przepowiednie Atma Tattvy cd

Przepowiednie i przewidywania, archeologia, dziwna rzeczywistość
murali-dhar das
Posty: 12
Rejestracja: 19 lut 2010, 14:40

przepowiednie Atma Tattvy cd

Post autor: murali-dhar das » 06 paź 2011, 22:51

dolaczajac co napisal Jagadish odnosnie przepowiedni z Bhavisya Purany, mam wyklad gdzie Atma Tattva wyraznie mowi o tym ze "terrorysci islamscy bez wiedzy zadnego rzadu na swiecie, w scislej konspiracji wybuduja bombe atomowa po czym beda nia szantazowac caly swiat. Powiedza, jak nie nawrocisz sie na Islam wysadzimy twoj kraj w powietrze. Z powodu tego ma byc wielki zjazd przywodcow swiata ktorzy oznajmia ze sie miarka przebrala i trzeba zniszczyc Islam raz na zawsze"
"jeszcze z innego wykladu pamietam ze w krajach muzulmanskich ma byc tzw 3 acaryow-anatollachow , Homeini juz byl, teraz jest ten drugi a ma byc jeszcze trzeci i ze prawdopodobnie on ma zjednoczyc szczystkie kraje muzulmanskie przeciwko Zachodowi. Swiat podzieli sie na dwa obozy: pro-muzulmanskie i pro-zachodnie. Wojna bedzie blyskawiczna ale 50% cywilizacji swiata legnie w gruzach. Woda zaleje wiele polaci ziemi i nowe lady wylonia sie z pod wody. Nastapi rowniez zmiana biegunow. Po tej wojnie nie bedzie juz zadnych granic panstwowych na ziemi. Ludzie beda opuszczac miasta i zycie stanie sie proste , oparte na naturze, sannyasini beda podrozowali bez przeszkod i nauczali, ludzie odnajda czyste zrodla energii. Taka jest opcja Atma Tattvy Prabhu.
Jest jeszcze opcja 33 stopnia masona Alberta Pike ktory w swoich pismach z 1870 opisal 3 wojny swiatowe i jak beda zaplanowane ale to juz nie jest za bardzo swiadome krsny

Awatar użytkownika
trigi
Posty: 2068
Rejestracja: 09 sie 2011, 13:38
Lokalizacja: UK

Re: przepowiednie Atma Tattvy cd

Post autor: trigi » 24 paź 2011, 07:17

Pakistan ma 16 wystarczy ze podwędza talibowie 1 i juz.
Wczoraj ogladałem program na religiatv o 2 radykałach chrzescijanin ze stanow kontra irlandczyk który przeszedł na islam.Konkluzja twardogłowych była jedna walka o swoja religie az do smierci, a ciekawe było to, ze neoislamczyk wyjechał z UK bo tam groziło mu aresztowanie(nalezał do organizacji AL cośtam, która chce zjednoczyc wszystkich muzułmanów od pakistanu do maroka) do swojego guru do libanu tam okazał sie zbedny, potem do pakistanu tam chcieli go aresztowac za poglady ala talibskie (przezyl szok areszt w muzułmanskim kraju!) i udal sie do talibów na granice z afganistanem.Był jeszcze wywiad z 1 talibem który mu mówił ze wszyscy tu sa talibami i powinien byc bardziej cierpliwy i spokojny.Nie przekonało go to i chciał do bojowników by walczyc o wprowadzenie prawa koranicznego w krajach muzułmanskich czyli szaratu. Pokazane jeszcze było jak se strzelal z kalacha.Był bardziej muzułmański od starych muzułmaninów tzw fanatyk.
Chrześcijanin zas jezdził po swiecie i o zgrozo udawał ze ulecza jak JCH. Co prawda nie pokazano czy skutecznie.Po ich wspólnej konfrontacji przyznał częsciowa racje muzulmaninowi odnosnie tego co USA robi muzulmanskim krajom.Ale nie jego znajomi którzy uznali ze nie ma kompromisu i jedynym rozwiazaniem jest konflikt cywilizacyjny.Rozbawiło mnie stwierdzenie ze bush napadl na irak by krzewic chrzescijaństwo:)))))))))))).

Narayana
Posty: 111
Rejestracja: 01 lip 2011, 21:21

Re: przepowiednie Atma Tattvy cd

Post autor: Narayana » 24 paź 2011, 08:25

Jest przepowiednia że Prorok Mahomet spojrzał w przyszłość na wschód i na zachód świata i wszędzie był Islam i to się sprawdza Islam jest teraz najszybciej rozwijającą się religią.

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: przepowiednie Atma Tattvy cd

Post autor: Vaisnava-Krpa » 24 paź 2011, 10:38

Prabhupad powiedział, że Islam będzie pierwszą religią, która zniknie z powierzchni Ziemi.

W przepowiedniach Bhrigu jest, że ok 2027 roku będzie tak poważny konflikt pakistańsko-indyjski, że cały świat będzie się obawiał użycia broni nuklearnych.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Narayana
Posty: 111
Rejestracja: 01 lip 2011, 21:21

Re: przepowiednie Atma Tattvy cd

Post autor: Narayana » 24 paź 2011, 17:17

Vaisnava-Krpa pisze:Prabhupad powiedział, że Islam będzie pierwszą religią, która zniknie z powierzchni Ziemi.
Jak na razie to się nie sprawdza a wręcz przeciwnie Islam rośnie. Co do przepowiedni/twierdzeń Prabhupady to mu się je nie sprawdzały w praktyce np. wybieranie najbardziej odpowiednich ludzi, tak aby nie trzeba było ich zmieniać. Spośród jedenastu, wyznaczonych przez Prabhupadę, guru - ośmiu opuściło swoje "stanowiska", a jeden z ulubionych uczniów Prabhupady został skazany na wiele lat więzienia.

Awatar użytkownika
trigi
Posty: 2068
Rejestracja: 09 sie 2011, 13:38
Lokalizacja: UK

Re: przepowiednie Atma Tattvy cd

Post autor: trigi » 25 paź 2011, 08:06

I wreszcie tez dowiedziałem sie jak sad ostateczny wyglada w islamie, prawie tak samo jak w chrzescijaństwie z tą różnicą, ze tam jest JCH i MH ,JCH nakazuje przejsc na islam chrzescijanom i wtedy wszyscy odlatuja do nieba nie wiem jak wam ale mi sie podoba niech leca
Srila Prabhupada tez mówił ze nawet czysty bhakta moze upasc wiec z tego przykladu widac jak bardzo ostroznym trzeba byc aby nie popełniac obraz wobec bhaktów i Kryszny.
A jeśli w islamie lub chrzescijaństwie (nie mówiąc już o innych) przywódcy popełniaja obrazy i grzesza pozostajac dalej na swoich uprzywilejowanych pozycjach to tylko widac jak samooczyszczajacy jest ruch Srila Prabhupady i jak zakłamane sa inne systemy.
A MH spojrzał i wszedzie był islam podróżujac po pustyni z Mekki do Jasribu, czy w innych okolicznościach?

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: przepowiednie Atma Tattvy cd

Post autor: Vaisnava-Krpa » 25 paź 2011, 10:38

To, że Islam się rozwija nie przeczy temu, że jest chwilowe i coraz bardziej zewnętrzne. Generalnie mamy czas, że wszystkie religie się rozwijały, obecnie chrześcijaństwo traci wyznawców w Europie ale zyskuje w Ameryce Południowej. Pewne rzeczy dziają się w dużym stopniu masowo, spowodowane rozczarowaniem. Tak głosują ludzie na wyborach, przeciw czemuś a nie za czymś, wg schematu, którym podąża większośc ludzi "przyjmowanie-odrzucanie". Mniej jest osób, które bazują na świadomości. Religia może być formą zadowalania zmysłów, ego itp. Nas straszy się muzułmanami ale oni też są takimi samymi ludźmi jak inni i działaja wg czterech motywacji, czyli jedną z nich jest pragnienie aby Bóg pomógł im materialnie a gdy to się staje zapominaja o Bogu i cieszą się nowym samochodem, telewizją itd. Gdy jest pewien standard życia wtedy wiele osób zostaje oszołomionych tym i myślą, że tylko dzięki pracy można wszystko osiągnąć. Np Libia, tam nie było tak źle jak nam się mówi:

Czego dowiedziałem się na temat Libii
http://www.youtube.com/watch?v=0f_1bFSz ... =autoshare

Fakty o Libii
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=PTAFDGz__Pk

Dlatego Islam będzie tym co łączy ludzi przed złym, dzikim Zachodem. Polaryzacja zaś oznacza stan napięcia i w koncu wojnę albo podobne działania. U nas za tzw. komuny czy w czasie wojny religia katolicka także była spoiwem. Teraz wydaje się ludziom, ze jest bardzo dobrze, czują się bezpiecznie i niezależnie, więc nie szukają schronienia w siłach wyższych. Fałszywa niezależność przynosi fałszywą dumę. Taka duma zaś powoduje błędne działanie i w końcu mamy znowu jakieś niedobre wydarzenia. Dlatego propaganda, że jest super jest bardzo ważna. Rozwija się materializm. A gdy jest poczucie zagrożenia, obywatele oszczędzają, szukają przyczyn.

Co do osób jakie wybierał Prabhupad, to nie ocenia się ludzi zanim czegoś nie zrobią. Nie wiem czemu panuje przekonanie, że tych dwunastu uczniów miało być jak apostołowie. Prabhupad wyznaczył GBC i powiedział jak ma ono działać. Właśnie dlatego GBC a nie jednego "króla". Wyboru też zawsze dokonuje sie z tego czym się dysponuje. Jak widać nie przeszkodziło to rozwojowi ruchu. Bierze się też pod uwagę etykietę, Kryszna nawet jej przestrzegał, czy są inne historie wedyjskie, gdzie np. pan Vamanadeva nie odzywał sie na zgromadzeniu dopóki go nie poproszono, ponieważ wg hierarchii społecznej i rodzinnej nie był nadrzędny. Jezus miał Judasza, różni jego uczniowie różnie go rozumieli.

Watykan ujawnił plan, chce "światowej władzy publicznej"
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/watykan ... omosc.html
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
Mathura
Posty: 994
Rejestracja: 15 cze 2007, 12:02
Lokalizacja: Sławno

Re: przepowiednie Atma Tattvy cd

Post autor: Mathura » 25 paź 2011, 11:08

Watykan ujawnił plan, chce "światowej władzy publicznej"
Czyli NWO. Krok po kroku, z różnych stron urabiana jest świadomość ludu, że potrzeba mu Jednej Wielkiej Nadrzędnej nad wszystkimi innymi Władzy. Dla dobra ludu rzecz jasna.

Narayana
Posty: 111
Rejestracja: 01 lip 2011, 21:21

Re: przepowiednie Atma Tattvy cd

Post autor: Narayana » 25 paź 2011, 14:20

trigi pisze:I wreszcie tez dowiedziałem sie jak sad ostateczny wyglada w islamie, prawie tak samo jak w chrzescijaństwie z tą różnicą, ze tam jest JCH i MH ,JCH nakazuje przejsc na islam chrzescijanom i wtedy wszyscy odlatuja do nieba
Z tego co słyszałem to w dniu sądu już nie będzie można się nawrócić.

{A ci, którzy wierzą i czynią dobre dzieła, będą mieszkańcami Ogrodu; tam będą przebywać na wieki.} (Koran, 2:82)

Ci którzy wierzą że Jest tylko Jeden Bóg i nie dodają mu współtowarzyszy, modlą się oraz czynią dobre uczynki.
trigi pisze:A MH spojrzał i wszedzie był Islam podróżujac po pustyni z Mekki do Jasribu, czy w innych okolicznościach?
Słyszałem także, nie mam źródła. Prorok spojrzał w przyszłość i wszędzie na świecie był Islam.



Co do Islamu założę oddzielny temat żeby nie zaśmiecać forum.

Awatar użytkownika
padmak
Posty: 730
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:01
Lokalizacja: Birmingham/Milanówek
Kontakt:

Re: przepowiednie Atma Tattvy cd

Post autor: padmak » 25 paź 2011, 15:03

Czy za czasów MH jego wiara nazywała się Islam? Co właściwie widział MH że się wszędzie rozciąga?
Wiara w jednego Boga?

ODPOWIEDZ