1) Co? wisi w powietrzu...

Przepowiednie i przewidywania, archeologia, dziwna rzeczywistość
Awatar użytkownika
Jagadisha das
Posty: 107
Rejestracja: 17 lut 2007, 12:18
Lokalizacja: Kraków

1) Co? wisi w powietrzu...

Post autor: Jagadisha das » 25 lut 2007, 11:35

Drodzy Forumowicze, bhaktowie...

Ci, którzy przyjmuj? nauki bhakti-?astr dobrze wiedz?, że nie ma skuteczniejszego lekarstwa na wszelkie bol?czki tego ?wiata niż oddanie swego istnienia opiece Wszechatrakcyjnego Krsny, całkowicie i bez reszty. Osoby wyrzeczone, maj?ce niewiele więcej posiadło?ci niż to co na własnym grzbiecie, s? najbliżej tej doskonało?ci, jak? jest ufno?ć, że ich przyszło?ć, jak i cała wieczno?ć, jest w ręku Najwyższego Kontrolera.

Natomiast osoba prowadz?ca życie rodzinne uwikłana jest w różnorakie działania, które zmuszaj? j? do planowania, kalkulowania i wypełniania rozmaitych obowi?zków, słowem troszczenia się o przyszło?ć. Któż by nie chciał więc znać swojej przyszło?ci...?

W końcu postanowiłem poruszyć temat proroctw i przepowiedni, który zawsze przykuwa uwagę ż?dnych sensacji umysłów. Nie posiadam żadnej informacji tajemnej, nie miałem proroczego snu, nie otrzymałem mistycznego przekazu od Paramatmy, ani nie mam wgl?du do kronik Akashy. Jednak ostatnio coraz czę?ciej nie mogę się opędzić z odczucia, że co? wisi w powietrzu. Pewne przepowiednie, nie wiem czy każdy zdaje sobie z tego sprawę, dopiero co się spełniły, a inne maj? podobno spełnić się wkrótce, na naszych oczach...

?rila Prabhupada, wielokrotnie powtarzał "Trust no future, however pleasant"... Coraz czę?ciej my?lę, że nie było to po prostu często cytowane przysłowie, lecz przestroga. Chciałbym podzielić się zebranym materiałem maj?c nadzieję na zainteresowanie, dyskusję, a nawet czyje? zaangażowanie w dalsze zbieranie materiałów i układanie ich w możliwy obraz nadchodz?cej przyszło?ci. Wkrótce zamieszczę tu kilka w?tków...

Jagadisha das

ODPOWIEDZ