Wedyjska Polska

Przepowiednie i przewidywania, archeologia, dziwna rzeczywistość
Aniruddha das
Posty: 2455
Rejestracja: 26 lut 2007, 21:45

Re: Wedyjska Polska

Post autor: Aniruddha das » 28 lut 2017, 16:04

Obrazek

Aniruddha das
Posty: 2455
Rejestracja: 26 lut 2007, 21:45

Re: Wedyjska Polska

Post autor: Aniruddha das » 01 mar 2017, 19:31

Dawno, dawno temu Pan Siva rzucił na Ziemię 7 magicznych kamieni. Kamienie te zostały rozrzucone w poprzek całego świata. Wszędzie tam, gdzie spadły miejca te stały się centrami o wielkim duchowym znaczeniu. Z jakiegoś powodu jeden spadł w Krakowie.

https://www.youtube.com/watch?v=Pv6ff2v-w_s
https://www.youtube.com/watch?v=RZv-dnl8rfc

Aniruddha das
Posty: 2455
Rejestracja: 26 lut 2007, 21:45

Re: Wedyjska Polska

Post autor: Aniruddha das » 02 mar 2017, 21:48

Informacje dotyczące historii Polski, a szczególnie te, które odnoszą się do Słowian są wyczyszczone z naszej historii. Nie trudno domyślić się celowego działania ciemnych sił. Szczątki zachowanych naszych dziejów pozostały w legendach, baśniach, czy też kronikach rozsianych po całym świecie. Obecnie dużo informacji można czerpać od osób będących w hipnozie. Czakram Wawelski, król Jahwe, piramidy w Gdyni, Śpiący Rycerze, Smok Wawelski, Babia Góra z kryptami dawnych królów Lechii, Ślęża, kamienne kręgi w Odrach i Węsiorach, w których zapisano mądrość przodków wskazują jak wiele jest miejsc świadczących o ciągłości państwowości.
Patrząc z pozycji pism wedyjskich, nie trudno zorientować się, kto tuszuje prawdę historyczną.
Jednak w obecnych czasach prawda powoli przedziera się do nas.

Aniruddha das
Posty: 2455
Rejestracja: 26 lut 2007, 21:45

Re: Wedyjska Polska

Post autor: Aniruddha das » 03 mar 2017, 13:28

Bazaltowe piramidy w Gdyni:

http://wszechocean.blogspot.com/2016/02 ... edzie.html

Większość mieszkańców nie wie, że Gdynia jest zaliczane do miast górskich. Co kryją morenowe wzgórza na których obecnie znajdują się liczne dzielnice miasta oraz lasy? Przed laty w wizjach i snach widziałam wiele piramid, ale gdzie one są? Okazało się, że niektóre z tych leśnych gór kryją zasypane piramidy z czasów wcześniejszych cywilizacji, które żyły tutaj na długo przed nami. Jak zaginęły te cywilizacje i czy coś po nich pozostało? Zaginęły głównie z powodu kataklizmów i totalnych wojen. Jedynym śladem i dowodem ich istnienia na naszym terenie są piramidy. Zadaniem KAŻDEGO PRAWDZIWEGO współczesnego wizjonera jest zrozumieć swoje wizje, badać i analizować w kontekście współczesnej wiedzy i nauki. W wizji zobaczyłam, że na tym terenie jest dziewięć piramid. Wiedziałam, że muszę się tym zająć. Zlokalizowałam i zajęłam się trzema najbliższymi piramidami w dzielnicy w której mieszkam. Każda z zasypanych piramid to inna historia i przeznaczenie.

Pierwsza piramida znajduje się tam gdzie rosło zboże i ziemniaki ukryta w legendarnej „Świętej Górze”. Zgodnie ze wskazówkami w wizjach i snach badania rozpoczęłam właśnie od tej niezwykłej góry. Okazało się, że od niepamiętnych wieków strzegli jej pustelnicy.

Drugą zasypaną piramidę zlokalizowałam na wysokości Akademii Morskiej w Gdyni i nazwałam ją „Piramida Prawdy”. Na ten temat są wywiady na Yt. Ta piramida jest dużo większa i jej zarys można było zobaczyć na zdjęciach satelitarnych. Obecnie ta możliwość została zablokowana.

Trzecia piramida to PUENTA dla naszej cywilizacji. Tę piramidę zobaczyłam w wizjach i snach dziewięć lat temu. Była to dla mnie prawdziwa zagadka, gdyż z wizji wynikało iż jest to CZARNA PIRAMIDA i znajduje się na skraju lasu również w dzielnicy Gdynia – Chylonia. Na zboczach góry wzdłuż ulicy Swarzewskiej stoją domy jednorodzinne oraz bloki i wieżowce. Kilka lat temu na podstawie wskazówek w wizji (opiszę dalej) najpierw ją zlokalizowałam. Ta piramida również jest widoczna na zdjęciach satelitarnych, ale gdy zaczęłam o tym mówić ta opcja została również zablokowana.

Blokowanie tych informacji jest na porządku dziennym. O dziwnej zmowie milczenia autorka napisała tak:
Nie mogłam liczyć na pomoc psychotroników ani naukowców. W tym czasie wszyscy psychotronicy w Trójmieście i w Polsce skupiali się na „magicznej piramidzie” Cheopsa w Egipcie, a nie na niewidocznych, bo zasypanych piramidach gdyńskich. Naukowcy i dziennikarze do których się zwracałam w tej sprawie milczą z obawy o swoje stanowiska i autorytety, gdyż naruszenie „dogmatów naukowych” oznacza utratę pracy i banicję w zawodzie. Jednak zadaniem współczesnego wizjonera jest zrozumieć swoje wizje, badać i analizować w kontekście współczesnej wiedzy i nauki. Czytelnicy zadają mi różne pytania…

Bolito
Posty: 839
Rejestracja: 17 lut 2008, 21:06
Lokalizacja: Kraków

Re: Wedyjska Polska

Post autor: Bolito » 05 mar 2017, 23:05

Aniruddha das pisze:Obecnie miasto Pana Kryszny -Dvaraka, znajduje się pod wodą:
Te ruiny, to raczej nie pozostałości Dvaraki z czasów Kriszny, tylko miasto z czasów Kultury Doliny Indusu.
Nie jedz na czczo (grafitti)

Bolito
Posty: 839
Rejestracja: 17 lut 2008, 21:06
Lokalizacja: Kraków

Re: Wedyjska Polska

Post autor: Bolito » 05 mar 2017, 23:11

Aniruddha das pisze:Obrazek

Indraprastha
Autora tej ilustracji chyba poniosła fantazja. Tradycyjnie przyjmuje się, że Indraprastha leżała na miejscu dzisiejszego Delhi, czyli na płaskiej równinie nadrzecznej. Skąd tam takie góry?
Nie jedz na czczo (grafitti)

Bolito
Posty: 839
Rejestracja: 17 lut 2008, 21:06
Lokalizacja: Kraków

Re: Wedyjska Polska

Post autor: Bolito » 05 mar 2017, 23:28

Aniruddha das pisze:Krypta św. Gereona na Wawelu, gdzie blokowany jest czakram Pana Sivy:

Obrazek
Tak po prawdzie, to na zdjęciu jest fragment dziedzińca zamkowego na Wawelu. Relikty kościoła (nie krypty) św. Gereona znajdują się w tym miejscu poniżej poziomu obecnego dziedzińca. A sam rzekomy czakram to wymysł ezoteryków z lat '30 XX w.
Aniruddha das pisze:Dawno, dawno temu Pan Siva rzucił na Ziemię 7 magicznych kamieni. Kamienie te zostały rozrzucone w poprzek całego świata. Wszędzie tam, gdzie spadły miejca te stały się centrami o wielkim duchowym znaczeniu. Z jakiegoś powodu jeden spadł w Krakowie.

Czy ta historyjka ma jakiekolwiek oparcie w tekstach religijnych?
Nie jedz na czczo (grafitti)

Aniruddha das
Posty: 2455
Rejestracja: 26 lut 2007, 21:45

Re: Wedyjska Polska

Post autor: Aniruddha das » 06 mar 2017, 15:34

Andrzej Nikodemowicz: otwórzcie Kaplicę św. Gereona. Czakram Wawelski wzywa was.

https://www.youtube.com/watch?v=GaSOsHOXIWI

Aniruddha das
Posty: 2455
Rejestracja: 26 lut 2007, 21:45

Re: Wedyjska Polska

Post autor: Aniruddha das » 06 mar 2017, 15:38

https://www.youtube.com/watch?v=asN4-C3JJx8

Czakram Wawelski i Piesń Wawelskiego Wzgórza - Andrzej Nikodemowicz - 27.11.2015

Aniruddha das
Posty: 2455
Rejestracja: 26 lut 2007, 21:45

Re: Wedyjska Polska

Post autor: Aniruddha das » 06 mar 2017, 15:47

https://www.youtube.com/watch?v=-t2KYdjDROU

Miejsce Pradawnej Mocy Czakram Wawelski

ODPOWIEDZ