Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 22 Lis 2017, 20:34Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Polska - Międzymorze - Przyszłość 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2006, 18:43
Posty: 4551
Miejscowość: Kraków
Post Polska - Międzymorze - Przyszłość
Bhaktivinod Thakur przepowiadał, że kiedyś na terenach pomiędzy Rosją a Prusami (Polska wtedy znikła z map), będzie najsilniejszy ośrodek rozwoju bhakti jogi.

Z kolei z przepowiedni jeszcze z czasów zanim zaczęła się Kali Yuga, uosobiona Bhakti mówi, że później wyemigruje z Indii do Europy Środkowej.

Prabhupad mówił, że nauczanie w Polsce jest ważniejsze niż nauczanie w Indiach.

Obecnie rysuje się chyba nowa rzeczywistość. Spekulowaliśmy o jaki rejon dokładnie chodzi wg przepowiedni bo i na Ukrainie i na Litwie czy Białorusi czyli w dawniej Rzeczypospolitej bardzo się rozwija ruch Świadomości Kryszny. A tu takie informacje docierają:

"Wali się w proch świat zbudowany na hipokryzji i braku wartości podstawowych. Okazuje się, że nie można kłamać na wielką skalę; z ustami pełnymi frazesów o pokoju i wolności, demokracji, poniżać narodów i rejonów świata. Obrzydliwa, zachodnia 'narracja' – tak wygodna i sielankowa, dowartościowująca dla nich – kończy się koszmarem...bo i czym niby miałaby się skończyć...?
Tam gdzie nie ma mężczyzn, a są zboczeńcy, tam i siły nie ma. Tam gdzie się nie wierzy, tam w pustkę wchodzi zło. Tam gdzie się nie szanuje swych korzeni, przychodzi obcy i sieje swoje...przy okazji karczując głowy wykorzenionych 'chwastów' Zachodu."

Ukrywana przed społeczeństwem przepowiednia, dotyczy Polski

Przepowiednia Ossowieckiego o Polsce:

"-Był u mnie pół roku temu marszałek Rydz-Śmigły i powiedziałem mu dokładnie to samo, co powiedziałem marszałkowi Piłsudskiemu w 1934 roku, kiedy podpisywaliśmy z Niemcami traktat o nieagresji. Jeden i drugi wziął ode mnie przyrzeczenie, że nikomu o tym publicznie nie powiem.

-Jak daleko dojdą Niemcy? -Cała Polska zajęta, gruzy, krew i mord! Idą dalej, wgłab Rosji, daleko, daleko.. -Do Uralu? -Ossowiecki zastanowił się przez chwilę. -Do Kaukazu. Państwa osi przegrają wojnę, Niemcy i Japonia będą okupowane, Włochy wyzwolone. Zwycięzcy: Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i Rosja spotkają się na konferencji i ustalą nowy ład w Europie.

-A co z Polską? -Będzie Polska! Ale za jaką cenę… Najpierw będą nią władali komuniści, a potem – szubrawcy i świnie. Na koniec powstanie jeszcze większa niż teraz. Tego ani ja, ani Ty nie doczekamy, dopiero wnukowie. Warto jednak wiedzieć, że tak się stanie.”"
https://kefir2010.wordpress.com/2015/02 ... zy-polski/


Upadek Rosji i Niemiec. Polska potęgą? 7 szokujących prognoz!

Prywatna agencja wywiadu Stratfor przygotowała raport, z którego wynika kilka niesamowitych wniosków. Agencja Stratfor czasem określana jest jako "cień CIA". http://www.fronda.pl/a/upadek-rosji-pol ... 61434.htmlZ kolei po wyborach mamy nową rzeczywistość:

Szczyt w Chinach początkiem końca Europy jaką znamy ?

Czy Państwom Europy Środkowo-Wschodniej na czele z Dudą i Orbanem uda się stworzyć przeciwwagę dla upadającej moralnie oraz przede wszystkim gospodarczo Unii Europejskiej i Rosji ?

Do tej pory głównie przez lenną postawę Tuska wobec Niemiec nie udało się państwom “Wyszehradu” tworzyć wspólnej polityki. Niemcy zainstalowały “swoich ludzi” za pomocą zależnych od siebie mediów i funduszy pomocowych w zbyt wielu parlamentach tego regionu. Dzięki temu mogły pociągać za wszystkie sznurki wspólnych inicjatyw wprost z Berlina. Przez wiele lat nie tylko w Polsce interes i polityka zagraniczna była zbieżna z polityką Niemiec.

Czasy się jednak zmieniły i przywódcy 16 krajów regionu spotkali się bez udziału Niemców, pokazując, że są w stanie być razem stroną dla globalnej potęgi, jaką są Chiny.
Ta symboliczna chwila została w Polsce praktycznie zupełnie niezauważona przez media.
http://jabolek13.salon24.pl/682524,szcz ... jaka-znamy

Załącznik:
intermarium-7095_640.png
intermarium-7095_640.png [ 111.56 KiB | Obejrzany 1107 razy ]


Polska jest najbogatszym krajem świata!!!

Złoża metali w okolicach Suwałk (tytan, wanad, żelazo i metale ziem rzadkich)
Zasobność – 1 500 000 000 ton rudy (1,5 mld ton);
Wartość samego tytanu to 355 000 000 000 $ (355 mld $).
Całkowita wartość złoża przekracza 1 000 000 000 000 $ (bilion $).

Złoża molibdenu, wolframu, miedzi pod Myszkowem (Jura Krakowsko-Częstochowska).
Obok tych metali zawsze występuje złoto, srebro i selen
Zasobność – 726 000 000 ton rudy (726 milionów ton);
Wartość samego tylko molibdenu – 14 520 000 000 $ (14,52 mld $).

Złoża niklu pod Ząbkowicami Śląski. Obok niklu w złożach występuje złoto i platynowce
Zasobność – 14 000 000 ton rudy (14 mln ton);
Wartość tylko niklu około 4 000 000 000 $ (4,00 mld $).

Złoża wysokiej jakości węgla kamiennego na Lubelszczyźnie.
Węgiel „zanieczyszczony” jest złotem
Zasobność – 40 000 000 000 ton (40 mld ton);
Wartość – 4 800 000 000 000 $ (4 800 mld $ = 4,8 biliona $).

Złoża węgla brunatnego pod Legnicą
Zasobność – 15 000 000 000 ton (15 mld ton);
Wartość – 87 000 000 000 $ (87,00 mld $).

Złoża złota w różnych lokalizacjach głównie na terenie Dolnego Śląska
Zasobność – 350 ton kruszcu;
Wartość – 14 000 000 000 (14,00 mld $).

Złoża miedzi i złota w rejonie Bytomia Odrzańskiego
Zasobność:
Miedź – 8 000 000 ton metalu (8 mln ton)
Złoto – 100 ton kruszcu
Wartość razem około 62 500 000 000 $ (62,50 mld $).

Konwencjonalne (nie łupkowe) złoża gazu ziemnego, lokalizacja Ziemia Lubuska, Wielkopolska i Podkarpacie
Zasobność – 1,7 bln m3
Wartość – 510 000 000 000 $ (510 mld $)

Jednak to wcale nie wszystko!!!

Polska w całości leży na ogromnym złożu ropy i gazu (w dodatku daleko wychodzącym w polski szelf bałtycki), bowiem twór geologiczny skał porowatych, który jest jak gąbka nasączony gazem i ropą, zaczynający się w Zatoce Perskiej, a kończący w Morzu Północnym pomiędzy Szkocją i Norwegią osiąga swoją kumulację właśnie w Polsce! Tylko, że to ogromne złoże znajduje się na głębokości 5 km – Polska zachodnia i północna i 7 km – Polska południowo-wschodnia.
Te głęboko położone złoża szacowane są na 650 mld ton, co daje 4764,50 mld baryłek.
Złoża Arabii Saudyjskiej oszacowane są na 265 mld baryłek!!!
Eksploatacja głębokich złóż jest dzisiaj z punktu widzenia technicznego możliwa.
Wartość tej ropy, biorąc pod uwagę obecne ceny wynosi – 300 163,5 mld $, czyli 300,1635 biliona $ (w USA 300,1635 trylionów $).

W powyższym wyliczeniu nie uwzględniono złóż uranu, srebra, cynku, ołowiu, bursztynu, siarki i soli oraz innych.

"Niemcom i Rosji nie w smak taka opcja! Bogata dzięki swoim złożom Polska jako potęga umożliwiłaby szybki postęp gospodarczy całego regionu Europy Środkowej i Wschodniej oraz wykreowanie silnego bloku politycznego skupionego wokół Polski.
To na dobre przekreśliłoby i plany ekspansji Rosji na Europę, a Niemiec na wschód jednocześnie stabilizując pokój na kontynencie."
https://polskobudzsie.wordpress.com/201 ... -swiatowa/


"Zatajanie przed Polakami bogactw naturalnych Polski miało prócz przyczyn ogólnych (wygnanie polskiej młodzieży z kraju i eksterminacji Polaków wskutek głodowych rent i emerytur oraz żałośnie niskich zarobków; w historii politycznej świata jest to znana praktyka eksterminacji ekonomicznej, która umożliwia skuteczne zlikwidowanie całych narodów; ogólnie cała polityka tzw. III RP to eksterminacja ekonomiczna plus drastyczny atak na dobre imię Polski i Polaków, czyli eksterminacja prawdy historycznej i godności osobistej/narodowej) również i równoległe bardzo konkretne przyczyny polityczne.

Prabhupad mówił, że nie wystarczy tylko mantrować bo w kali yudze nie będziemy w stanie się utrzymać. Trzeba wszystko zorganizować. Powtórzył to Trivikrama Swami, będzie w najnowszej książce, którą mam nadzieję rozdamy za miesiąc.

_________________
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada


02 Gru 2015, 12:09
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2006, 18:43
Posty: 4551
Miejscowość: Kraków
Post Re: Polska - Międzymorze - Przyszłość
"Powoli zaczyna powstawać Międzymorze, albo raczej Unia Słowiańska.
Wszystko wskazuje na to, że jesteśmy świadkami powstawania nowego tworu politycznego w Europie zdominowanej dotychczas przez wszechwładzę podporządkowanej Niemcom Unii Europejskiej.
Widać coraz wyraźniej, że koncept tworzenia silnej konfederacji państw będących w awangardzie do lewackiej Europy wzbudza panikę niektórych kół politycznych europejskiego lewactwa. To dlatego właśnie widać coraz bardziej zajadłe ataki na Polskę. Strach jest tym silniejszy, że kraje dawnych demoludów integrują się i ich przywódcy publicznie wyrażają słowa poparcia dla ewentualnego polskiego przywództwa w tej części Europy."
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/powol ... slowianska


Prezydent Chorwacji: „Chciałabym, aby Polska była liderem”. Szefowie państw Europy Środkowo-Wschodniej stoją murem za Polską.

Załącznik:
miedzymorze - nowa-unia-srodkowo-europejska.png
miedzymorze - nowa-unia-srodkowo-europejska.png [ 434.43 KiB | Obejrzany 868 razy ]

"Przeciętny czytelnik „Gazety Wyborczej”, tzw. leming, powie dziś, że PiS znów zgotował nam obciach na arenie międzynarodowej, a Polak powinien się wstydzić za Kaczora. No i ten w końcu się doigrał! Unia nas skarciła, Niemcy już nas nie lubią i w ogóle może nas wykluczą z Eurowizji! Ale nic bardziej mylnego. Wręcz przeciwnie, Polska nareszcie realizuje własną i konsekwentną politykę zagraniczną opartą na idei Międzymorza, czyli sojuszu państw między Adriatykiem, Bałtykiem i Morzem Czarnym (stąd też funkcjonuje nazwa grupy „ABC” stosowana przez prezydenta Andrzeja Dudę). Ta wspólnota krajów obejmuje Estonię, Łotwę, Litwę, Czechy, Węgry, Mołdawię, Białoruś, Słowację, Słowenię, Chorwację oraz Polskę. "


"Jak wiadomo, kilka miesięcy temu prezydent Andrzej Duda wziął udział w szczycie ONZ w Nowym Jorku. Oprócz samych przemówień przed Zgromadzeniem Ogólnym działo się tam jeszcze mnóstwo rzeczy, o których mało kto mówił. Przy nowojorskiej Lexington Avenue w Grand Hyatt Hotel odbył się przykładowo szczyt krajów „ABC”, w którym uczestniczyły głowy państw – albo w niektórych przypadkach ministrowie spraw zagranicznych – tej grupy. Mówiąc inaczej, na miejscu było kilku prezydentów i premierów istotnych państw europejskich – w tym także Andrzej Duda. A czy widzieli Państwo relację z tego wydarzenia? Z pewnością nie."

_________________
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada


31 Sty 2016, 01:44
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2006, 18:43
Posty: 4551
Miejscowość: Kraków
Post Re: Polska - Międzymorze - Przyszłość
No i staje się.

"Jeden Trump dla promocji Polski i polskiej historii zrobił więcej niż większość polskojęzycznych "elit" III RP."
http://niewygodne.info.pl/artykul8/0387 ... III-RP.htm

GŁÓWNE przemówienie Donalda Trumpa na Placu Krasińskich 06.07.2017
https://www.youtube.com/watch?v=J87EKxO2uE4

New York Times: Trójmorze będzie najdynamiczniejszym blokiem ekonomicznym świata

Załącznik:
trójmorze strefacentralna.jpg
trójmorze strefacentralna.jpg [ 35.29 KiB | Obejrzany 175 razy ]


Na łamach liberalnego NYT główny strateg banku Morgan Stanley dowodzi, że dwa lata populistycznych rządów w Polsce, które realizowały swoje populistyczne obietnice, wbrew założeniom analityków nie wykoleiły gospodarki, przeciwnie, rozwija się ona tak dynamicznie, że wszystko wskazuje na to, że Polska będzie kolejnym po Korei Południowej dużym krajem świata, który dołączy do grona państw bogatych. Polska gospodarka jest dziś na tyle duża, by umieścić całą Europę Środkową na globalnej mapie gospodarczej. Wybierając Warszawę przed Berlinem, Moskwą, Paryżem czy Brukselą Trump nie tyle zabiega o dobre powitanie w Europie, co, jako doby biznesmen, antycypuje trendy. Globalni stratedzy powinni dziś patrzeć nie tylko w kierunku Chin, Indii, Rosji i Brazylii, ale i w kierunku Polski. Dziś dla USA jest ona jedynie prymusem NATO, ale już jutro będzie liderem najdynamiczniejszego bloku ekonomicznego świata. Parę słów wyjaśnienia, dlaczego może to być prawdą.
http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,10129


TAK! PREZYDENT TRUMP SWOIM PRZEMÓWIENIEM ZSZOKOWAŁ BERLIN I UE! POLSKA NOWYM LIDEREM!
http://wrealu24.pl/6940-tak-prezydent-t ... ym-liderem

Ważne słowa Trumpa na pl. Krasińskich! „Silna Polska, to błogosławieństwo dla Europy, a silna Europa to błogosławieństwo dla świata”
http://wdolnymslasku.com/2017/07/06/waz ... la-swiata/

Donald Trump: Traciliście ziemie, ale nigdy nie straciliście dumy
http://m.niezalezna.pl/101763-donald-tr ... iscie-dumy

Niemieckie media wściekłe. „Powstańcy? Trump puszcza oczko do polskich nacjonalistów”!
"Naszym zachodnim sąsiadom bardzo nie podoba się, że prezydent Trump przemówił w miejscu upamiętniającym niemieckie (w niemieckiej terminologii – nazistowskie) zbrodnie na polskim narodzie, a w dodatku będzie na to patrzył cały świat."
http://newsweb.pl/2017/07/06/niemieckie ... onalistow/


Friedman: To Polska, a nie Niemcy, będzie europejską potęgą!!!
http://www.fronda.pl/a/friedman-to-pols ... 95783.html

_________________
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada


07 Lip 2017, 19:17
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2006, 18:43
Posty: 4551
Miejscowość: Kraków
Post Re: Polska - Międzymorze - Przyszłość
Prezydent Donald Trump: Na nic zdadzą się największe gospodarki świata i broń największego rażenia jeśli zabraknie silnej rodziny i solidnego systemu wartości.

https://www.youtube.com/watch?v=IbcDwbM0pB8

_________________
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada


09 Lip 2017, 21:26
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.