Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 23 Lis 2017, 15:04Odpowiedz  [ 72 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
 Wojna domowa w USA 10.2012-7.2017 wg Bhrigu i analityków 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2006, 18:43
Posty: 4551
Miejscowość: Kraków
Post Wojna domowa w USA 10.2012-7.2017 wg Bhrigu i analityków
Czy istnieje wyższy plan? Czy rządzą rzeczywiście państwa aby im zależało na danym kraju czy może rządzą ludzie, którzy nie zważają kogo obrabowują? Są ponad narodowi?

Wg starożytnych indyjskich przepowiedni mędrca Bhrigu, w październiku 2012r rządowi zabraknie pieniędzy aby wypłacać świadczenia. Spowoduje to reakcję łańcuchową i dojdzie do wojny domowej. Różne stany będą walczyć po różnych stronach, (bardziej wschód z zachodem), wojsko i policja będą rabować, ponieważ często nie będą dostawac wynagrodzeń, część armii będzie wierna rządowi a część stanie po innej stronie. Potrwa to do połowy 2017 roku. W Europie też się to odbije, ale głównie w Europie Zachodniej. Będą wezwane wojska z poza Unii do pomocy w pilnowaniu porządku. Agresja zostanie skierowana na imigrantów. Były wymienione miasta, gdzie będę więsze rozróby, pamiętam Pragę i Wrocław najbliżej nas. Najmniej odczują ten kryzys Rosja, Chiny i Indie. To wg Bhrigu. Będzie wielka inflacja.


A teraz co przepowiadają analitycy od polityki i gospodarki (wklejam z wprowadzeniem do tematu):

Nikt dziś nie jest w stanie określić rozmiarów finansowych kryzysu, ponieważ nie istnieją mierniki do określenia ilości pieniędzy rzeczywistych, a tym bardziej wirtualnych, uzyskiwanych z kredytów bezgotówkowych i z transakcji na instrumentach pochodnych, tzw. derywatach.

Niektórzy ekonomiści ostrożnie szacują ilość pieniędzy rzeczywistych na maksimum 5% ilości pieniądza ogółem, czyli łącznie z wirtualnym. Pewne pojęcie o tym szacunku dają raporty Banku Rozrachunków Międzynarodowych w Bazylei:

dzienne wartości transakcji na świecie:


0, 74 bln = 740 mld $ USA (w 1989 r)
1 bln = 1 000 mld $ USA (w 1992 r)
1700 bln = 1700 000 mld $ USA (w 2007 r)
(proszę zwrócić uwagę na szybki wzrost podanych kwot)
roczny Produkt Krajowy Brutto wszystkich państw łacznie: 50 bln $ USA (w 2007r.)

Wynikałoby z powyższego zestawienia, że produkcja, usługi, dobra wytworzone w ciągu roku przez cały świat są sprzedawane i kupowane 34 razy w ciągu każdego dnia. Jest to obraz astronomicznego oszustwa – geszeftu wszechczasów, jakiego dopuściła się finansowa oligarchia kontrolująca światowe finanse (banki centralne są niezależne od rządów państw, systemy bankowe są prywatne).
...
Pieniądz wirtualny dzięki zmyślnym mechanizmom kreacji (oszustwa) przyrasta rocznie w tempie geometrycznym (an+1= an x q, gdzie q>1), pieniądz rzeczywisty przyrasta zgodnie z rocznym rytmem produkcji dóbr i usług (bankowe i giełdowe spekulacje finansowe nie powodują przyrostu pieniądza rzeczywistego), czyli zawsze o jakąś część poprzedniej wartości (an+1=an x q, gdzie q<1). Tak, więc nie dokonując żadnych zmian w systemach finansowych i gospodarczych państw i świata NIGDY nie zrównamy ilości pieniądza rzeczywistego z wirtualnym. Weszliśmy w kryzys permanentny. Neoliberalna gospodarka ze swoim złodziejskim systemem finansowym osiągnęła kres swoich dni. Że taki dzień nadejdzie twórcy geszeftu wszechczasów zdawali sobie sprawę. Jednak nie są skłonni do jego naprawy, a tym bardziej do porzucenia lichwy. Musieliby, bowiem oddać narodom to, co im zrabowali i pozbawić się korzystnego złodziejskiego procederu dającego polityczne wpływy na sprawy tego świata.

Stąd pojawił się pomysł na UE i strefę € (euro). Jest to pomysł dość stary, sięga 1913 r. Zniszczone dziś USA i bezwartościowy $ USA trzeba zastąpić nowym państwem i nową światową walutą i proceder będzie można uprawiać nadal. Ponieważ nie ma zgody wśród „finansowej braci” po obu stronach wielkiej wody, pojawiła się koncepcja zastąpienia $ USA przez Amero, walutę zjednoczonych państw Kanady, USA i Meksyku. Okazuje się jednak, że rozmiary światowego przestępstwa są zbyt rozległe i nie można łatwo uciec od $ USA. Co zrobić z międzynarodowymi zobowiązaniami denominowanymi w $ USA? Jeśli przepisze się je na € (euro) lub na Amero, to cała operacja niczego nie rozwiązuje.

Widmo śmierci – demokracji bezpośredniej zaczyna zaglądać w oczy światowym finansistom-złodziejom. Ich organizacje: Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), grupa De Bilderberg, Komisja Trójlateralna, Klub Rzymski, (w Polsce Fundacja S. Batorego), MFW, BŚ oraz masońskie loże wydają się bezsilne – rozmiary kryzysu przerosły ich samych. A bajki o liberalnym kapitalizmie, o samonaprawczych mechanizmach „wolengo rynku” okazują się być jedynie wielką lipą.

Pojawiła się, więc koncepcja wojny domowej w USA i rozbicie ich na mniejsze państwa – koncepcja najbardziej prawdopodobna (http://online.wsj.com/article/SB123051100709638419.html). Jeśli nie dojdzie do samoczynnego wybuchu społecznego niezadowolenia w USA, ten wybuch trzeba będzie sprowokować. Przekierowując jednak słuszną wrogość Amerykanów wobec rządzącej oligarchii finansowo-politycznej winnej upadku USA, na walkę między poszczególnymi stanami (lub grupami stanów) o własną niezależność państwową, o wyzwolenie spod lichwiarskiego kapitalizmu USA.

Jeszcze w pierwszej połowie XX w. skutki kryzysów można było „naprawiać” wojnami nakręcającymi koniunkturę gospodarczą. Dziś jest to już nie możliwe, tak ze względu na rozmiary kryzysu, jak i na atomową równowagę największych potęg. Finansowa mafia z USA musi się, więc pożegnać z myślą o przejęciu bogactw naturalnych Rosji, czy zlokalizowanych w Tybecie bogactw Chin, żeby w cenie surowców naturalnych upychać puste $ USA, czy jego zamienniki. A w starciu sił konwencjonalnych USA nie mogą mieć pewności na sukces, raczej na porażkę. Co prawda, finansowi „eksperci” z UE wymyślili, ze zamiast surowców naturalnych można do tego samego celu wykorzystać produkcje żywności, ale nie jest to chyba dobry pomysł. Zapotrzebowanie na żywność jest wprost proporcjonalne do liczby ludności i zwiększanie produkcji żywności ponad ten warunek jest bezcelowe i stanowi, zatem naturalne ograniczenie dla kreacji pieniądza wirtualnego.

Zostaje, więc tylko wojna domowa w USA w wyniku, której powstanie kilka państw. Jedno z nich będzie musiało mieć „szczęście” przejęcia zobowiązań finansowych po niewypłacalnych USA. Oczywiście armia USA z potencjałem nuklearnym przypadnie najbogatszemu (bez długów) nowemu państwu.

Metoda ta została sprawdzona przy tzw. procesach naprawczych zadłużonych firm. Dzieli się takie firmy na małe samodzielne kawałki, jeden z nich obejmuje długi całej firmy. Następuje sprzedaż niezadłużonych nowych firm, a ta z długami upada lub jest przejmowana przez wierzycieli za 1 $ lub 1 złotówkę. Wiele instytucji bankowych specjalizowało się w takiej działalności. Teraz tę metodę trzeba będzie zastosować do jednego wielkiego koncernu rolno-przemysłowego, jakim jest państwo.

Istnieje wyjście

Koniec światowego geszeftu musi nastąpić – nie można ukraść narodom więcej, niż są one zdolne wytworzyć. Materia gospodarcza zaczyna stawiać samoistny opór. Chodzi teraz tylko o to, żeby w jakimś rozsądnym czasie wyeliminować geszefciarzy z życia państw i narodów – to im się po prostu należy.

Z punktu widzenia racjonalnej ekonomii recepta na kryzys jest prosta. Wymienię główne postulaty:

1. długi państw należy anulować
2. musi istnieć waluta narodowa i parytet kruszcu
3. bank centralny i system bankowy muszą być państwowe (dopuszczalne banki spółdzielcze)
4. wszelkie mechanizmy kreacji wirtualnego pieniądza (w tym giełdy papierów) są zakazane
5. ilość pieniądza w gospodarce musi być równoważna ilości dóbr i usług
6. nowe dobra (nie konsumpcyjne) muszą mieć pokrycie w nowym narodowym pieniądzu
7. należy dążyć do autarkii gospodarczej, co nie wyklucza wymiany międzynarodowej
8. długi konsumenckie nie mogą pozbawiać majątku sprzed zobowiązania (nigdy mieszkania, domu, warsztatu pracy), a ich oprocentowanie nie może być wyższe od wzrostu gospodarczego i od realnego wzrostu dochodów ludności.

Zwolennicy niezależności banku centralnego (skorumpowani politycy i ekonomiści) twierdzą, iż rząd może wykorzystać taką sytuację do swobodnego drukowania pieniędzy (na początku lat 1990-tych dopuścił się tego niejaki Leszek B. jako min. Finansów i wicepremier RP), co powoduje inflację. Trudno nie przyznać im racji. Jednak nigdy dotąd żaden rząd żadnego kraju nie doprowadził do załamania światowej gospodarki. Żaden rząd nie wydrukował takiej ilości pieniędzy, która byłaby porównywalna z rozmiarami kreacji pieniądza bezgotówkowego przez banki prywatne. Poza tym władze kraju są mniej lub bardziej demokratycznie obieralne, a prywatnych właścicieli banków nie wybiera nikt. Za to oni wybierają i korumpują wszelkie władze. Niezależny bank centralny w systemie bankowym komercyjnym jest uzależniony od tego systemu, a nie zależy od narodu i krajowej gospodarki względem, której powinien być służebny.

Najsilniejsze gospodarki świata, takie jak USA, Japonia, Niemcy, Francja, czy absurdalnie-złowieszcza UE nie potrafią zahamować spadających w dół wskaźników ekonomicznych.

Dzisiejszy kryzys był przewidywany w latach 1970-tych przez prawdziwych ekspertów, myślących logicznie oraz w kategoriach etyki katolickiej. Odwrót od zła jest konieczny i nieuchronny. Musi nastąpić już w najbliższych latach. Otwarte pozostaje jednak pytanie, jak zachowają się światowi finansiści-oszuści dysponujący uzbrojoną po zęby armią USA?

Źródło i więcej: http://polonuska.wordpress.com/2011/09/ ... echczasow/

Możliwy scenariusz:

Image


Żadne Cesarstwo nie trwa wiecznie. Dlatego może się okazać, że nagle znajdziemy się w innej rzeczywistości, gdzie będziemy potrzebni innym zagubionym ludziom, którzy będą szukać podstaw cywilizacji.

_________________
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada


10 Lis 2011, 20:22
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2011, 13:38
Posty: 2068
Miejscowość: UK
Post Re: Wojna domowa w USA 2012 wg Bhrigu i wg analityków
no ciekawe zobaczymy...


11 Lis 2011, 10:52
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2009, 02:01
Posty: 724
Miejscowość: Birmingham/Milanówek
Post Re: Wojna domowa w USA 2012 wg Bhrigu i wg analityków
Wojny napędzają gospodarkę i dają dobrobyt...
A wiecie jakie trzy kraje przegrały II Wojnę Światową???
A wiecie kto jest w czołówce krajów rozwiniętych gospodarczo???
Tak: Niemcy, Włochy i Japonia.
To dowód na to, ze wojna to dobry sposób na biznes i niestety wojny będą się powtarzały.....


15 Lis 2011, 11:02
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2011, 13:38
Posty: 2068
Miejscowość: UK
Post Re: Wojna domowa w USA 2012 wg Bhrigu i wg analityków
wojna jako generator postepu naukowego to fakt, wiele rzeczy najpierw istnieje na wyposazeniu armii, potem zostaje przejete przez przemysł cywilny, ale w przypadku ww3 wojna jako ekcelerator rozwoju gospodarczego juz nie zadziała, poniewaz zniszczenia beda za duze. Globalna wojna to globalne zniszczenia i zmiany...
a co do usa juz mamy próbe generalna rozróchów ogólnokrajowych, (OCCUPY WALL STREET) biorąc pod uwage na jakim zyja poziomie mozna sie zastanowic co bedzie sie działo jak zejda do poziomu chociażby polski nie mówiac o dominikanie czy bangladeszu...
http://www.harimedia.net/forum/viewtopi ... start=2685


16 Lis 2011, 08:34
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2011, 13:38
Posty: 2068
Miejscowość: UK
Post Re: Wojna domowa w USA 2012 wg Bhrigu i wg analityków
Komandor Iranskiej Navy stwierdził, ze zablokowanie ciesniny bedzie proste jak "wypicie szklanki wody" i zaprzeczył jakoby w ramach ćwiczeń na wodach wokół cieśniny Ormuz Iran przetestował rakiety dalekiego zasięgu, o czym informowały wcześniej państwowe irańskie media. Musawi powiedział irańskiej telewizji anglojęzycznej Press TV, że testy wszelkich typów pocisków rakietowych, krótkiego i dalekiego zasięgu, odbędą się w nadchodzących dniach. Sprecyzował, że jeszcze na morzu mają zostać umieszczone sztuczne cele w ramach przygotowań do odpalenia pocisków.
Informację o irańskiej próbie rakietowej, w tym przetestowaniu pocisków dalekiego zasięgu klasy ziemia-woda, podały wcześniej irańskie agencje Fars i IRNA.
W czasie ćwiczeń w 2009 roku Iran przetestował pociski balistyczne ziemia-ziemia Szahab-3, które mogą teoretycznie sięgnąć terytorium Izraela i amerykańskich baz wojskowych w rejonie Zatoki Perskiej.
Także tygodnik "Aseman" zacytował irańskiego ministra ds. ropy Rostama Ghasemiego, który zapowiedział, że jeśli na eksport irańskiej ropy nałożone zostaną międzynarodowe sankcje - w odpowiedzi na program nuklearny Teheranu - cena tego surowca wzrośnie do ponad 200 dolarów za baryłkę.
Zaniepokojenie społeczności międzynarodowej wywołało oświadczenie pierwszego wiceprezydenta Iranu Mohammada Rezy Rahimiego, który ostrzegł, że jeśli na jego kraj nałożone zostaną sankcje, Teheran zablokuje cieśninę Ormuz, odcinając dostawy ropy naftowej. W odpowiedzi Stany Zjednoczone skrytykowały "irracjonalne zachowanie Iranu" i oświadczyły, że "żadne zakłócenia w ruchu morskim w cieśninie Ormuz nie będą tolerowane".
Celem 10-dniowych ćwiczeń jest wypróbowanie zdolności irańskiej marynarki do zamknięcia tej strategicznej cieśniny, przez którą przepływa 40 proc. światowego morskiego transportu ropy.
Teheran sprzedaje Europejczykom około 450 tys. baryłek ropy dziennie, czyli 18% swego całkowitego eksportu tego surowca. Głównymi odbiorcami są Włochy, Grecja i Hiszpania.
Islamska wiosna jest po to aby islamskie partie doszły do władzy i zjednoczyły przciw zachodowi i Izraelowi.Potem tylko z górki.Front do ataku bedzie gotowy.
Jak napisał Śrila Prabhupada w Nektarze Instrukcji:
Ludzie próbują naprawić jeden błąd innym błędem.Na tym polega walka o byt w świecie materialnym.A jeśli radzi sie komus kto znajduje sie w takiej sytuacji by podjał świadomość Kryszny i w niej szukał szczescia, nie przyjmuje jej. str.58


31 Gru 2011, 12:16
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2011, 13:38
Posty: 2068
Miejscowość: UK
Post Re: Wojna domowa w USA 2012 wg Bhrigu i wg analityków
Stany Zjednoczone zmniejszą liczebność swoich sił zbrojnych i ograniczą wydatki wojskowe. Takie są założenia nowej strategii obronnej USA, którą ogłosił prezydent Barack Obama.
Zapewnił też, że cięcia nie dotkną amerykańskiej obecności wojskowej w regionie Azji i Pacyfiku. USA nadal będą też inwestować w NATO. Cięcia wydatków dotkną natomiast amerykańskie siły konwencjonalne i oraz programy zbrojeniowe pochodzące jeszcze z czasów Zimnej Wojny.
Zobacz więcej: http://wm.pl/84976,USA-odchudza-swoje-w ... z1irZQf5Bl
Centrum uwagi przenosi sie na Bliski Wschód i Azję.


08 Sty 2012, 12:56
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2006, 18:43
Posty: 4551
Miejscowość: Kraków
Post Re: Wojna domowa w USA 2012 wg Bhrigu i wg analityków
USA „polem bitwy” – tak umarła wolność, czyli nadchodzą „ciekawe czasy”
2-AM, 6 stycznia, 2012

http://niepoprawni.pl/blog/2456/usa-pol ... kawe-czasy

Początek dyktatury w Stanach Zjednoczonych
http://wolnemedia.net/polityka/poczatki ... I.facebook

_________________
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada


08 Sty 2012, 22:01
Profil WWW

Rejestracja: 07 Gru 2011, 21:02
Posty: 160
Post Re: Wojna domowa w USA 2012 wg Bhrigu i wg analityków
Oś Zła, USA-Izrael (bankierzy) sromotnie upadnie. Główną przyczyną jest odrzucenie Boga i wszelkich zasad moralnych. Norma zaczyna być wszystko co złe, niemoralne, zboczone, obelżywe, zdegenerowane, kamliwe, oszczercze... Każde zdegenerowane i zdemoralizowane społeczeństwo, w końcu upada, i odchodzi w przepaść. Wymieniona Oś Zła przygotowuje bezwstydną i bezwzględna napaść na suwerenny Iran, pod kłamliwym i oszczerczym pretekstem, że ten posiada broń masowego rażenia, lub że jest blisko od wejścia w posiadanie tego. Istotną przyczyną są:

- obrona Izraela
- umocenienie pozycji strategicznych w regionie Zatoki Perskiej i w całej Azji
- grabież surowców naturalnych, głównie ropy naftowej
- grabież skarbów kultury narodowej liczącej tysiące lat, sięgające nawet czasów kultury aryjskiej i wedyjskiej (Iran to inaczej Aria)
- zastraszenie potencjalnych oponentów
- zabezpieczenie pozycji dolara kosztem euro

Któregoś dnia obudzimy się z informacją, że kraje Zatoki Perskiej i Izrael ogarnięte są konfliktem nuklearnym, wywołane przez Oś Zła.
To spowoduje masowe zamieszki na tle społecznym i narodowościowym w samych Stanach. To skończy sie kryzysem gospodarczym rewolucją i podziałem tego kraju. Ludność USA zbuntuje się przeciwko dalszemu regularnemu pompowaniu w sztuczne państewko Izraela i umierania za niego. Może taki stan rzeczy prowadzić do jakiegoś regionalnego Holokaustu. A to może się rozprzestrzenić na Europę, Amerykę Południową, Rosję i Azję...
Światowe globalistyczne media ukrywają, że dochodzi do regularnych i cyklicznych bitew pomiedzy biedną ludnością murzyńską z dzielnic nędzy a bogatymi enklawami żydowskimi. Oczywiście zawsze rację mają ci drudzy... nie tylko w relacji z murzyńskimi dzielnicami nedzy!


08 Sty 2012, 23:55
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2011, 13:38
Posty: 2068
Miejscowość: UK
Post Re: Wojna domowa w USA 2012 wg Bhrigu i wg analityków
Mimo iz Obama zapowiedział redukcje wydatków na wojsko nadal beda wydawac sami tyle co 10 krajów
nastepnych na liscie razem wziętych. Redukuja bo zbankrutowaliby przed wybuchem wojny,
nie było jak pozyczyc kasy na wojenke. A po wojnie bedzie z czego oddac. Lub nie bedzie komu zwracac


09 Sty 2012, 00:06
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2006, 18:43
Posty: 4551
Miejscowość: Kraków
Post Re: Wojna domowa w USA 2012 wg Bhrigu i wg analityków
Odnośnie Żydów dziś czytałem:

Naród żydowski został wymyślony

Od wielu lat żadna książka tak silnie nie wstrząsnęła światem żydowskim jak „Wymyślenie żydowskiego narodu” Szlomo Sanda, profesora historii z prestiżowego Uniwersytetu Telawiwskiego. Z profesorem Szlomo Sandem rozmawia Piotr Zychowicz

Od wielu lat żadna książka tak silnie nie wstrząsnęła światem żydowskim jak „Wymyślenie żydowskiego narodu” Szlomo Sanda, profesora historii z prestiżowego Uniwersytetu Telawiwskiego. Izraelski naukowiec o polskich korzeniach przez jednych został określony jako wariat i antysemita, który kala własne gniazdo. Inni uważają go za wizjonera, który nie bał się wystąpić przeciwko największemu żydowskiemu tabu i złamać zmowę milczenia.

To artykuł z Rzeczpospolitej, nie ma tam więcej, całośc pewnie w gazecie, ale tu jest wywiad z innej gazety:

ŻYDZI - naród wymyślony

http://www.zycie.ca/2009/11/zydzi-narod-wymyslony/

Image


Bardzo ciekawe przemyślenia autora. Nam nie zostaje nic innego jak propagować na świecie ruch sankirtanu. Wtedy wszyscy się pogodzą gdy zechcą go na poważnie przyjąć i wszystkie te sztuczne problemy skórne znikną.

_________________
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada


09 Sty 2012, 00:14
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 72 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.