Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 21 Lis 2017, 04:44

Odpowiedz  [ 72 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
 Wojna domowa w USA 10.2012-7.2017 wg Bhrigu i analityków 
Autor Wiadomość

Miejscowość: Kraków
Post Re: Wojna domowa w USA 10.2012-7.2017 wg Bhrigu i analityków
Hurra! War is over! Proszę Państwa, dwa dni temu skończyła się w USA wojna domowa. Think-tank Bhrigu & Analytics nie trafił. Najgorszym, co się przytrafiło w tym czasie Ameryce, były zamach podczas maratonu w Bostonie w 2013 i zamieszki w czarnych dzielnicach niektórych miast. No i jeszcze (chociaż to zależy od punktu widzenia) wybór na prezydenta seksistowskiego populisty z najgorszą fryzurą w historii urzędu prezydenta USA.
Oczywiście, możemy czekać jeszcze ileśtam lat, licząc na to, że w końcu coś wybuchnie, ale na razie będzie już tylko lepiej. "Z prezydentem rządzącym przez twittera, Ameryka mocy nabiera".
To ja pisałem, Bolito. Przepraszam, że odgrzebałem wątek, o którym już zapomniano, ale pięć lat na to czekałem.

02 Sie 2017, 21:34
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kraków
Post Re: Wojna domowa w USA 10.2012-7.2017 wg Bhrigu i analityków
Ameryka podzielona już na zawsze? „Polityczna przepaść nie do pokonania”
„Amerykanie, którzy deklarują poparcie dla różnych partii politycznych, nie tylko coraz bardziej nie zgadzają się ze sobą w kwestiach polityki, ale też żyją w odmiennych światach społecznych i kulturowych wartości, a nawet oceniają gospodarkę przez pryzmat popieranego ugrupowania” – konstatuje „WSJ” w omówieniu wyników badania.

Do kościoła lub innej świątyni uczęszcza dwukrotnie więcej członków i zwolenników Partii Republikańskiej niż przedstawicieli i zwolenników Partii Demokratycznej, a osiem razy więcej Demokratów niż Republikanów opowiada się za przeciwdziałaniem globalnym zmianom klimatycznym – wykazał sondaż.
http://nczas.com/wiadomosci/ameryka-pod ... pokonania/

W ostatnich tygodniach dochodziło w USA do niespotykanych dotąd zamieszek, lewacy burzyli pomniki Konfederatów, Antifa zburzyła pomnik partyzantów polskich.

Lewacka dzicz z Antify zniszczyła w Bostonie pomnik polskich partyzantów. Nie podoba im się, że walczyli z sowietami
http://wolnosc24.pl/2017/09/01/lewacka- ... sowietami/

Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

07 Wrz 2017, 09:35
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 72 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości