konta pozostał ten sam. Podaję też pełną nazwę konta. Nie jest to moje prywatne konto, od samego początku aż do momentu pozyskania ośrodka nigdy nie wybierałem pieniędzy. Jedynie wpłacałem. Obecnie finansami zarządza Rada Ośrodka składająca się z pięciu osób.

Międzynarodowe Towarzystwo Świadomości Kryszny - Świątynia Oddział Kraków
Credit Agricole Bank S.A. pl. Orląt Lwowskich 1, 53-605 Wrocław
78 19401076 30561993 0000 0000
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: WPŁATY NA OŚRODEK W KRAKOWIE

Post autor: Vaisnava-Krpa » 08 lis 2013, 16:05

Wczoraj w Akcji Divali zarobiliśmy na ośrodek 700 zł.
Ośrodek działa bez długów, w dużym stopniu ośrodek będzie się teraz samofinansował poprzez kursy jogi ale w listopadzie planujemy zrobić prysznic i aneks kuchenny, więc jeśli ktoś ma ochotę wspomóc to będzie łatwiej.

Obrazek

Obrazek
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

ODPOWIEDZ