wesprzyj sankirtanowców

Nie związane z wydarzeniami, kupię-sprzedam, raporty itp.
Awatar użytkownika
Asikunda
Posty: 117
Rejestracja: 03 gru 2006, 11:29
Lokalizacja: NRR Mysiadło

wesprzyj sankirtanowców

Post autor: Asikunda » 14 wrz 2008, 19:13

w świątyni warszawskiej zepsuła się kuchenka, mocno już wyesploatowana,
nie można piec chleba - a to podstawa wyżywienia grupy sankirtanu, szczególnie gdy się zaczną chłody i maraton grudniowy...

sankirtaneros poprosili mnie o poszukanie rozwiązania tej sytuacji, na zakup nowej potrzebujemy 1500 zł, zainteresowanych wsparciem proszę o kontakt :)


niesmiało proszę o malutka dotację na ten cel... :oops: :)
tu jest nr konta świątynnego: http://www.harekryszna.pl/kontakt.php
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2008, 19:25 przez Asikunda, łącznie zmieniany 1 raz.
Life's a game,
soul is serious

Awatar użytkownika
Trisama
Posty: 254
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:31

Re: wesprzyj sankirtanowców

Post autor: Trisama » 16 wrz 2008, 10:37

Asikunda pisze:w świątyni warszawskiej zepsuła się kuchenka, mocno już wyesploatowana,
nie można piec chleba - a to podstawa wyżywienia grupy sankirtanu, szczególnie gdy się zaczną chłody i maraton grudniowy...

sankirtaneros poprosili mnie o poszukanie rozwiązania tej sytuacji, na zakup nowej potrzebujemy 1500 zł, zainteresowanych wsparciem proszę o kontakt :)
Może bhaktowie z kongregacji warszawskiej chcieliby pomóc? pytaliście?

Awatar użytkownika
Kedarnath dasa
Posty: 152
Rejestracja: 05 lip 2008, 00:11

Re: wesprzyj sankirtanowców

Post autor: Kedarnath dasa » 16 wrz 2008, 10:48

Asikunda pisze: sankirtaneros poprosili mnie o poszukanie rozwiązania tej sytuacji, na zakup nowej potrzebujemy 1500 zł, zainteresowanych wsparciem proszę o kontakt :)
Z pelnym szacunkiem dla misji rozprowadzania ksiazek - czemu az 1500zl za kuchenke? czy to jakas specjalna do wyrobu pieczywa?

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 16 wrz 2008, 12:14

Maszynki do wybobu pieczywa, że wrzuca się mąkę, drożdże i wodę a wychodzi chleb, kosztują 200-300zł.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Caturmukha dasa

Post autor: Caturmukha dasa » 16 wrz 2008, 23:22

Niech porozmawiają szczerze z Ananta-sesą Prabhu, kiedyś piekł dla nas chleby, a być może będzie mógł odsprzedać NA RATY swój profesjonalny piec do pieczenia chlebów. Oczywiście najlepiej, by zaproponowali jakiś payment za chlebki :)

Awatar użytkownika
gndd
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2006, 18:24

Post autor: gndd » 17 wrz 2008, 09:21

Arkadiusz pisze:Maszynki do wybobu pieczywa, że wrzuca się mąkę, drożdże i wodę a wychodzi chleb, kosztują 200-300zł.
Maszynka, którą ja mam, robi sama chlebek, ale jeden na raz i to nie za duży, a trwa to 2-3 godziny. Jeżeli tego typu maszynkę masz na myśli, to sankirtaneros potrzebowali chyba osobę, która byłaby cały dzień przy maszynce i robiła dla nich chleby.
Govindanandini

We don't get it, so we fear it. (Bob Geldof)
http://podserve.biggu.com/podcasts/show/iskcon-studies
http://www.flickr.com/photos/12994088@N06/sets/72157601908066950/

Awatar użytkownika
Rasasthali
Posty: 641
Rejestracja: 23 lis 2006, 18:58
Lokalizacja: USA

Post autor: Rasasthali » 17 wrz 2008, 10:31

Mozna tez chleb kupic w sklepie jak jest tego typu sytuacja. Wiem, ze mowi sie duzo o tym ze niewielbiciel nie powininen przygotowywac ziarna, ale jednak wydaje sie ze chleb kupiony w sklepie pochodzi prawdopodobnie takze z jakiejs bardziej profesjonalnej maszynki, a nie jest robiony recznie, a jak pieniedzy na maszynke nie ma, to nie ma tez innego wyjscia. Powodzenia!
http://actinidia.wordpress.com/

Awatar użytkownika
Asikunda
Posty: 117
Rejestracja: 03 gru 2006, 11:29
Lokalizacja: NRR Mysiadło

Post autor: Asikunda » 17 wrz 2008, 19:15

Drodzy bhaktowie,
zamierzamy kupić 4 palnikową kuchenke gazową z piekarnikiem elektrycznym, nie maszynke do pieczenia 0,5 kg chleba...

juz kilka osób zadeklarowało swoja pomoc, wpłacając po 20-30 zł, jeden wielbiciel przeznaczyl na ten cel 400zł, mam nadzieję, że uda sie dozbierać resztę...
pozdrawiam ciepło!
Life's a game,
soul is serious

Awatar użytkownika
Asikunda
Posty: 117
Rejestracja: 03 gru 2006, 11:29
Lokalizacja: NRR Mysiadło

Post autor: Asikunda » 17 wrz 2008, 19:18

menda pisze:A swoją drogą-to czy kilku młodych i zdrowych mężczyzn nie potrafi zarobić na maszynkę do chleba????????Jak oni poradzą sobie w zyciu skoro takie cos stanowi problem?...z całym szacunkiem naturalnie
och, :o "w naszej filozofii" chodzi o nastój służenia i pomagania sobie,
sankirtaneros to chłopaki na schwał :lol: bez obaw :wink:
Life's a game,
soul is serious

ODPOWIEDZ