"Żołnierze przypłyną małymi łódkami" - przepowiednia

Przepowiednie i przewidywania, archeologia, dziwna rzeczywistość
Harsza
Posty: 154
Rejestracja: 18 lut 2015, 09:44

Re: "Żołnierze przypłyną małymi łódkami" - przepowiednia

Post autor: Harsza » 24 wrz 2015, 06:46

Vaisnava-Krpa pisze:Ale P(...) zawsze tak naucza że nigdy (...)
Dziś nie jest dzień na wyjmowanie drzazgi z oka. W Ekadaśi należy praktykować świadomość Kryszny. Intonować dodatkowe rundy. ograniczyć ilość przyjmowanego pożywienia, odwiedzić świątynię. Czytać lub słuchać Krsna-katha. Ekadaśi jest potężnym Hari-vatsara. Od wielu miesięcy ściśle przestrzegam ślubów Ekadaśi i wiem, że to działa. Innymi słowy inspirujmy się do Krsna-seva i powstrzymajmy od wyrażania opinii, które mogą kogoś niepotrzebnie nakręcić. Ja sam parę miesięcy temu na tym forum nakręcałem i dałem się nakręcić w Ekadaśi i co z tego wyszło? Naobrażaliśmy się na siebie z Mathurą, jeszcze go nie przeprosiłem, ale czuję, że było to coś złego. Wiem, że Śrila Prabhupada pochwaliłby mnie za to, co teraz napisałem.
Hare Kryszna !
Hare Kryszna!
Kryszna Kryszna!
Hare Hare!
Hare Rama!
Hare Rama!
Rama Rama!
Hare Hare!

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: "Żołnierze przypłyną małymi łódkami" - przepowiednia

Post autor: Vaisnava-Krpa » 08 paź 2015, 23:01

Kalina Żakowska
Opublikowany: 7 październik 2015
ISIS WYKONAŁA PIERWSZY KROK, BY ZDOBYĆ RZYM: PLAC ŚW. PIOTRA PLACEM MASAKRY CHRZEŚCIJAN?

Bojownicy ISIS wkraczają na Stary Kontynent jako potrzebujący pomocy i nikt się nie spodziewa, jaki chcą nam zgotować los. "Oni nie mają zamiaru zrobić tego przy pomocy konwencjonalnej armii.

Muzułmańscy uczeni twierdzą, że Mahomet przewidział podbicie dwóch wielkich rzymskich miast: Konstantynopola i Rzymu. Dziś to pierwsze jest miastem muzułmańskim. Teraz pora podbić stolicę Włoch, która celem podboju jest od początku istnienia ISIS. Zdobycie Rzymu będzie klęską chrześcijaństwa i zakończeniem eschatologicznej osi czasu.

http://pl.blastingnews.com/europa/2015/ ... 94711.html
isis-kon-trojanski.jpg

Przypomniała mi się krytyka Purny w tym temacie. To już było tyle razy wyjaśniane, że aż żal do tego wracać. Zresztą Purnaprajna postanowił pójść na swoje i dobrze. Nie chcę takiego modelu duchowego spokoju, to filozofia buddystów i agresorów:
edukacja (2).jpg
edukacja (2).jpg (70.02 KiB) Przejrzano 2557 razy

Inne argumenty były już omawiane i aż niesmacznie, że ciągle tak podstępnie próbuje wymusić poglądy, nastrój i naturę oraz cenzurę.


Ktoś kiedyś powiedział, że przez niego to forum będzie martwe. A ludzie chcą wiedzieć co sądzić na dane tematy. Chcą rozróżniać co dobre a co nie.
obojetnosc-zdechl.jpg
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: "Żołnierze przypłyną małymi łódkami" - przepowiednia

Post autor: Vaisnava-Krpa » 04 mar 2017, 10:33

"Przypuszczą atak 13 maja 2017, dokładnie sto lat po ukazaniu się Fatimy". Czy zalew imigrantów ma związek z ostrzeżeniem Agcy?

Ali Agca w swojej książce „Obiecali mi raj”, opisującej kulisy zamachu na Jana Pawła II, powiedział:
"Chcieli zabić nie tyle z wrogości, ile dlatego, żeby urzeczywistnić to, co oni uznają za prawdziwą, trzecią tajemnicę Fatimy. Zdaniem muzułmanów w Portugalii ukazała się córa Mahometa, Fatima, która miała przepowiedzieć koniec Watykanu i początek nowej ery, w której świat miał się znaleźć w objęciach islamu. Twoja śmierć musiałaby przyspieszyć powrót Mahdiego, a w rezultacie koniec takiego świata, jaki znaliśmy aż do dzisiaj."

http://wpolityce.pl/polityka/265931-13- ... y?strona=1
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Aniruddha das
Posty: 2455
Rejestracja: 26 lut 2007, 21:45

Re: "Żołnierze przypłyną małymi łódkami" - przepowiednia

Post autor: Aniruddha das » 05 mar 2017, 13:44

W Internecie można przeczytać, że armie składające się z uchodźców są schowane w bunkrach na terenie Niemiec. Przypuszcza się, że może być ich nawet 300 tysięcy. Z tych tuneli (bunkrów) mają nocą wychodzić i atakować ludność cywilną, posłużą też do ataku na Polskę.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wielk ... ej-2016-11

Wielka katastrofa planowana jest na 2017 rok. Oficjalny program zniszczenia Niemiec i plany o trzeciej wojnie światowej

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: "Żołnierze przypłyną małymi łódkami" - przepowiednia

Post autor: Vaisnava-Krpa » 17 mar 2017, 17:18

Turecki minister: Wkrótce w Europie zacznie się święta wojna

Spójrzcie tylko, nie ma różnicy między socjaldemokratami a faszystą Wildersem. To ta sama mentalność - mówił. "Dokąd prowadzicie Europę?" - pytał. "Rozpoczęliście proces upadku Europy. Prowadzicie Europę w otchłań. Wkrótce w Europie rozpoczną się święte wojny" - podkreślał.

http://fakty.interia.pl/swiat/news-ture ... Id,2370099
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Aniruddha das
Posty: 2455
Rejestracja: 26 lut 2007, 21:45

Re: "Żołnierze przypłyną małymi łódkami" - przepowiednia

Post autor: Aniruddha das » 18 mar 2017, 16:20

Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan wezwał Turków mieszkających w europejskich krajach, by mieli dużo dzieci i w ten sposób dali „najlepszą odpowiedź” na dyskryminację.

Posyłajcie swoje dzieci do najlepszych szkół, zapewnijcie swoim rodzinom najlepsze miejsca do życia, jeździjcie najlepszymi samochodami, mieszkajcie w najlepszych domach i miejcie po pięcioro dzieci zamiast tylko trojga” – powiedział prezydent w przemówieniu wygłoszonym w Eskisehir.

http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/ ... oro-dzieci

Waldemar
Posty: 743
Rejestracja: 31 paź 2008, 19:03

Re: "Żołnierze przypłyną małymi łódkami" - przepowiednia

Post autor: Waldemar » 28 cze 2017, 02:39

Uśpiona armia. Trzy czwarte uchodźców to młodzi, zdrowi mężczyźni w wieku poborowym.

Z dr. Bartłomiejem Grysą, arabistą, rozmawia Piotr Falkowski

http://www.polishclub.org/2017/06/20/us ... poborowym/

Waldemar
Posty: 743
Rejestracja: 31 paź 2008, 19:03

Re: "Żołnierze przypłyną małymi łódkami" - przepowiednia

Post autor: Waldemar » 28 cze 2017, 15:13

Vaisnava-Krpa Prabhu, proszę usuń mój poprzedni post w tym wątku.

Pisanie takich rzeczy, jak w rozmowie dr.Grysa, jest w dzisiejszych czasach niebezpieczne dla życia.

ODPOWIEDZ